Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Pripomienky a vylepšenia na e-photo

jozef.balara
jozef.balara 2009-11-06 11:22:23+01
1. pri reakcii na môj príspevok v komentároch mi príde súkromná správa o reakcii a musím kliknúť na odkaz aby som si ju prečítal, bolo by lepšie keby bola táto reakcia napísaná hneď v správe 2. keď si otvorím môj profil, vidím počet bodovaní mojich fotiek, bolo by fajn keby to bolo klikacie, napr. kliknem na impakt 7 a ukáže mi moje fotky ktoré majú impakt 7
 
dodo_bb
2009-11-17 10:01:17+01
príspevok od:
v tvojom veku mozno :-D v mojom to radsej neskusam, este by som bol usexovany na smrt a plus1den by zo mna urobili dalsi pripad prasacej chripky :-D
Karol, vieš prečo je grupáč taký obľúbený? Lebo sa pri ňom dá ulievať :-)))
 
beholder
2009-11-17 10:43:38+01
príspevok od: dodo_bb
Karol, vieš prečo je grupáč taký obľúbený? Lebo sa pri ňom dá ulievať :-)))
...no,len aby na teba popritom nezabudli...
 
duroslav
2009-11-17 10:54:02+01
príspevok od: beholder
...no,len aby na teba popritom nezabudli...
Ako v tom vtipe...

Kto to tu doboha organizuje? Už som trikrát niekomu fajčil ale ani raz nenamáčal :-)
 
beholder
2009-11-17 15:35:00+01
:)
 
murkom
2009-11-19 20:58:25+01
Zdravim. Ludkovia, neviem, ci sa to tu uz riesilo, ale ja mam pri citani tohto fora ukrutny problem, ktory spociva v naslednej veci. Mam maly notas (12´) a ked si dam zvacsanie v exploreri na napr. 125 per, tak cela stranka sa neuveritelne spomali pri listovani a pismo jemne rozmaze. Je nejake riesienie pre tento problem alebo je koncept tohto fora po formalnej stranke krivy? Dik za odpoved!
 
dramatiq
2009-12-11 23:14:11+01
PRE ADMINA!!!!!!!!!!!!:::: neviem ci to stoji za otvorenie noveho vlakna ALE: Bolo by vhodne zvazit aby mal AUTOR fotografie moznost upravy (zmazania) prispevkov pod svojou vlastnou fotografiou!!!!!!!!!!!!! NAJMA ked sa netykaju hodnotenia samotnej fotografie alebo su hanlive alebo inak nevhodne!!!!!!!! (Autor by mal mat moznost oznacit dany prispevok adminovi a ten by mal zvazit ci sa jedna o relevantny komentar alebo nie)..lebo o chvilu to tu bude vyzerat ako lacny pokec pre pubertakov! DAKUJEM
 
seifi
2010-01-11 22:34:55+01
Zdravím. Navrhujem hodnotiť fotku jednou známkou. Tu je to moc komplikované.
 
seifi
2010-01-16 17:02:16+01
Nenašiel som, možno niekde je, súpis/blok ´všetky mnou hodnotené fotografie´. Mohol by som sa k nim vrátiť, či boli nejaké reakcie, alebo ako hodnotili foto ďalej iní. Pravda príde správa, ak by niekto reagoval na môj koment, ale nie stále musí byť reakcia ako ´reagovať´ na príspevok.
 
Martin P
2010-01-16 17:25:41+01
http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-galeria/komentare-uzivatela/?userId=10273
 
scoty
2010-01-18 09:57:48+01
navrhujem zriadit kolonku vyhladavanie uzivatela podla mesta
 
Tono
2010-01-18 10:03:22+01
príspevok od: scoty
navrhujem zriadit kolonku vyhladavanie uzivatela podla mesta
pridavam sa , ale v PO sme sa uz nasli :-) .
 
Dominik
2010-01-18 10:44:17+01
príspevok od: scoty
navrhujem zriadit kolonku vyhladavanie uzivatela podla mesta
super nápad :) aj mne to tu chýba
 
wayne
2010-01-18 10:46:27+01
príspevok od: Martin P
http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-galeria/komentare-uzivatela/?userId=10273
klikni si hore v menu na Môj profil.
 
cmato
2010-07-13 16:36:38+02
Neviem ako inym, ale ja mam dost problem s pomalostou celeho ephota, ci preklikavam fotky, clanky, alebo forum prevazne vzdy to trva neskutocne dlho, aj 5s pokial natiahne, ak uz zacne natahovat tak je uz je to rychlo. Nieje vynimkou ani to, ze stranku natiahne az na 2., 3. klik na odkaz, je to utrpenie. Len zriedka kedy stranky nabehuju hned. Takto sa mi to sprava aj doma aj v praci. Prehliadac pouzivam Mozilu. Vdaka tomu casto krat znechuteny zatvaram ephoto (a idem radsej fotit :D).
Davnejsie sme mali na firemnom webe tiez podobny problem s pomalostou nacitavania. Bolo to zapricinene vytazenostou servera, nestihal obsluhovat vsetky poziadavky. Pomohla optimalizacia kodu, databaz...
Ozaj ma zaujima ci sa s tym stretavam len ja, alebo aj niekto iny, kde u koho je problem a bol by som rad ak by sa to vyriesilo. Takto sa tu neda normalne fungovat.
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-07-13 16:57:17+02
Hej, web nie je práve najrýchlejší
 
Strhak
2010-07-13 16:57:19+02
príspevok od: cmato
Neviem ako inym, ale ja mam dost problem s pomalostou celeho ephota, ci preklikavam fotky, clanky, alebo forum prevazne vzdy to trva neskutocne dlho, aj 5s pokial natiahne, ak uz zacne natahovat tak je uz je to rychlo. Nieje vynimkou ani to, ze stranku natiahne az na 2., 3. klik na odkaz, je to utrpenie. Len zriedka kedy stranky nabehuju hned. Takto sa mi to sprava aj doma aj v praci. Prehliadac pouzivam Mozilu. Vdaka tomu casto krat znechuteny zatvaram ephoto (a idem radsej fotit :D).
Davnejsie sme mali na firemnom webe tiez podobny problem s pomalostou nacitavania. Bolo to zapricinene vytazenostou servera, nestihal obsluhovat vsetky poziadavky. Pomohla optimalizacia kodu, databaz...
Ozaj ma zaujima ci sa s tym stretavam len ja, alebo aj niekto iny, kde u koho je problem a bol by som rad ak by sa to vyriesilo. Takto sa tu neda normalne fungovat.
už som aj ja o tom písal a nielen ja, nič sa nerieši proste ephoto je slimák. Kým mi načíta jednu stránku na pravda.sk si zatiaľ prečítam dáky krátky článok. Teraz neviem či sa mám smiať alebo plakať no na túto moju pripomienku mi bolo napísané že im v BA to ide dobre. Asi sa presťahujem do BA lebo u nás v BB mi na ephoto nestačí ani optická linka s rýchlosťou 60Mbit/s
PS. už som na to rezignoval, nemám ďalej chuť to riešiť, kliknem si na iný web, taký čo ide rýchlejšie :-(((
 
Granko
2010-07-13 17:03:40+02
ver, že nie si sám :o)
z pre mňa dôveryhodného zdroja som sa dozvedel, že ephoto pri každom načítaní sťahuje externé údaje zo 17-tich stránok (ak si dobre pamätám to číslo). niekedy je odozva taká, že nemá ďaleko k preplazeniu púšte na chrbáte...ale beriem to z druhej strany - stihnem si povybavovať iné veci, aj na záchod odbehnúť ;o)
občas sa pripájam aj cez wifi, pda a to je zážitok, pričom 600Mhz procesor či 16MB vstavaná grafika na ňom vrátane dostatočnej ram-ky to načítava pomaličky, aj keď mám router pred sebou a plný signál...
niekedy sú hodnoty pingu v pohode, inokedy sú také infarktové hodnoty, že až...a to aj pri vypnutí všetkých vedľajších programov, bežiacich procesov či nebodaj otvorených okien...
 
duroslav
2010-07-13 17:09:16+02
Ono údaje z externých stránok nie sú najväčším brzdičom.
Skús si dať zobraziť komplet galériu užívateľa ktorý má veľa fotiek a galériu užívateľa, ktorý ich má málo. Údajov z externých stránok rovnako veľa, ale v provom prípade budeš chcieť zrušiť browser.

 
cmato
2010-07-13 17:32:32+02
ok , takze pokial to spravca, admin, alebo neviem kto nevyriesi (predpokkladam ze treba toho prekopat velmi vela) tak klikam na iny web...
 
Granko
2010-07-13 17:33:39+02
o tom tiež viem, v takom prípade idem položiť intergalaktický kábel a viem, že stihnem prečítať aj noviny :o)
ale písal som o normálnom načítaní napr. vybranej fotky z galérie či len úvodnej stránky...no zážitok..a viem, že chyba nie je v prijímači :o)
 
Strana 3 z 19
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()