Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
bebel
2009-12-11 22:58:04+01
príspevok od: Slavo Jancisin
no na 7edem s.r.o. :))) o chvíľu začína
tak to potom nemoze byt 7edem sro :D
 
bebel
2009-12-11 22:58:32+01
príspevok od: conan7
keď bude 1000 príspevkov bude z toho kniha :) to si potom kúpiš v ephotoshope limitovanú edíciu :)
aha, canon, teda conan ozil ;)
 
2009-12-11 22:59:38+01
príspevok od: Slavo Jancisin
tak ty také náučné programy pozeráš ... ja som dnes deťom nahral mini talent
samozrejme, ani jednu cast som nevynechal, odkedy ta relacia vobec funguje :o) bez ohladu stanicu :o)
 
conan7
2009-12-11 23:00:11+01
príspevok od: bebel
aha, canon, teda conan ozil ;)
pozerám seriál a so ženami sa nebavím, lebo vždy ma odrbete ;)
 
2009-12-11 23:01:07+01
príspevok od: bebel
vesela debata? kde? :)
vsak tu, nie? :o)) konecne je veselo :o)
 
kralik_j
2009-12-11 23:04:06+01
hm, zmysel ma kazdy najst svoj, sily su, je i na kom realizovat, :D kurnik, preco mam na tomto svete tak malo casu :(
Vymenim nikor 24-70 za pol roka zivota,...? :-o
 
bebel
2009-12-11 23:05:12+01
príspevok od: conan7
pozerám seriál a so ženami sa nebavím, lebo vždy ma odrbete ;)
uz pred tym som ti (ta? :) odpisala, ze vsak sa nemusis bavit ;)

 
bebel
2009-12-11 23:06:05+01
no vidis, a ty si pisal, ze nevies na tato tema zalozena, a uz pises o realizacii potomkov :D:D
 
2009-12-11 23:06:29+01
príspevok od: conan7
pozerám seriál a so ženami sa nebavím, lebo vždy ma odrbete ;)
dikh more, aky si fajnovy odkedy mas tu 135/2L :o)))
 
2009-12-11 23:08:09+01
no asi vela spis :o)))
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 23:08:29+01
Jano, frajerku máš. Kuchyňu tiež? Alebo ešte nie? Tak si už trochu aj užívaj ...
 
kralik_j
2009-12-11 23:09:41+01
príspevok od: Slavo Jancisin
Jano, frajerku máš. Kuchyňu tiež? Alebo ešte nie? Tak si už trochu aj užívaj ...
ty ma nejako poznas, to co som ti vsetko vytrubil :D
 
kralik_j
2009-12-11 23:10:38+01
príspevok od:
no asi vela spis :o)))
uf, seste hodin je dost, mal by som ist na styri, ale toto telo to nezvlada :))
 
2009-12-11 23:12:07+01
príspevok od: Slavo Jancisin
Jano, frajerku máš. Kuchyňu tiež? Alebo ešte nie? Tak si už trochu aj užívaj ...
akoze frajerku ci kuchynu? teraz neviem...:o)) najlepsie frajerku v kuchyni ;o)))
 
conan7
2009-12-11 23:13:57+01
nič nové na svete :)
 
2009-12-11 23:14:51+01
príspevok od: kralik_j
uf, seste hodin je dost, mal by som ist na styri, ale toto telo to nezvlada :))
tolko vela? neblazni, ked chces byt in, musis ficat non-stop :o))
chlape, ty sa urobis k smrti...len aby sa ti to neodzrkadlilo na zdravi, potom si tie bubaky neuzijes...
 
bebel
2009-12-11 23:15:35+01
príspevok od: conan7
nič nové na svete :)
kto povedal, ze je? ;)
 
conan7
2009-12-11 23:16:10+01
príspevok od:
dikh more, aky si fajnovy odkedy mas tu 135/2L :o)))
za tie peniaze by som aký frajer v nejakom bordeli :)
 
2009-12-11 23:19:16+01
príspevok od: conan7
za tie peniaze by som aký frajer v nejakom bordeli :)
zere ma ta dobra cena, skoda, ze som tomu inzeratu nevenoval viac pozornosti :o))
uz si ho aj vyskusal?
 
conan7
2009-12-11 23:19:42+01
príspevok od: bebel
kto povedal, ze je? ;)
a s jednou odhalenou ženskou (?) nohou v piesku sa tiež nemienim baviť :) ja aspon mám normálne profil foto
 
Strana 42 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()