Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
2009-12-11 22:18:01+01
príspevok od: Slavo Jancisin
zatial jeho fjajejka má mydlovú krabičku značky OLY(mpus) a nepije ŠA(mpus) a keď chytí moju D300 + 80-200/2,8 + SB900, tak vždy povie, že hovädá nosiť nebude ...
toto som zazil na FotoSlovakii, aj som to niekde pisal...bol som s kamosom na poschodi, cumel som dole na modelky, paparazzoval, rozpraval som sa so Zolcom a riesili sme nejake financie...poprosil som kamosa, ci mi ho nepodrzi (fotak samozrejme-lahucku 450D+grip+70-200/4 IS), aby som ho nedaval do brasne, kym vyriesim bubaky...a hned mi ho daval naspat (fotak), ze nech si ho (stale pisem o fotaku) drzim sam, ze je to tazke :o)))
 
bebel
2009-12-11 22:18:30+01
príspevok od:
starnes Rolo :o) bebel je zena...taka krasna noha nemoze byt predsa muzska :o)
myslis tu pštrosiu nohu v piesku? :)))
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:18:40+01
príspevok od: bebel
vy traja nechcete si zalozit temu o tom, ze: co vsetko som cital na fore? vystacite si uz aj naucenymi citaciami ludi
no za pár rokov na fore (doslova 2) si prečítaš všeličo :))) a ak to berieš s rezervou, tak sa nasmejééééš ...
 
2009-12-11 22:19:27+01
príspevok od: bebel
vy traja nechcete si zalozit temu o tom, ze: co vsetko som cital na fore? vystacite si uz aj naucenymi citaciami ludi
ty mi citas myslienky? ;o)) to planujem pod vianocny stromcek :o))
 
bebel
2009-12-11 22:19:31+01
príspevok od: Slavo Jancisin
no za pár rokov na fore (doslova 2) si prečítaš všeličo :))) a ak to berieš s rezervou, tak sa nasmejééééš ...
slafcoooo, otazka je ako to beru ti druhi... haa?
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:20:03+01
príspevok od:
toto som zazil na FotoSlovakii, aj som to niekde pisal...bol som s kamosom na poschodi, cumel som dole na modelky, paparazzoval, rozpraval som sa so Zolcom a riesili sme nejake financie...poprosil som kamosa, ci mi ho nepodrzi (fotak samozrejme-lahucku 450D+grip+70-200/4 IS), aby som ho nedaval do brasne, kym vyriesim bubaky...a hned mi ho daval naspat (fotak), ze nech si ho (stale pisem o fotaku) drzim sam, ze je to tazke :o)))
však ja tiež, len o foťáku :))
 
2009-12-11 22:20:37+01
príspevok od: bebel
myslis tu pštrosiu nohu v piesku? :)))
pstrosa vidim casto, u nas ich dokonca chovaju, ale taketo krasne ´labky´ nema :o)
 
bebel
2009-12-11 22:21:29+01
príspevok od: Slavo Jancisin
však ja tiež, len o foťáku :))
a co tá telka? :)))
 
2009-12-11 22:21:56+01
teda jednu :o)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:23:20+01
príspevok od: bebel
slafcoooo, otazka je ako to beru ti druhi... haa?
ak nejde o život, nejde o nič ... ja si myslým, že každý je iný a každý to berie ´po svojom´ ... ja sa snažím neurážať (ani sa) a skvôr poradiť, ak neviem, tak čuším, ak sa mi otázka zdá blbá, tak bu ju ignorujem alebo sa snažím naviesť autora na ´správnu cestu´ ... no nie vždy sa mi to darí ...
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:23:51+01
ďalší preklep skôr nie skvôr
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:24:38+01
ja to vzdávam ... myslím
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:25:22+01
bu je tiež dobré :))
 
2009-12-11 22:26:03+01
príspevok od: Slavo Jancisin
ja to vzdávam ... myslím
je pekne, ze to po sebe najdes..horsie bude, ked si to uz nevsimnes :o)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:28:10+01
príspevok od:
je pekne, ze to po sebe najdes..horsie bude, ked si to uz nevsimnes :o)
nestraš, viem že starecká demencia prichádza pomaly a nenápadne, ale v mojom veku sa mi to zdá priskoro :)))
 
bebel
2009-12-11 22:28:44+01
trocha parasox hned v jendej vete, najprv pises (ano je tam to slovko ´snazim´) neurazat, ale koncis tu istu vetu slovami ´nie vzdy sa to dari´....

viem, co chces povedat.... poprvade, nevyzanm sa v technike(fotogarficekj) - ... zatial
- ja napr. fungujem na UTFG, alebo sa pytam ludi, kamaratov, co fotia, alebo i tu - ale nepisem do fora, oslovim cloveka s prosbou cez ss.. kazdy to robime po svojom..
 
bebel
2009-12-11 22:29:19+01
príspevok od: Slavo Jancisin
bu je tiež dobré :))
:D:D:D
bu bu bu - bojim bojim bojim :D
 
bebel
2009-12-11 22:30:26+01
a parasox je tiez dobre :D slafco chytila som to od teba, chod uz pozerat TV, ktoru si chcel mimiochodom pozerat uz pred pol hodinou :))
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:32:31+01
to nie vždy sa mi to darí patrilo k naviesť autora na ´správnu cestu´, asi rýchlejšie rozmýšľam ako píšem

:))) ale parasox je dobrý skoro ako parasol (dáždnik po našomu)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:36:42+01
príspevok od: bebel
a parasox je tiez dobre :D slafco chytila som to od teba, chod uz pozerat TV, ktoru si chcel mimiochodom pozerat uz pred pol hodinou :))
však som už pozeral, ale nič tam nešlo, ... zabudol som ju zapnúť ... ako raz napísal sám veľký mrco ...

Deti: Oci, môžeme sa pozerať nat elevízor?
Otec: Áno, môžete, len ho nezapínajte!!
 
Strana 40 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()