Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
2009-12-09 13:23:43+01
:o)) haluz
 
conan7
2009-12-09 13:27:30+01
príspevok od:
a co si chcel tou zajtrajsou cestou do BA povedat? 30€ za monopod nie je vela :o)
tak môžeš mi odprezentovať tvoj statív keby si chcel :D :D a predávaš svoj monopod? akú tam máš hlavu? :)
 
conan7
2009-12-09 13:29:25+01
príspevok od:
:o)) haluz
a zmazal si údaje z profilu...
 
2009-12-09 13:33:13+01
príspevok od: conan7
tak môžeš mi odprezentovať tvoj statív keby si chcel :D :D a predávaš svoj monopod? akú tam máš hlavu? :)
to mam kvoli tebe prist do BA? neblazni :o)) zatial nepredavam, za tu cenu, co som napisal, kupis momentalne novy...mam na nom klasicku hlavu Manfrotto 234RC...
 
2009-12-09 13:34:19+01
príspevok od: conan7
a zmazal si údaje z profilu...
nieco som vymazal, niecomu som len vypol zobrazovanie...
 
conan7
2009-12-09 13:47:09+01
príspevok od:
to mam kvoli tebe prist do BA? neblazni :o)) zatial nepredavam, za tu cenu, co som napisal, kupis momentalne novy...mam na nom klasicku hlavu Manfrotto 234RC...
Prečo ty nie si z BA? mal si v profile že mesto: prezidentove :) to nie BA? :D :D
 
2009-12-09 13:51:49+01
príspevok od: conan7
Prečo ty nie si z BA? mal si v profile že mesto: prezidentove :) to nie BA? :D :D
mal som Prezidentovo :o) ale BA to nie je :o))
 
conan7
2009-12-09 13:56:39+01
príspevok od:
mal som Prezidentovo :o) ale BA to nie je :o))
no tak mám v tom chaos...je to teda tajné?
 
2009-12-09 14:03:36+01
príspevok od: conan7
no tak mám v tom chaos...je to teda tajné?
je to symbolicke slovo...trochu na potrapenie sedej kory mozgovej :o)
ale nie je to podstatne ci ano?
 
wayne
2009-12-09 14:04:53+01
príspevok od: conan7
no tak mám v tom chaos...je to teda tajné?
http://tinyurl.com/ygaua2t :)
 
conan7
2009-12-09 14:14:48+01
prečo zaťažuješ môj aj tak zdemolovaný mozog? :) ked rozmýšlam tak prežívam urputné bolesti čo potláčam potom červeným vínom, to je taký začarovaný kruh vieš ;) tak akože to je tvoja vec, ja len nechápem aký má to seriózny význam držať v tajnosti :)
 
2009-12-09 14:15:38+01
príspevok od: wayne
http://tinyurl.com/ygaua2t :)
nenasepkavaj :o) Rolo to zvladne i sam :o) ci nie? ;o)
 
conan7
2009-12-09 14:17:06+01
príspevok od: wayne
http://tinyurl.com/ygaua2t :)
loool Mišo tak nemusíš sa trepať do BA, Levice sú oveľa bližšie :) jaj no teda tak to bolo myslené... ;)
 
conan7
2009-12-09 14:17:32+01
príspevok od:
nenasepkavaj :o) Rolo to zvladne i sam :o) ci nie? ;o)
možnosť b, nie :D :D :D
 
pe3k
2009-12-09 14:28:01+01
príspevok od: conan7
prečo zaťažuješ môj aj tak zdemolovaný mozog? :) ked rozmýšlam tak prežívam urputné bolesti čo potláčam potom červeným vínom, to je taký začarovaný kruh vieš ;) tak akože to je tvoja vec, ja len nechápem aký má to seriózny význam držať v tajnosti :)
no nicto:)) ty budes asi vkuse naliaty s bolestou hlavy cooo :DDDDD
 
conan7
2009-12-09 14:30:25+01
príspevok od: pe3k
no nicto:)) ty budes asi vkuse naliaty s bolestou hlavy cooo :DDDDD
teoreticky by to mohlo byť aj pravda ale ja len pijem ked nerobím a ked sa neučím :) a takých chvíľ je dosť málo ver mi :)
 
2009-12-09 14:40:06+01
príspevok od: conan7
prečo zaťažuješ môj aj tak zdemolovaný mozog? :) ked rozmýšlam tak prežívam urputné bolesti čo potláčam potom červeným vínom, to je taký začarovaný kruh vieš ;) tak akože to je tvoja vec, ja len nechápem aký má to seriózny význam držať v tajnosti :)
ja to nedrzim v tajnosti...vsak staci pouzit uja guugla :o)
hej, Levice mam v polovici cesty :o) vidis, ze si na to nakoniec prisiel :o)
 
conan7
2009-12-09 14:56:29+01
no prišiel prišiel ale bolelo to riadne :)
 
2009-12-09 15:08:44+01
príspevok od: conan7
no prišiel prišiel ale bolelo to riadne :)
to patri k zivotu :o)
 
conan7
2009-12-09 15:10:34+01
príspevok od:
to patri k zivotu :o)
veru veru...ťažký život námorníka... ;)
 
Strana 36 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()