Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
wayne
2010-09-10 23:38:33+02
príspevok od: quintes
uz ma to preslo kludne mozes...cas zahoji vsetky rany... :)
ty byvas niekde na furci? (sudiac podla panoramy v galerii)?
 
Granko
2010-09-10 23:40:05+02
príspevok od: quintes
uz ma to preslo kludne mozes...cas zahoji vsetky rany... :)
ako povedal jeden človek, též už neviem, kto to bol, ale že rozum z hlavy nevyj.beš, ale ženu hej :o))
 
quintes
2010-09-10 23:41:09+02
príspevok od: wayne
ty byvas niekde na furci? (sudiac podla panoramy v galerii)?
zlata cana :)
 
quintes
2010-09-10 23:41:59+02
príspevok od: Granko
ako povedal jeden človek, též už neviem, kto to bol, ale že rozum z hlavy nevyj.beš, ale ženu hej :o))
krasne napisane... ma to, ze tu onu, hlllbku :)))
 
Granko
2010-09-10 23:42:19+02
príspevok od: wayne
ty byvas niekde na furci? (sudiac podla panoramy v galerii)?
ta ty nevieš, kde Erik býva...no pekne....žiadna Furča....Čaja je to, čaja...pardon Čaňa ;o)
 
wayne
2010-09-10 23:43:42+02
príspevok od: Granko
ta ty nevieš, kde Erik býva...no pekne....žiadna Furča....Čaja je to, čaja...pardon Čaňa ;o)
ta ja taky geograf jak kacer donald programator, takze 0 bodov... :( ale tu kesicku panoramu ma veru fajnovu, pejc minut som hladal kde k***a som sa v tom okne videl kym som sa nasiel :)
 
quintes
2010-09-10 23:44:12+02
príspevok od: Granko
ta ty nevieš, kde Erik býva...no pekne....žiadna Furča....Čaja je to, čaja...pardon Čaňa ;o)
hej, sak ty si tu skoro aj bol :) vela nechybalo.. a za odmenu si mrzol celu noc :(
 
Granko
2010-09-10 23:45:20+02
príspevok od: quintes
krasne napisane... ma to, ze tu onu, hlllbku :)))
berieš mi to do úst...či vlastne z úst som chcel napísať ;o) sa mi poplietla predkožka pardon predložka :o))
 
quintes
2010-09-10 23:46:22+02
príspevok od: wayne
ta ja taky geograf jak kacer donald programator, takze 0 bodov... :( ale tu kesicku panoramu ma veru fajnovu, pejc minut som hladal kde k***a som sa v tom okne videl kym som sa nasiel :)
joj Marek, to az potom uvidis, ked kupim raz toten zoom... a nafotim na 320mm ohnisku (bo ratam objektiv canon 70-200 x 1.6 crop ked mi dovtedy moj aparat vydrzi).. to uz len bude panorama.. jaj.... :)
 
quintes
2010-09-10 23:46:59+02
príspevok od: Granko
berieš mi to do úst...či vlastne z úst som chcel napísať ;o) sa mi poplietla predkožka pardon predložka :o))
a ja ze ja som ja neska ja pil vela vino.. toto... :)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-09-10 23:47:30+02
už sa teším ako píšeš knihu gríflom na hajzlák
 
Granko
2010-09-10 23:47:51+02
príspevok od: wayne
ta ja taky geograf jak kacer donald programator, takze 0 bodov... :( ale tu kesicku panoramu ma veru fajnovu, pejc minut som hladal kde k***a som sa v tom okne videl kym som sa nasiel :)
ta ja ti mám hutoric, v kerej márií býva, čo som z inej márií na opačnú stranu? ta veď ma neondi...ale kým si sa našiel, tak je dobre, horšie, keby si sa hľadal a furtom nič :o)
 
wayne
2010-09-10 23:48:27+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
už sa teším ako píšeš knihu gríflom na hajzlák
Grankove spisovatelske crevo ti robi radost? nechcem vediet radsej akym spoosobom ti ju sposobuje...
 
conan7
2010-09-10 23:50:50+02
príspevok od: quintes
dnes mam riadne podryvacnu naladu... vsimni si komenty k teme backstage... ach jaj
ja som to sledoval. a poviem ti, že to mi vôbec nevadí ked majú baby malé prsia. ba skôr páči sa mi to.
mne sa nepáči to že sú zlatokopky :))))))))))))
 
Granko
2010-09-10 23:51:54+02
príspevok od: quintes
hej, sak ty si tu skoro aj bol :) vela nechybalo.. a za odmenu si mrzol celu noc :(
tak no..čo ti poviem...no....to je ako dosrať sa pred záchodom...též veľa nechýbalo :o))
ale no, bolo chladno, bo mi tá vatra chýbala z prešporáckych Pískov pyskovitých, ale mohlo byť aj vác chladnejšie, takže bolo dobre, sranda nekonečno-nebezpečná a tak...i keď oné šak vieš...no...ty si nebou....šak víme prečo...no...:o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-09-10 23:54:01+02
súhlas s tebou a vôbec mi to nevá:)
 
conan7
2010-09-10 23:57:19+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
súhlas s tebou a vôbec mi to nevá:)
šéfbrácho ty kde si bol? kto ti ublížil, nech ho mečom rozsekám na kúsky :))))))
 
Granko
2010-09-11 00:00:12+02
príspevok od: quintes
a ja ze ja som ja neska ja pil vela vino.. toto... :)
ta ja som nepil...víno..len mlieko...ale to furt :o)
 
Granko
2010-09-11 00:01:01+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
už sa teším ako píšeš knihu gríflom na hajzlák
nie je umenie.....ale šak to poznáš :o)
 
Granko
2010-09-11 00:02:36+02
ja som estét, mne sa páčia pekné prsia...veľkosť neriešim :o)
 
Strana 355 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()