Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 21:33:50+01
príspevok od:
nie je dovod....vsak ziadna ironia tu nie je, ziadne hadky, vlakno sa drzi stale temy, idealna kombinacia :o)
to asi preto, že aspoň ja sa tu rád odreagujem ... však o fotení je tu nožstvo iných vlákien :)))
 
2009-12-11 21:35:49+01
príspevok od: Slavo Jancisin
to asi preto, že aspoň ja sa tu rád odreagujem ... však o fotení je tu nožstvo iných vlákien :)))
dobre hovoris, suvisle, az mi je to divnô :o))
 
bebel
2009-12-11 21:38:03+01
príspevok od: Slavo Jancisin
no a potom Michal založí offtopic 3
vysoko pravdepodobne - ale uz kroti svoju zavislost na fore, ze michal? ;)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 21:41:51+01
no a teraz sa vám podarilo zaspamovať mi SS (Súkromné správy, to abi si niekto nemyslel, že tu propagujem nejaké to ´hnedé´ hnutie)
 
bebel
2009-12-11 21:43:53+01
staci nereagovat :) a pisat aby s ypsilonom :p
 
2009-12-11 21:45:10+01
príspevok od: bebel
vysoko pravdepodobne - ale uz kroti svoju zavislost na fore, ze michal? ;)
asi mas vestecke schopnosti ;o)
 
2009-12-11 21:46:11+01
príspevok od: bebel
staci nereagovat :) a pisat aby s ypsilonom :p
to mu len uslo, Slavo ovlada gramatiku :o))
 
conan7
2009-12-11 21:49:58+01
príspevok od: Slavo Jancisin
alebo za odmenu vlákno zmažú ... lebo je celé OffTopic ;)
a zmažú aj Granka :D :D :D
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 21:50:03+01
príspevok od:
to mu len uslo, Slavo ovlada gramatiku :o))
tak aj mne sa stávajú preklepy ... však som len človek ... dnes už minimálne druhý ... v inom vlákne som napísal www.fotoroman.sk namiesto .cz :)))
a to dnes večer nepracujem, zdarne sa mi podarilo odovzdať klientovi projekt pre stavebné povolenie a len tak tento víkend idem oddychiovať a od pondelka začínam robiť na novom rodinnom dome
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 21:50:55+01
no a ďalšie preklepy, ja to dnes vzdávam :))) idem si asi pozrieť TV
 
conan7
2009-12-11 21:51:45+01
sundal si ma na plnej čiare :( u teba je bod ;)
 
bebel
2009-12-11 21:52:13+01
príspevok od: conan7
a zmažú aj Granka :D :D :D
..aj s conanom7 ;) - aby nezavidel ;)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 21:52:47+01
príspevok od: conan7
a zmažú aj Granka :D :D :D
nie, nie, nie Granka nezmažú Granka roztopia v mlieku a to v trvanlivom, aby to bolo natrvalo :)))
 
bebel
2009-12-11 21:53:26+01
príspevok od: conan7
sundal si ma na plnej čiare :( u teba je bod ;)
..este k tomu som aj zena ;)

 
2009-12-11 21:54:42+01
som netusil, ze si projektant...vsak robis v banke :o)
ja som projektoval 2,5 roka a 2,5 roka som robil konstrukciu monolitov :o)
 
2009-12-11 21:56:59+01
príspevok od: conan7
sundal si ma na plnej čiare :( u teba je bod ;)
starnes Rolo :o) bebel je zena...taka krasna noha nemoze byt predsa muzska :o)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 21:57:25+01
robím v banke, ale popri tom projektujem a robím stavebný dozor, ale to len tak, aby som nezabudol, čo som študoval, nie je toho veľa ...
 
conan7
2009-12-11 21:58:31+01
príspevok od: bebel
..aj s conanom7 ;) - aby nezavidel ;)
ked ma zmažú tak na odplatu za den založím tak 150-200 nickov a budem sa pýtať s ktorým sklom do 73 € sa dá fotiť wild, ktorá kompakt mám brat z aktuálneho tesco letáku, ako sa zapína D3s, aký batoh kde sa zmestí všetko do 10 € a čo je lepší canon alebo nikon...a toto budem kombinovať :)
 
bebel
2009-12-11 22:00:39+01
príspevok od: Slavo Jancisin
robím v banke, ale popri tom projektujem a robím stavebný dozor, ale to len tak, aby som nezabudol, čo som študoval, nie je toho veľa ...
..v ktorej? (jaaaj ci to je ine vlakno offtopikovske :) )
 
conan7
2009-12-11 22:00:44+01
čooooo? fakt? so ženami sa nebavím, lebo som sa veľmi sklamal ;) ale dnes nejak dobre dávaš...
 
Strana 38 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()