Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
bebel
2009-12-11 22:01:26+01
príspevok od: conan7
ked ma zmažú tak na odplatu za den založím tak 150-200 nickov a budem sa pýtať s ktorým sklom do 73 € sa dá fotiť wild, ktorá kompakt mám brat z aktuálneho tesco letáku, ako sa zapína D3s, aký batoh kde sa zmestí všetko do 10 € a čo je lepší canon alebo nikon...a toto budem kombinovať :)
..ze ty to nejak poznas - ze ty ms uz tych 150 - 200 nickov? :))
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:02:25+01
príspevok od: conan7
ked ma zmažú tak na odplatu za den založím tak 150-200 nickov a budem sa pýtať s ktorým sklom do 73 € sa dá fotiť wild, ktorá kompakt mám brat z aktuálneho tesco letáku, ako sa zapína D3s, aký batoh kde sa zmestí všetko do 10 € a čo je lepší canon alebo nikon...a toto budem kombinovať :)
a nezabudni sa opýtať, či bude fungovať 430 na nikone a 600 na canone, a ako sa fotí stušková a svadba a fotky na tablo a ktorá odrazná doska je vhodná na fotenie portrétov a ....
 
bebel
2009-12-11 22:03:18+01
príspevok od: Slavo Jancisin
a nezabudni sa opýtať, či bude fungovať 430 na nikone a 600 na canone, a ako sa fotí stušková a svadba a fotky na tablo a ktorá odrazná doska je vhodná na fotenie portrétov a ....
stužková :p
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:03:19+01
príspevok od: bebel
..v ktorej? (jaaaj ci to je ine vlakno offtopikovske :) )
tb
 
2009-12-11 22:03:40+01
príspevok od: Slavo Jancisin
robím v banke, ale popri tom projektujem a robím stavebný dozor, ale to len tak, aby som nezabudol, čo som študoval, nie je toho veľa ...
aj stavebny dozor? no toto...ty si moj clovek uz davno, ale teraz si si u mna splhol :o)) ja sa chcem ku projekcii vratit, uplne mi stacia jednoduche stavby najradsej RD, no hlavna cinnost - dizajnu, interier, obchod a tak...uvidim, co sa podari...ale v kazdom pripade tvoriva kreativna robota, to by bol ideal :o)
 
conan7
2009-12-11 22:03:43+01
príspevok od: bebel
..ze ty to nejak poznas - ze ty ms uz tych 150 - 200 nickov? :))
nie nie len budem mať :) ;)
 
bebel
2009-12-11 22:04:02+01
príspevok od: conan7
čooooo? fakt? so ženami sa nebavím, lebo som sa veľmi sklamal ;) ale dnes nejak dobre dávaš...
vsak bavit sa nemusis :D
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:04:04+01
príspevok od: bebel
stužková :p
ja už dnes napísal, že to vzdávam :))) dnes dávam Slovenčinovi po bokovi
 
bebel
2009-12-11 22:04:43+01
príspevok od: Slavo Jancisin
tb
tatrovkar :)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:05:53+01
príspevok od:
aj stavebny dozor? no toto...ty si moj clovek uz davno, ale teraz si si u mna splhol :o)) ja sa chcem ku projekcii vratit, uplne mi stacia jednoduche stavby najradsej RD, no hlavna cinnost - dizajnu, interier, obchod a tak...uvidim, co sa podari...ale v kazdom pripade tvoriva kreativna robota, to by bol ideal :o)
čosí také robí brat, ale ten nefotí ...
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:06:31+01
príspevok od: bebel
tatrovkar :)
slovenské vreckové veľhory
 
2009-12-11 22:06:59+01
príspevok od: Slavo Jancisin
ja už dnes napísal, že to vzdávam :))) dnes dávam Slovenčinovi po bokovi
ale toto poznas lepsie :o)
clona - ta cvakacka objektivova
iso100 - vidzim svetlo
iso1600 - vidzim tmu
1/200s - udzrzim
1/10s - udzrdim len s 4 baracz vodkami
P mod - cvakaj jak saleny
M mod - Moc obtiazne
 
conan7
2009-12-11 22:07:42+01
príspevok od: Slavo Jancisin
a nezabudni sa opýtať, či bude fungovať 430 na nikone a 600 na canone, a ako sa fotí stušková a svadba a fotky na tablo a ktorá odrazná doska je vhodná na fotenie portrétov a ....
nie nie treba to špecifikovať, až taká lama nie som.
teda: idem fotiť stužkovú aké časy mám používať? (predsa som taký pekný a čas 5 sekúnd udržím nie?) alebo idem fotiť svadbu, čo presne mám odfotiť aby som mohol vypýtať 1500 €?
nejak tak a existuje veľa kombinácií... debilizmus má teraz voľnú cestu :)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:08:25+01
niektoré áno, niektoré nie :)))
 
2009-12-11 22:08:30+01
príspevok od: Slavo Jancisin
čosí také robí brat, ale ten nefotí ...
keby fotil, mal by Nikon a to by si poziciaval objektivy od teba...neexistuje :o))
 
2009-12-11 22:10:00+01
príspevok od: Slavo Jancisin
niektoré áno, niektoré nie :)))
to som nasiel v jednom vlakne dokonca v archive na ePhoto od cloveka, co nie je medzi nami :o) cest jeho pamiatke :o) amen
 
conan7
2009-12-11 22:10:24+01
haaaaaa :D :D :D :D ja umrem to máš odkial? :D daj ešte :D
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:11:16+01
príspevok od:
keby fotil, mal by Nikon a to by si poziciaval objektivy od teba...neexistuje :o))
zatial jeho fjajejka má mydlovú krabičku značky OLY(mpus) a nepije ŠA(mpus) a keď chytí moju D300 + 80-200/2,8 + SB900, tak vždy povie, že hovädá nosiť nebude ...
 
2009-12-11 22:13:26+01
príspevok od: conan7
haaaaaa :D :D :D :D ja umrem to máš odkial? :D daj ešte :D
no kde - v archive predsa :o) tam je vsetko a najradsej mam vlakna, ked som tu este nebol :o)
 
bebel
2009-12-11 22:15:40+01
vy traja nechcete si zalozit temu o tom, ze: co vsetko som cital na fore? vystacite si uz aj naucenymi citaciami ludi
 
Strana 39 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()