Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Granko
2010-10-12 17:16:20+02
aha ju, že kto prišiel :o) vitaj u nás doma :o)
 
SHoDaN
2010-10-12 18:10:53+02
príspevok od: Granko
si hoď oné mincou...ak sa postaví na hranu, nepôjdeš vôbec :o)
hodil som 5eurovkou (menšie som nenašiel) a odvialo ju.... aký je výsledok, keď na hrane znamená neísť?
 
Baluma
2010-10-12 18:56:11+02
príspevok od: Granko
aha ju, že kto prišiel :o) vitaj u nás doma :o)
hh, dakujem, uz som chybala, ci? :D


shodan tak to asi znamena ze pojdes na oba dni :) len musis manzelku presvedcit
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-10-12 19:31:24+02
príspevok od: SHoDaN
neviem, či mám ísť na FOTO SLOVAKIA v piatok alebo sobotu.... jeden deň sa dá, dva dni manželka nedovolí....
Ty budeš mladoženáč - treba si vymyslieť fintu - napr. že piatkové vstupenky budú losované v sobotu spolu so sobotňajšími o zájazd pre dve osoby k moru a tak by si teda mal dvojnásobnú šancu... :-)
 
SHoDaN
2010-10-12 20:04:53+02
tak to ma pošle aj v nedeľu... a mladoženáč asi nie...
 
Granko
2010-10-12 21:17:51+02
tak to aby si išiel na dva dni ;o)
 
Granko
2010-10-12 21:20:12+02
hmm...počkaj, hodím si mincou :o) ak padne jedna či druhá strana, tak nie, ak sa postaví na hranu, potom áno...

no postavila sa na hranu pri stene...asi je pokazená ;o))
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-12 21:25:26+02
tož aby som sa učesal.:).:)..
 
Granko
2010-10-12 21:39:10+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
tož aby som sa učesal.:).:)..
ešte si sa nie? síce už by si sa mohol...či už máš vlasy dlhé ako Pierre Brice, čo si dal pohár Šaratice? :o)) síce neučesaný si vyzeral viac kúlovejšie a andergraund...ja sa nečešem už asi 10 rokov :o)
 
Baluma
2010-10-12 21:44:38+02
príspevok od: Granko
hmm...počkaj, hodím si mincou :o) ak padne jedna či druhá strana, tak nie, ak sa postaví na hranu, potom áno...

no postavila sa na hranu pri stene...asi je pokazená ;o))
hm smiech? .... sak pockaj ... prejde ....
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-12 22:35:57+02
príspevok od: Granko
ešte si sa nie? síce už by si sa mohol...či už máš vlasy dlhé ako Pierre Brice, čo si dal pohár Šaratice? :o)) síce neučesaný si vyzeral viac kúlovejšie a andergraund...ja sa nečešem už asi 10 rokov :o)
som rozmýšľal že cinknem rochniakovi a na slovakiu dám taký účes že ma nespoznáš .:).:).
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-12 22:38:46+02
príspevok od: Baluma
hm smiech? .... sak pockaj ... prejde ....
pozerám že prídeš do ružinova a zoberieš aj tú svoju prerastenú čivavu .:)..
 
Granko
2010-10-12 22:38:55+02
príspevok od: Baluma
hm smiech? .... sak pockaj ... prejde ....
a dokelu :o))
 
Granko
2010-10-12 22:39:13+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
som rozmýšľal že cinknem rochniakovi a na slovakiu dám taký účes že ma nespoznáš .:).:).
to by som musel najskôr prísť :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-12 22:48:49+02
príspevok od: Granko
to by som musel najskôr prísť :o)
jasné že hey ale keď už pride rolo :)?€?:)
 
conan7
2010-10-12 22:57:26+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
jasné že hey ale keď už pride rolo :)?€?:)
on ma má v piči, teda to nie je motivácia pre neho. nechcem nič dopredu hovoriť, lebo aj na chatu som velmi chcel ísť, nakoniec som nemohol. ale tuto to vidím tak na 85%.
 
Granko
2010-10-12 22:58:21+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
jasné že hey ale keď už pride rolo :)?€?:)
čo akože prachy by mali byť môj problém? neblázni, tu určite nie, nie som Rolo :o)
no veď to, že keď On príde, to už bude tá FotSlovakia fakt čosi dôležité ;o)
 
Granko
2010-10-12 23:01:46+02
príspevok od: conan7
on ma má v piči, teda to nie je motivácia pre neho. nechcem nič dopredu hovoriť, lebo aj na chatu som velmi chcel ísť, nakoniec som nemohol. ale tuto to vidím tak na 85%.
no keby som ťa tam mal, tak by som ju najskôr musel mať a keby si tam bol, tak o 9 mesiacov krstíme, nie? ;o)) chcieť ísť a ísť sú dve rozdielne veci - to som sa naučil práve pri tých dvoch úspešných a jednej neúspešnej chate :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-12 23:19:33+02
čo vám hrabe čo ste na seba jak ku . . . . Pustím na vás plyša a ten vás dá do poradečku
 
conan7
2010-10-13 00:02:46+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
čo vám hrabe čo ste na seba jak ku . . . . Pustím na vás plyša a ten vás dá do poradečku
ja mám proti tvojmu plyšovi doma omladenú gardu mladých bojovníkov z mäsa a krvi a nie odchovaných na gauči v najväčšej dedine :)...
 
Strana 365 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()