nevieš hovoriť skôr? by som došiel :o)
však zajtra zješ, studená občas padne fajn :o)
zajtra svadbujem.... ale rano si dam druhu a pivo k tomu tiez :)) jaj, (mlask), ale, (mlask), dobra je... jaj kukuricka mi spadla.... a to pivo... chladene... hm... (slup).. :)
offtopic 2 :o)
topka = krajinka, vtáčik, cundra
najlepšie by bolo skombinovať všetky tri a máš foto roka :)))))))
ako back-up a asistent
ako back-up a asistent
na začiatok niečo trochu netradičné, no pre mňa song s krásnymi slovami od donedávna neznámej skupiny :o)
Příbuzní - Touha
http://www.youtube.com/watch?v=1fU2dIs7ct4
http://www.youtube.com/watch?v=NVxZ0IFNlv0
Zuzana Smatanová - Čerešne
http://www.youtube.com/watch?v=_blpPt4qYf4
však zajtra zješ, studená občas padne fajn :o)
http://www.youtube.com/watch?v=xHCg5_APBpI
však zajtra zješ, studená občas padne fajn :o)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa