Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
bebel
2009-12-11 23:20:37+01
a ty si nechcel tak nahodou predavat (bohuzial) svoje ´naradie´?
 
bebel
2009-12-11 23:22:37+01
príspevok od: conan7
a s jednou odhalenou ženskou (?) nohou v piesku sa tiež nemienim baviť :) ja aspon mám normálne profil foto
ja by som tiez grankovi michalovi neverila, ze je to zenska noha :)

fiha, si musel dlho hladat, co tam supnes? - ci to bola taka rychla spasonosna myslienka? :)
 
conan7
2009-12-11 23:24:15+01
to ani nechcem prezradiť :D :D rovno ma admin môže zmazať ale od hanby :)
všetko podla pánu podarilo sa mi nasadiť (!!!) no dajme prvú fotku, som v izbe, namierim len tak na vankúš nič, na notebook nič, k lampe nič.KUA TO NEOSTRÍ. dole z tela naspäť 17-85 ostrí. (hromada nadávak a studený pot), naspäť 135mm skúšam nič...no hovorím po pi*i, idem zmontovať clonu a čo vidím? na tele prepnuté min. zaostrovacia vzdialenosť na 1,6 m :)
 
2009-12-11 23:24:49+01
príspevok od: conan7
a s jednou odhalenou ženskou (?) nohou v piesku sa tiež nemienim baviť :) ja aspon mám normálne profil foto
taku hladku nohu moze mat len zena :o) ale i ty si kockos, len ti chyba ta macka bez srsti :o))
 
2009-12-11 23:26:07+01
stale sa pohravam s tou myslienkou...a keby som bol kupil ten objektiv, tak mal fajn cenu, co by sa dalo vyuzit...
 
conan7
2009-12-11 23:28:25+01
to som fotil mobilom :)ale nieeeee, neviem či poznáš ten film :) ale chcel som dať Little Me a Dr Evil by bol Karol A. :D :D padli tu narážky že velice s nim sympatizujem tak som chcel vyjadriť svoje pocity :D ale Karol vybuchol teda Dr Evil som teraz jaaaaa ha ha ha ha ha
 
conan7
2009-12-11 23:29:01+01
príspevok od:
stale sa pohravam s tou myslienkou...a keby som bol kupil ten objektiv, tak mal fajn cenu, co by sa dalo vyuzit...
treba inzeráty pozerať na nete a nie porno :)
 
bebel
2009-12-11 23:29:14+01
príspevok od:
stale sa pohravam s tou myslienkou...a keby som bol kupil ten objektiv, tak mal fajn cenu, co by sa dalo vyuzit...
teraz nerozumiem (to je uz tou pokrocilou nocnou hodinou, uz aj slafco zalomil pri 7micke), pises ze sa pohravas s myslienkou na predaj, no chces kupit objektiv.. no, ale vsak nemusim vsetkemu rozumiet, bola by som este mudrejsia, a to by mi conan7 uz vonkncom nenapisal ;)
 
2009-12-11 23:30:48+01
ty by si mi neverila? takej nevinnej krasnej doveryhodnej tvaricke? ccc...:o))
ked budem chciet, tak ti aj poviem, kolko ma ta tvoja noha prstov ;o)))
 
conan7
2009-12-11 23:31:23+01
príspevok od:
taku hladku nohu moze mat len zena :o) ale i ty si kockos, len ti chyba ta macka bez srsti :o))
jaj tá má blchy či presnejšie vši :) od všivavého maďara :) (dúfam chápeme) :)
 
bebel
2009-12-11 23:31:40+01
to je taka plutvicka, prsty su spojene blanami :))
 
bebel
2009-12-11 23:32:12+01
príspevok od: conan7
jaj tá má blchy či presnejšie vši :) od všivavého maďara :) (dúfam chápeme) :)
s muzmi ti to fakt ide... myslim, to pisanie :)
 
2009-12-11 23:32:35+01
:o)) mne to na tele robi pravidelne, mam sice od min.zaostrovacej vzdialenosti, no ked je pod dva metre, ani neskusam ostrit, inak je to bieda :o)))
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 23:32:44+01
príspevok od: bebel
teraz nerozumiem (to je uz tou pokrocilou nocnou hodinou, uz aj slafco zalomil pri 7micke), pises ze sa pohravas s myslienkou na predaj, no chces kupit objektiv.. no, ale vsak nemusim vsetkemu rozumiet, bola by som este mudrejsia, a to by mi conan7 uz vonkncom nenapisal ;)
nezalomil, len v tichosti sledujem debatku ... tá noha je detská?
 
conan7
2009-12-11 23:33:17+01
príspevok od: bebel
teraz nerozumiem (to je uz tou pokrocilou nocnou hodinou, uz aj slafco zalomil pri 7micke), pises ze sa pohravas s myslienkou na predaj, no chces kupit objektiv.. no, ale vsak nemusim vsetkemu rozumiet, bola by som este mudrejsia, a to by mi conan7 uz vonkncom nenapisal ;)
mne práve múdre ženy nevadia, mne vadia ženy ktoré majú sklon k odrbávaniu a takých je až príliš vela :) ja už žiadnej neverím pre istotu :)
 
conan7
2009-12-11 23:35:41+01
príspevok od: bebel
s muzmi ti to fakt ide... myslim, to pisanie :)
nooo nehovoríš od veci, teraz mám dilemu či mám byť na zvieratká alebo na mrtvoly...ale zvieratká mám rád a mrtvoly...na to už treba silný žalúdok, neviem sa rozhodnúť. mám založiť vlákno?
 
2009-12-11 23:36:26+01
príspevok od: bebel
teraz nerozumiem (to je uz tou pokrocilou nocnou hodinou, uz aj slafco zalomil pri 7micke), pises ze sa pohravas s myslienkou na predaj, no chces kupit objektiv.. no, ale vsak nemusim vsetkemu rozumiet, bola by som este mudrejsia, a to by mi conan7 uz vonkncom nenapisal ;)
ty si mudra i tak a Rolo to tazko znasa :o)))
kupit objektiv za dobru cenu, pouzivat ho chvilu a minimalne za nakupnu cenu ho predat :o))
 
conan7
2009-12-11 23:36:46+01
jaj Mišo našiel som ju :)
 
2009-12-11 23:37:50+01
príspevok od: conan7
treba inzeráty pozerať na nete a nie porno :)
ja nie som ty :o))) ten inzerat som si vsimol, no nejak som mu nevenoval dostatok pozornosti...ale stava sa :o))
 
conan7
2009-12-11 23:38:28+01
ja sa chcem odtrhnúť z elitnej skupiny 10 najhorších fotografov Strednej Európy a myslel som si že sklo za 1000 € to istí ;)
 
Strana 43 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()