Heslo
Cez facebook Pamätať
Strata hesla?
Pre vloženie príspevku musíte byť prihlásený
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
www.ephoto.sk
offtopic 2 :o)
ten strik som už niekde počul, ale takto narýchlo z hlavy si neviem spomenúť, čo to je :o)
no doma to pozná, tu asi nie, to preto :o)
ten strik som už niekde počul, ale takto narýchlo z hlavy si neviem spomenúť, čo to je :o)
na začiatok veľkú pohodovečku z dielne inštrumentálok :o)
Dave Stewart & Candy Dulfer - Lily Was Here
http://www.youtube.com/watch?v=XhSx8uKdD5o
a čo si teraz? :o)
http://www.youtube.com/watch?v=K7cUP97Psyw
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa