ja som to sledoval. a poviem ti, že to mi vôbec nevadí ked majú baby malé prsia. ba skôr páči sa mi to.
mne sa nepáči to že sú zlatokopky :))))))))))))
na teba som furt urazený čiže tvoj názor mi je u riti :-)
o 22.15 začína a Joj-ke neskutočný film a jeden z mojich Top-filmov, čo som kedy videl...Vykúpenie z väznice Shawshank...keďže telku nepozerám, kuknem si to z DVD-čka a vychutnám bez reklám...ale najskôr Dear John :o)
o 22.15 začína a Joj-ke neskutočný film a jeden z mojich Top-filmov, čo som kedy videl...Vykúpenie z väznice Shawshank...keďže telku nepozerám, kuknem si to z DVD-čka a vychutnám bez reklám...ale najskôr Dear John :o)
o 22.15 začína a Joj-ke neskutočný film a jeden z mojich Top-filmov, čo som kedy videl...Vykúpenie z väznice Shawshank...keďže telku nepozerám, kuknem si to z DVD-čka a vychutnám bez reklám...ale najskôr Dear John :o)
apdejt prebieha len raz mesačne ku dňu nového fakturačného obdobia paušálu na telefóne :o) a keďže to už bolo, budeš tam svietiť až do nasledujúceho :o)
offtopic 2 :o)
Dire Straits - Sultans of swing
http://www.youtube.com/watch?v=8Pa9x9fZBtY
mne sa nepáči to že sú zlatokopky :))))))))))))
http://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I
no stačí aj jedna pesnička, aby si ho ľudia pamätali...
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa