Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Pripomienky a vylepšenia na e-photo

jozef.balara
jozef.balara 2009-11-06 11:22:23+01
1. pri reakcii na môj príspevok v komentároch mi príde súkromná správa o reakcii a musím kliknúť na odkaz aby som si ju prečítal, bolo by lepšie keby bola táto reakcia napísaná hneď v správe 2. keď si otvorím môj profil, vidím počet bodovaní mojich fotiek, bolo by fajn keby to bolo klikacie, napr. kliknem na impakt 7 a ukáže mi moje fotky ktoré majú impakt 7
 
gytheio
2022-04-07 12:41:39+02
príspevok od: Johnnny
Hodnotenie a vyjadrenie sa k fotografiam je mozno zaklad na kurze, alebo vystave, ale nie na webe akym je tento. Je to portal zaoberajuci sa fotografiou a technikou a kazdy sem chodi po obsah aky ho zaujima.

Ak ta nezaujima technika a myslis, ze si tu jediny kto rozumie fotografii, resp je to tu pod tvoju uroven, co teda vacsina prispevkov naznacuje, naozaj nechapem co tu robis. Ono nazvat to inak nez trollingom je fakt tazke
Takze trolling je to ked niekto dava fotografie a vyjadruje sa k fotografiam na fotostranke a ty ktory nevie fotit nema tu ziadnu fotografiu si ten spravny. A ked sa vyjadrujem k fotografiam tak si myslim, ze som jediny kto sa rozumie fotografii?

Par krat tu jeden magor podobny tebe napisal, ze som tu vplyvna osoba, vobec som s tym nesuhlasil do casu asi dva tyzdne dozadu. Teraz mi staci napisat kritiku na nejaku fotografiu a tri dni posebe je z nej fotografia dna
 
gytheio
2022-04-07 13:02:59+02
príspevok od: Johnnny
Hodnotenie a vyjadrenie sa k fotografiam je mozno zaklad na kurze, alebo vystave, ale nie na webe akym je tento. Je to portal zaoberajuci sa fotografiou a technikou a kazdy sem chodi po obsah aky ho zaujima.

Ak ta nezaujima technika a myslis, ze si tu jediny kto rozumie fotografii, resp je to tu pod tvoju uroven, co teda vacsina prispevkov naznacuje, naozaj nechapem co tu robis. Ono nazvat to inak nez trollingom je fakt tazke
Pardon omluvam sa, mas jedneho sledujuceho.
 
Paladin25
2022-04-07 18:31:16+02
príspevok od: gytheio
Pardon omluvam sa, mas jedneho sledujuceho.
Koľko sledujúcich alebo fotiek treba aby sa človek mohol slušne vyjadriť?
 
gytheio
2022-04-07 18:40:54+02
príspevok od: Paladin25
Koľko sledujúcich alebo fotiek treba aby sa človek mohol slušne vyjadriť?
Zle to chapes, nemam nic proti ked tu niekto ma prazdne portfolio, su tu aj taki ktori nemaju fotografie ale poznam ich fotografie. Ale ked mi tu nejaky mantinel s prazdnym portfoliom zacne nadavat do trollov... zase nebudte ako male deti.
 
Johnnny
2022-04-07 18:48:50+02
príspevok od: gytheio
Takze trolling je to ked niekto dava fotografie a vyjadruje sa k fotografiam na fotostranke a ty ktory nevie fotit nema tu ziadnu fotografiu si ten spravny. A ked sa vyjadrujem k fotografiam tak si myslim, ze som jediny kto sa rozumie fotografii?

Par krat tu jeden magor podobny tebe napisal, ze som tu vplyvna osoba, vobec som s tym nesuhlasil do casu asi dva tyzdne dozadu. Teraz mi staci napisat kritiku na nejaku fotografiu a tri dni posebe je z nej fotografia dna
Sposob akym "hodnotis" fotografie trolling je. Specialne ked to robis z pozicie pseodofotografa.

Pisal som nieco o sebe ? Ano, nie som fotograf a ani nemam podobne ambicie. Je to jeden z konickov, nic viac.
 
gytheio
2022-04-07 18:53:11+02
príspevok od: Johnnny
Sposob akym "hodnotis" fotografie trolling je. Specialne ked to robis z pozicie pseodofotografa.

Pisal som nieco o sebe ? Ano, nie som fotograf a ani nemam podobne ambicie. Je to jeden z konickov, nic viac.
Ale zicher vies ako sa maju hodnotit fotografie.
 
blahoslav J B Art
2022-04-07 20:25:10+02
troll nie je nadavka ... je to podobne slovo, ako magor, alebo mantinel
 
gytheio
2022-04-07 20:34:57+02
príspevok od: blahoslav J B Art
troll nie je nadavka ... je to podobne slovo, ako magor, alebo mantinel
ale s uplne inym vyznamom
 
Johnnny
2022-04-08 04:47:36+02
príspevok od: gytheio
Ale zicher vies ako sa maju hodnotit fotografie.
Rovnako ako vsetko ostatne. Konstruktivne.
 
Marcel Rebro
 
fatality
2022-04-10 22:45:17+02
ze vas to este bavi 10 rokov ten isty kolovratok s tym istym magorom
 
kwido
2022-04-11 12:59:15+02
príspevok od: gytheio
Ze to upada k tomu si vyrazne prispel aj ty, najvacsi stazovatelia tu nemaju ziadne foto ani nijak neprispievaju. Debata o nejakom objektive alebo recenzia vobec neprispeje ku kvalite ziadnej stranky, ten obektiv je uplne vsade rovnaky ale mozme spravit miliardu fotografii s tym objektivom a kazda bude ina. Tato stranka upada preto lebo pre vas je dolezitejsie vlastnit ten objektiv ako s nim fotit. Vlastnit objektiv neznamena vobec nic, fotit znamena rozmyslat mat fantaziu.
Fotis?
Ty vies figu ako ja pouzivam moje objetivy a kolko s nimi fotim. A to ze sem nedavam fotky? A naco?
Ja s mojimi fotkami narabam tak aby to uspokojovalo mna a nemam potrebu sem davat fotky len preto aby som pod nimi uvidel par hodnoteni s textom "paci" (ale to si trosku nahovaram ) resp. "nepaci" a pod. Aku pridanu hodnotu to ma pre ludi ktori sem fotky davaju? A nemam potrebu si dvihat ego lajkami a pod.
Ja so svoje fotky, ktore uznam za vhodne, tlacim a pozeram si ich na papieri. Digitalna podoba je pre mna v podstate polotovar. Ale ak ta to naplna kludne sem svoje fotky davaj dalej.
A moja pripomienka bola k obsahu portalu za ktory je zodpovedny prevadzkovatel.
Pretoze toto je uz hodne dlho reklamny portal na ktorom je obcas uverejneny PR clanok suvisiaci s foto biznisom a este foto stlpcek. To je vsetko.
 
gytheio
2022-04-11 14:16:17+02
príspevok od: kwido
Ty vies figu ako ja pouzivam moje objetivy a kolko s nimi fotim. A to ze sem nedavam fotky? A naco?
Ja s mojimi fotkami narabam tak aby to uspokojovalo mna a nemam potrebu sem davat fotky len preto aby som pod nimi uvidel par hodnoteni s textom "paci" (ale to si trosku nahovaram ) resp. "nepaci" a pod. Aku pridanu hodnotu to ma pre ludi ktori sem fotky davaju? A nemam potrebu si dvihat ego lajkami a pod.
Ja so svoje fotky, ktore uznam za vhodne, tlacim a pozeram si ich na papieri. Digitalna podoba je pre mna v podstate polotovar. Ale ak ta to naplna kludne sem svoje fotky davaj dalej.
A moja pripomienka bola k obsahu portalu za ktory je zodpovedny prevadzkovatel.
Pretoze toto je uz hodne dlho reklamny portal na ktorom je obcas uverejneny PR clanok suvisiaci s foto biznisom a este foto stlpcek. To je vsetko.
Ziadny biznis neprezije bez reklamy, to je zakladna vec ktoru by mal ovladat kazdy.
A ako som uz spominal ziadna recenzia nespravi stranku kvalitnejsou, tou sa moze stat iba ked sa to bude tocit o fotografii. Clovek ktoreho nezaujima kritika alebo je na nu alergicky sa ma za majstra sveta, takych je tu dost.
 
arpi
2022-05-31 14:38:11+02
príspevok od: gytheio
Ziadny biznis neprezije bez reklamy, to je zakladna vec ktoru by mal ovladat kazdy.
A ako som uz spominal ziadna recenzia nespravi stranku kvalitnejsou, tou sa moze stat iba ked sa to bude tocit o fotografii. Clovek ktoreho nezaujima kritika alebo je na nu alergicky sa ma za majstra sveta, takych je tu dost.
Ale nastastie si tu ty. Skromny genius vzdy ochotny nezistne poradit.
 
seifi
2022-12-15 12:45:03+01
Niečo sa udialo ... prečo odchádzajú disk. príspevky pod fotografiou tak dlho ? A po dlhšom čase príspevok zmizne, zostane to prázdne a ani nenabehne, máš dojem, že to neprešlo; až po novom načítaní stránky zistíš, že je to tam.
 
bobino38
2022-12-15 13:50:01+01
príspevok od: seifi
Niečo sa udialo ... prečo odchádzajú disk. príspevky pod fotografiou tak dlho ? A po dlhšom čase príspevok zmizne, zostane to prázdne a ani nenabehne, máš dojem, že to neprešlo; až po novom načítaní stránky zistíš, že je to tam.
to tu bolo stále
 
Strana 19 z 19
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()