apdejt prebieha len raz mesačne ku dňu nového fakturačného obdobia paušálu na telefóne :o) a keďže to už bolo, budeš tam svietiť až do nasledujúceho :o)
to nie že nechcem ale to je nemožné. keby mi svietila hlava, tak by nastal chaos in the universe :))))))))
a vieš koniec sveta a podobné sprostosti nám nechýbajú.
offtopic 2 :o)
jasné, potom by ti hlava svietila ako žiarovka, mohol by si robiť konkurenciu a to predsa nechceš :o))
a vieš koniec sveta a podobné sprostosti nám nechýbajú.
preto nemôže sa točiť aj okolo mňa vieš :)))))))
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa