Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
2009-12-11 23:39:26+01
príspevok od: bebel
to je taka plutvicka, prsty su spojene blanami :))
heeej? to potom znamena, ze si morska panna a to je vzacnost :o)
 
conan7
2009-12-11 23:40:35+01
príspevok od:
ja nie som ty :o))) ten inzerat som si vsimol, no nejak som mu nevenoval dostatok pozornosti...ale stava sa :o))
tak sa potom nesťažuj a keď ja s prepitým mozgom som chytrejší ako ty tak to už je tvoja vizitka múdrosť Ephota :)

(btw myslíte si že admin to číta?) pochybujem :D :D
 
2009-12-11 23:40:54+01
príspevok od: conan7
jaj Mišo našiel som ju :)
presne tuto som myslel, minule ho niekde davali a mal ju so sebou :o))
 
2009-12-11 23:42:31+01
príspevok od: conan7
ja sa chcem odtrhnúť z elitnej skupiny 10 najhorších fotografov Strednej Európy a myslel som si že sklo za 1000 € to istí ;)
tak to ta caka este dlllllha cesta :o))))
 
conan7
2009-12-11 23:44:49+01
príspevok od:
tak to ta caka este dlllllha cesta :o))))
konkurencia je silná :) ved vieš bez ateliéru ani nemáš šancu :(
 
2009-12-11 23:46:18+01
to vies, starnem, co si nezapisem, na to zabudnem :o)))
ak hej, tak sa bud pocikal od smiechu alebo chytil infarkt, ze co to za exoti vypisuju :o))) ale myslim si, ze je to krasna blondina, len zatial nemam podpiskartu ani tel.cislo :o)))
 
2009-12-11 23:47:38+01
príspevok od: conan7
konkurencia je silná :) ved vieš bez ateliéru ani nemáš šancu :(
mi hovor :o))
 
rakakalame
2009-12-11 23:48:09+01
aj ja chcem sklo za 1000 eciek. nepoznate nejaku dobru krajcirku?
 
rakakalame
2009-12-11 23:48:30+01
potrebujem dat zasit rit jeziskovi, aby sa tento rok na mna nevysral.
 
conan7
2009-12-11 23:50:39+01
príspevok od: rakakalame
aj ja chcem sklo za 1000 eciek. nepoznate nejaku dobru krajcirku?
kto neprepije ten má ;)
 
bebel
2009-12-11 23:50:58+01
príspevok od: conan7
mne práve múdre ženy nevadia, mne vadia ženy ktoré majú sklon k odrbávaniu a takých je až príliš vela :) ja už žiadnej neverím pre istotu :)
..cim to asi bude - ze ta odrbavaju ;)
 
bebel
2009-12-11 23:52:03+01
príspevok od: Slavo Jancisin
nezalomil, len v tichosti sledujem debatku ... tá noha je detská?
pockaj, kuknem...... tak nie, nie je... ale je vcelku zachovala na svoj vek
 
rakakalame
2009-12-11 23:52:34+01
príspevok od: conan7
kto neprepije ten má ;)
ja som nepic
 
conan7
2009-12-11 23:52:52+01
príspevok od: bebel
..cim to asi bude - ze ta odrbavaju ;)
tým že ja som vždy úprimný a to sa nevypláca...neoplatí sa hrať s odhalenými kartami :)
 
2009-12-11 23:56:52+01
ej Rolo, ale ti dala :o))
 
conan7
2009-12-11 23:58:12+01
príspevok od:
ej Rolo, ale ti dala :o))
jojooooj ja som zvyknutý :)
 
2009-12-12 00:01:18+01
príspevok od: conan7
jojooooj ja som zvyknutý :)
beries to sportovo, to je fajn :o))
 
bebel
2009-12-12 00:05:45+01
príspevok od: conan7
tým že ja som vždy úprimný a to sa nevypláca...neoplatí sa hrať s odhalenými kartami :)
ide o to, ´hrat´.. a teda nehrat
 
conan7
2009-12-12 00:08:49+01
tomu nechápem... teraz hrať alebo nehrať? :) či hrať to že nehrám? alebo nehrať to že hrám?
 
2009-12-12 00:11:59+01
príspevok od: conan7
tomu nechápem... teraz hrať alebo nehrať? :) či hrať to že nehrám? alebo nehrať to že hrám?
vidis a ja som to pochopil...aspon si to myslim :o)))
 
Strana 44 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()