hm, zmysel ma kazdy najst svoj, sily su, je i na kom realizovat, :D kurnik, preco mam na tomto svete tak malo casu :(
Vymenim nikor 24-70 za pol roka zivota,...? :-o
uf, seste hodin je dost, mal by som ist na styri, ale toto telo to nezvlada :))
tolko vela? neblazni, ked chces byt in, musis ficat non-stop :o))
chlape, ty sa urobis k smrti...len aby sa ti to neodzrkadlilo na zdravi, potom si tie bubaky neuzijes...
offtopic 2 :o)
Vymenim nikor 24-70 za pol roka zivota,...? :-o
chlape, ty sa urobis k smrti...len aby sa ti to neodzrkadlilo na zdravi, potom si tie bubaky neuzijes...
uz si ho aj vyskusal?
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa