Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
conan7
2010-09-12 19:04:02+02
príspevok od: Granko
apdejt prebieha len raz mesačne ku dňu nového fakturačného obdobia paušálu na telefóne :o) a keďže to už bolo, budeš tam svietiť až do nasledujúceho :o)
hej. ked dovtedy ti nevymažú konto :)
 
Granko
2010-09-12 19:07:05+02
príspevok od: conan7
hej. ked dovtedy ti nevymažú konto :)
ktoré? ;o)
 
conan7
2010-09-12 19:12:07+02
príspevok od: Granko
ktoré? ;o)
jaaaaj. ty máš akože viac account-ov, z teba stačí aj jeden (niekomu aj to je veľa :D) nevem načo sa klonuješ :)
 
Granko
2010-09-12 19:16:47+02
príspevok od: conan7
jaaaaj. ty máš akože viac account-ov, z teba stačí aj jeden (niekomu aj to je veľa :D) nevem načo sa klonuješ :)
držím sa hesla - dobrého nikdy nie je dosť :o)))
 
conan7
2010-09-12 19:32:48+02
príspevok od: Granko
držím sa hesla - dobrého nikdy nie je dosť :o)))
:DDDDDDD ked to číta tvoja opozícia, tak pukajú ako ropuchy pod kolesom :)))))))
 
Granko
2010-09-12 19:41:30+02
príspevok od: conan7
:DDDDDDD ked to číta tvoja opozícia, tak pukajú ako ropuchy pod kolesom :)))))))
si objavil skrytú pointu, čo ma u teba dosť prekvapilo :o))
 
conan7
2010-09-12 19:56:12+02
príspevok od: Granko
si objavil skrytú pointu, čo ma u teba dosť prekvapilo :o))
priznám sa ti, že čistá náhoda :))))))))
 
Granko
2010-09-12 20:00:21+02
príspevok od: conan7
priznám sa ti, že čistá náhoda :))))))))
ešteže tak :o) ja že si už dostal rozum a to by nebolo dobré :o)))
 
conan7
2010-09-12 20:03:50+02
príspevok od: Granko
ešteže tak :o) ja že si už dostal rozum a to by nebolo dobré :o)))
čo som mal dostať? dá sa to predať na bazoši?
 
Granko
2010-09-12 20:10:58+02
príspevok od: conan7
čo som mal dostať? dá sa to predať na bazoši?
nie, kúpiš to v Tescu a predáva sa to pod označením okena - rozjasní tvoje videnie bez ohľadu na spôsob použitia :o))
 
conan7
2010-09-12 20:20:14+02
príspevok od: Granko
nie, kúpiš to v Tescu a predáva sa to pod označením okena - rozjasní tvoje videnie bez ohľadu na spôsob použitia :o))
jaaaaj to sa pije? tak to už bude lúbivejšia reč :) ináč ja skôr lúbim veci čo videnie zahmlievajú a nie to oné rozjasenie. toho som už mal dosť :)
 
Granko
2010-09-12 20:30:13+02
príspevok od: conan7
jaaaaj to sa pije? tak to už bude lúbivejšia reč :) ináč ja skôr lúbim veci čo videnie zahmlievajú a nie to oné rozjasenie. toho som už mal dosť :)
aj :o)
jasné, potom by ti hlava svietila ako žiarovka, mohol by si robiť konkurenciu a to predsa nechceš :o))
 
conan7
2010-09-12 21:18:56+02
to nie že nechcem ale to je nemožné. keby mi svietila hlava, tak by nastal chaos in the universe :))))))))
a vieš koniec sveta a podobné sprostosti nám nechýbajú.
 
Granko
2010-09-12 21:24:22+02
som zabudol, že okolo teba sa točí svet :o)
 
conan7
2010-09-12 21:33:12+02
príspevok od: Granko
som zabudol, že okolo teba sa točí svet :o)
nie svet sa točí okolo môjho proti póla :))))))))
preto nemôže sa točiť aj okolo mňa vieš :)))))))
 
Granko
2010-09-12 21:35:27+02
ahaaa :o)
 
conan7
2010-09-12 21:46:39+02
príspevok od: Granko
ahaaa :o)
idem si ja niečo prečítať lebo komunikácia s tebou ma ničím nenaplňa :))))
 
Granko
2010-09-12 21:54:52+02
príspevok od: conan7
idem si ja niečo prečítať lebo komunikácia s tebou ma ničím nenaplňa :))))
konečne si pochopil to, čo som ňou myslel už na začiatku :o))
 
Granko
2010-09-13 17:31:37+02
konečne doma :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-09-13 20:33:37+02
príspevok od: Granko
konečne doma :o)
Tak vitaj 8-)
 
Strana 357 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()