Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Granko
2010-09-13 20:39:30+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
Tak vitaj 8-)
vitám :o) aj ty :o)
 
Wiki
2010-09-18 23:44:45+02
Chvilu som mimo a nestacim sa cudovat, co vsetko sa tu pocas mojej nepritomnosti udialo :)
 
conan7
2010-09-19 09:07:59+02
príspevok od: Wiki
Chvilu som mimo a nestacim sa cudovat, co vsetko sa tu pocas mojej nepritomnosti udialo :)
ja som už pár rokov úplne mimo a čo? :)))))))
 
conan7
2010-09-19 10:17:16+02
dnes 2 športové fotky v topke. konečne. nie len krajinky ráno, krajinky v noci, krajinky v hmle.
 
quintes
2010-09-19 10:46:41+02
aj tak tie posledne fotky dna stoja za velku belu.. to uz nie je ako byvalo.. ze foto dna mala aspon 50 komentov a hodnoteni...
 
conan7
2010-09-19 11:06:41+02
príspevok od: quintes
aj tak tie posledne fotky dna stoja za velku belu.. to uz nie je ako byvalo.. ze foto dna mala aspon 50 komentov a hodnoteni...
ale mne už tie krajinky idú poriadne na nervy.
topka = krajinka, vtáčik, cundra

najlepšie by bolo skombinovať všetky tri a máš foto roka :)))))))
 
conan7
2010-09-22 00:28:34+02
príspevok od: Strhak
to je darček pre mňa, aké milé, to si fakt nemusel ;-)))
nie nie, idem sa tam pozrieť. myslím to ženenie :)))))))
ako back-up a asistent
 
Strhak
2010-09-22 00:32:58+02
príspevok od: conan7
nie nie, idem sa tam pozrieť. myslím to ženenie :)))))))
ako back-up a asistent
jááájjjj aj mi ti to bolo divnô, Pištik môjjj ;-))))
 
conan7
2010-09-22 00:37:11+02
príspevok od: Strhak
jááájjjj aj mi ti to bolo divnô, Pištik môjjj ;-))))
čo sa bojíš šéfbrácho :)))))))))) a ktorá by bola taká sprostá čo si myslíš :)))))))
 
conan7
2010-09-22 23:11:20+02
Granko toto by si mohol prezradiť ako sa robí dvojitá reakcia na príspevky, ty určite vieš. dobre zaplatím.
 
Granko
2010-09-24 22:00:23+02
je 22.00, špeci piatok, kedy tu máme pár oslávencov, tak mi nedá zapnúť mašinu a po dlhej dobe pustiť niečo z playlistu rádia eFoto :o)

na začiatok niečo trochu netradičné, no pre mňa song s krásnymi slovami od donedávna neznámej skupiny :o)


Příbuzní - Touha

http://www.youtube.com/watch?v=1fU2dIs7ct4
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-09-24 22:06:28+02
Ak Touhu, tak túto :)

http://www.youtube.com/watch?v=NVxZ0IFNlv0
 
Granko
2010-09-24 22:15:33+02
dnes sa predstaví česko-slovenská scéna, takže pokračovanie v podobe známej pesničky od Jara Filipa v podaní Zuzky Smatanovej :o)


Zuzana Smatanová - Čerešne

http://www.youtube.com/watch?v=_blpPt4qYf4
 
quintes
2010-09-24 22:19:23+02
smatanka je shit.. stara klasika zagorova...
 
quintes
2010-09-24 22:22:35+02
ani neviem preco, ale objednal som si dve pizze, ale doma uz vsetci sli chrapat.. tak neviem kto ich zje teraz....
 
Granko
2010-09-24 22:27:13+02
príspevok od: quintes
smatanka je shit.. stara klasika zagorova...
Hegerová, Eri, Hegerová ;o)
 
Granko
2010-09-24 22:27:52+02
príspevok od: quintes
ani neviem preco, ale objednal som si dve pizze, ale doma uz vsetci sli chrapat.. tak neviem kto ich zje teraz....
nevieš hovoriť skôr? by som došiel :o)
však zajtra zješ, studená občas padne fajn :o)
 
Granko
2010-09-24 22:30:22+02
Smola a hrušky - Na čom záleží

http://www.youtube.com/watch?v=xHCg5_APBpI
 
quintes
2010-09-24 22:31:03+02
príspevok od: Granko
Hegerová, Eri, Hegerová ;o)
ale rozumieš čo ja chápem :-)
 
quintes
2010-09-24 22:37:52+02
príspevok od: Granko
nevieš hovoriť skôr? by som došiel :o)
však zajtra zješ, studená občas padne fajn :o)
zajtra svadbujem.... ale rano si dam druhu a pivo k tomu tiez :)) jaj, (mlask), ale, (mlask), dobra je... jaj kukuricka mi spadla.... a to pivo... chladene... hm... (slup).. :)
 
Strana 358 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()