Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Granko
2010-09-08 22:57:14+02
príspevok od: sunajn
Len treba rozlišovať líčka červené od pobytu na čerstvom vzduchu alebo po bitiu :)
len po pobyte na čerstvom vzduchu? ;o) ono jedno či druhé občas nezaškodí :o)
 
IceDive1
2010-09-08 22:57:48+02
Tu uz dobre bolo. A som sa ti cudoval ze place, lebo doma je vo vani vzdy vyrehneny.
 
sunajn
2010-09-08 22:59:58+02
príspevok od: Granko
len po pobyte na čerstvom vzduchu? ;o) ono jedno či druhé občas nezaškodí :o)
Hej. Aj jedno aj druhé prevetrá hlavu. Jak cigánsky strik. :)
 
sunajn
2010-09-08 23:01:35+02
príspevok od: IceDive1
Tu uz dobre bolo. A som sa ti cudoval ze place, lebo doma je vo vani vzdy vyrehneny.
No, ale v takej veľkej vani ešte nebol...:)
 
Granko
2010-09-08 23:02:01+02
príspevok od: sunajn
Hej. Aj jedno aj druhé prevetrá hlavu. Jak cigánsky strik. :)
vietor v hlave občas nezaškodí :o)
ten strik som už niekde počul, ale takto narýchlo z hlavy si neviem spomenúť, čo to je :o)
 
Granko
2010-09-08 23:03:17+02
príspevok od: IceDive1
Tu uz dobre bolo. A som sa ti cudoval ze place, lebo doma je vo vani vzdy vyrehneny.
podarený, ako mu hlávka vykúka :o)
no doma to pozná, tu asi nie, to preto :o)
 
sunajn
2010-09-09 03:12:33+02
príspevok od: Granko
vietor v hlave občas nezaškodí :o)
ten strik som už niekde počul, ale takto narýchlo z hlavy si neviem spomenúť, čo to je :o)
Deci vody, deci sódy a facku aby sa Ti hlava zatočila. :))
 
conan7
2010-09-09 08:32:18+02
zase ty bol upír o 3.12 :))))))))))))))
 
Granko
2010-09-09 09:31:08+02
príspevok od: sunajn
Deci vody, deci sódy a facku aby sa Ti hlava zatočila. :))
tak teraz som si aj spomenul, že ako sa to mieša :o)
 
sunajn
2010-09-09 10:14:16+02
príspevok od: Granko
tak teraz som si aj spomenul, že ako sa to mieša :o)
Hlavne treba dávať pozor na správny pomer.:)
 
Granko
2010-09-09 10:17:38+02
príspevok od: sunajn
Hlavne treba dávať pozor na správny pomer.:)
:o)
 
Granko
2010-09-10 22:44:10+02
je 22:44, piatok večer, čert by v tom bol, aby som nepridal z playlistu rádia ePhoto pár skladieb :o)

na začiatok veľkú pohodovečku z dielne inštrumentálok :o)

Dave Stewart & Candy Dulfer - Lily Was Here
http://www.youtube.com/watch?v=XhSx8uKdD5o
 
IceDive1
2010-09-10 22:54:48+02
noo fajne si zahral....to som bol este stupel ked to v radiach mastili.
 
Granko
2010-09-10 22:56:43+02
príspevok od: IceDive1
noo fajne si zahral....to som bol este stupel ked to v radiach mastili.
asi ti pošlem členstvo do klubu offtopičiakov ;o)

a čo si teraz? :o)
 
IceDive1
2010-09-10 22:59:00+02
Teraz som skor vrchnak z kompotu. :D srobovatelny!!!
 
Granko
2010-09-10 23:01:08+02
A-HA - Crying in the rain

http://www.youtube.com/watch?v=K7cUP97Psyw
 
Granko
2010-09-10 23:02:22+02
príspevok od: IceDive1
Teraz som skor vrchnak z kompotu. :D srobovatelny!!!
:o)) pokým ten kompót nie je skysnutý, tak je dobre :o))
 
quintes
2010-09-10 23:05:59+02
idem medzi vas... urobte mi fleka
 
Granko
2010-09-10 23:07:36+02
príspevok od: quintes
idem medzi vas... urobte mi fleka
no zbohom...už len ty si tu chýbal :o)))
 
quintes
2010-09-10 23:08:48+02
príspevok od: Granko
no zbohom...už len ty si tu chýbal :o)))
dnes mam riadne podryvacnu naladu... vsimni si komenty k teme backstage... ach jaj
 
Strana 353 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()