Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Granko
2010-09-11 00:03:15+02
trochu na prebudenie :o)

Dire Straits - Sultans of swing

http://www.youtube.com/watch?v=8Pa9x9fZBtY
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-09-11 00:04:29+02
príspevok od: conan7
šéfbrácho ty kde si bol? kto ti ublížil, nech ho mečom rozsekám na kúsky :))))))
Dostal som pred týždňom za úlohu byť chrapúň nepoviem od koho za čo a prečo :) niekto prešiel niekto nie .
 
Granko
2010-09-11 00:35:38+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
Dostal som pred týždňom za úlohu byť chrapúň nepoviem od koho za čo a prečo :) niekto prešiel niekto nie .
1+1=1 :o)
 
Granko
2010-09-11 00:35:59+02
ja to kašlem, všetci išli drichmať...
 
conan7
2010-09-11 00:37:05+02
príspevok od: Granko
ja to kašlem, všetci išli drichmať...
kto povedal?
 
Granko
2010-09-11 00:42:01+02
však vravím, že všetci už išli drichmať...
 
conan7
2010-09-11 00:43:58+02
ignorant jeden...neboj príde oneskoro upír-sunajn :))))))))
 
quintes
2010-09-11 08:49:29+02
príspevok od: conan7
ja som to sledoval. a poviem ti, že to mi vôbec nevadí ked majú baby malé prsia. ba skôr páči sa mi to.
mne sa nepáči to že sú zlatokopky :))))))))))))
na teba som furt urazený čiže tvoj názor mi je u riti :-)
 
Granko
2010-09-11 20:57:08+02
o 22.15 začína a Joj-ke neskutočný film a jeden z mojich Top-filmov, čo som kedy videl...Vykúpenie z väznice Shawshank...keďže telku nepozerám, kuknem si to z DVD-čka a vychutnám bez reklám...ale najskôr Dear John :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-09-11 21:17:30+02
príspevok od: Granko
o 22.15 začína a Joj-ke neskutočný film a jeden z mojich Top-filmov, čo som kedy videl...Vykúpenie z väznice Shawshank...keďže telku nepozerám, kuknem si to z DVD-čka a vychutnám bez reklám...ale najskôr Dear John :o)
aj u mňa top a tiež pozriem z dvd
 
IceDive1
2010-09-11 23:49:39+02
Taxikar mi ju zadrel cestou z Rovinky a ja ju rad mam:
http://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I
 
Granko
2010-09-12 00:51:23+02
Izrael je trieda a túto kultovú pesničku pozná hádam každý :o)
 
Granko
2010-09-12 01:23:22+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
aj u mňa top a tiež pozriem z dvd
neskutočný film...môžem ho pozerať aj neviemkoľkýkrát a neopozerá sa mi...
 
conan7
2010-09-12 16:13:58+02
kurňa ten mrco, aj ked uploadne prázdy čierny štvroček aj tak má fotku dňa :) ako to robí? :) printscreen nijak neovplynený.
 
quintes
2010-09-12 17:55:19+02
príspevok od: Granko
Izrael je trieda a túto kultovú pesničku pozná hádam každý :o)
skoda len, ze uz nas nepotesi svojimi kuskami....
 
quintes
2010-09-12 18:00:40+02
príspevok od: Granko
o 22.15 začína a Joj-ke neskutočný film a jeden z mojich Top-filmov, čo som kedy videl...Vykúpenie z väznice Shawshank...keďže telku nepozerám, kuknem si to z DVD-čka a vychutnám bez reklám...ale najskôr Dear John :o)
na csfd je shawshank na prvom mieste :)
 
Granko
2010-09-12 18:19:44+02
príspevok od: quintes
skoda len, ze uz nas nepotesi svojimi kuskami....
to je pravda...
no stačí aj jedna pesnička, aby si ho ľudia pamätali...
 
Granko
2010-09-12 18:22:28+02
príspevok od: quintes
na csfd je shawshank na prvom mieste :)
sranda...na druhom je Forrest Gump, pritom u mňa sú obidva filmy v Top-ke, no nemám ich rozdelené, ktorý je prvý a ktorý druhý :o)
 
conan7
2010-09-12 18:48:02+02
príspevok od: Granko
sranda...na druhom je Forrest Gump, pritom u mňa sú obidva filmy v Top-ke, no nemám ich rozdelené, ktorý je prvý a ktorý druhý :o)
aktualizuj profil prosím ťa :))))))))))))))
 
Granko
2010-09-12 18:54:56+02
príspevok od: conan7
aktualizuj profil prosím ťa :))))))))))))))
apdejt prebieha len raz mesačne ku dňu nového fakturačného obdobia paušálu na telefóne :o) a keďže to už bolo, budeš tam svietiť až do nasledujúceho :o)
 
Strana 356 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()