Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Polnočne Fotky

DjLuke9
2010-01-14 01:15:26+01
Nerad zakladam nove vlakno ale nenasiel som zaidne ktore by to rozobrealo... Dnesne pripomenutie problemu komentom pod kazdu fotku pridanu okolo polnoci od uzivatela ,,strateny,, ma trosku donutilo zamylset sa nad tym. Jednanie uzivatela neodsudzujem ale jednalo s avlastne o spamerstvo. Viem ze chcel takto pokuazat na tento problem, forma to nie je prijemna. Podla mojej mienky. Problem je v uzivateloch a sam som dal fotku o polnoci. Nejdem sa ospravldlnovat ani nic podobne. Kazdopadne je vela ludi ako ja co dava fotky kade tade o polnoci a uz to ma ,,skrku,, . ephoto.sk je nastavene ako je v zmysle fotky dna. To ze sa dostane fotka do listy ovplyvni jej hodnotenie ano. Je to svak o uzivateloch... Nie o tych co davaju fotky ale o konkretnych. Zavisi na ludoch ze pozeraju len listu a nepozeraju na galerku. Avsak nemyslim ze ked vam niekto ohondoti fotku okolo polnoci je automaticky medzi najelpsie hodnotenymi cely den. Videl som fotky pridane o 11tej poobede a boli za chvilku fotkou dan... Pdola mna to je pol na pol. Vsade to tak je nastavene aj v inych galeriach. Preco vsak je tu par jedincov ktorym to vadi? Osobne si mylsim ze skor ich stve ze sa nevedia prebojovat do najlepsich a podobne. Fotka dna je nastavena ako je. Mylsim ze ak vymyslite iny system, rozumny administratorovia a redaktorovia vas vypocuju a zmenia to... Treab prist vsak s napadom a nie spravit hromadny spam utok na uzivatelov. Mne to soobne nevadi. Ale praveze mi tu vypisovalo apr ludi ze co to je? Treba najst formu. Ja som aspon zalozil diskusiu (nenasiel som diskusiu s podobnou temou a presiel som to komplet, keby je tak prepacte a admina prosim o zamzanie). Takze sa vyjadrite tu s tym ze ci navrhujete ako riesenie. Ale prikazovat niekomu kedy bude pridavat fotku je scestne....
 
Seto
2010-01-14 01:24:22+01
tu by sa to hodilo ;)
http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/forum/?action=showComments&id=1817
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-01-14 01:37:22+01
Nie je to vôbec pol na pol a už vôbec to nie je tak nastavené i na iných portáloch.
A naozaj si myslíš, autor vlákna, že ma to štve nebyť medzi najlepšími...? Potom si nepochopil môj zámer, lebo, aby bolo jasné aj iným, ja som autorom toho ´spamu´... Ešte poprosím o bližšiu informáciu, kedy som komu čo prikazoval, lebo sa nepamätám...
Môj návrh len kopíruje ten, ktorý je zavedený na www.fotoaparát.cz - pridaj foto kedy chceš a kedy máš čas a máš 24 hodín od pridania na zbieranie komentárov a bodov. Na tretí deň od začiatku pridávania fotiek sa vyhlási top rebríček, na uvedenom portáli je to 12 fotiek denne. Zdá sa mi byť tento systém najspravodlivejší...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-01-14 01:45:20+01
Dnes bolo od 00:00 do 01:00 pridaných 21 foto. Je 01:40 a akoby uťal, nikto nič...
 
Martin P
2010-01-14 02:33:19+01
24 hodinovy system by bol fajn spravodlivy a aj zdraviu prospesny
ponocovanie nikomu na zdravi nepridava
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-01-14 05:23:57+01
s tym by som suhlasil aj ja a velmi rad !...aj ked je pravda ze sa to tu uz rozoberalo,takmer vsetko okolo toho.Ja som nemal napr.nic proti zolec-ovim foto atd...ale ludia si na neho zvykli alebo co,a nech prida co prida,vzdy je to minimalne v topke,aj ked,je to niekedy fakt foto o nicom a fakt len taky cvak.Ale niektore jeho fotky su pekne...
A nevadi mi ked je foto dna nieco,co na to ma,vtedy neriesim ci je vlozena o polnoci.Len ked vidim nejaku foto dna,ktora je stokrat horsia po vsetkych strankach ako tie,ktore prebehnu fotogaleriou pocas vecera,tak je to podla mna strasna skoda...a potom si aj niektory pomyslia co chodia tu na stranku,ako novy uzivatelia, ´to co je,to je foto dna ?? ´ Nuz tak len tolko..aj ked sam si pridam niekedy po polnoci :( pardoon...dufam ze sa to teda coskoro zmeni,vyriesi...inac fakt super portal...
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-01-14 05:52:28+01
DjLuke9, tu je to o tom,ze skupinka uzivatelov si ohodnoti,oboduje svoje fotky pridane o polnoci a potom sa jasne,hned dostanu do topky..vsak si vsimni...len tak..komentare pod uzivatelmi ktory maju fotky pridane po polnoci.Tí isty a stale...neskor sa samozrejme pridaju aj ostatny ked ich vidia v topke,hned udru do oka...tak tu netrep ze pol na pol...to nie je pravda...Skus si pridat fotku o 23:00 ci sa stane fotkou dna.Nie ani ked sa dos...s ! pretoze fotka ma uz od polnoci aspon 40 hodnotení,z toho 10 tych co si dali navzajom hned po polnoci...A co t spominas ze si tu videl fotku ktora bola pridana aj poobede,ano,stane sa to,ale raz za sto rokov,ked je to fakt nejaka pecka a take sa tu casto nevidia...asi tak...ale toto sa tu uz rozoberalo,tak aj tvoje vlakno je zbytocne,nabuduce lepsie hladaj...
 
wayne
2010-01-14 06:37:41+01
asi som to nepostrehol, aka je pointa tohto vlakna?
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-01-14 07:05:59+01
príspevok od: wayne
asi som to nepostrehol, aka je pointa tohto vlakna?
to sa musis spytat autora :D
 
Martin P
2010-01-14 07:49:03+01
suhlasim so vsetkym
 
beholder
2010-01-14 07:52:33+01
´Osobne si mylsim ze skor ich stve ze sa nevedia prebojovat do najlepsich a podobne´

...myslím, že sa mýliš........no a čo sa spamera týka , tak určite:)...
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-01-14 08:24:07+01
súhlas . A keby som aj niekedy mal fotku dňa tak mi to účty nezaplatí . Ja pridávam ráno keď sa zobudím a čakať do polnoci aby som pridal fotku :) zas tak dobre ma ephoto neplatí ale keď sa to niekomu zdá ukrutne nespravodlivé tak to admin určite čoskoro porieši aby sa nespokojnosť mohla preniesť na niečo iné . Dobré svetlo a pevné ruky vám želám
 
viator
2010-01-14 08:36:47+01
DjLuke9 : ´´Osobne si mylsim ze skor ich stve ze sa nevedia prebojovat do najlepsich a podobne.´´

Tiež mi nedá nereagovať aspoň (rečníckou?) otázkou: ´´Mám chápať tvoj výrok tak, že súhlasíš s tvrdením že účel svätí prostriedky?´´
Mám za to, že toto je verejný portál o fotografii a určitá úroveň sa akosi ´očakáva´.Isteže si za to môžeme sami...
K téme ´návrhy´: Myslím si, že náhľady na pridané fotografie sa zobrazujú v pomerne malom rozlíšení - málokto ich preklikáva všetky - takto je pravdepodobnejšie, že aj zaujímavá a hodnotná fotografia nezaujme na prvej stránke a ... opäť sú viditelnejšie ´foto dňa´.
S tým tvrdením, že tu niekto prikazuje niekomu kedy bude pridávať fotku si to hmmmm.... neodhadol ?
 
Ultra TXF
2010-01-14 08:45:54+01
Ja neviem,čo stále máte s tým pridávaním fotiek po polnoci.je to trestné
alebo nemorálne alebo aký máte problém.
Po polnoci je logicky najskorší čas,kedy sem môže niekto dať fotku po predošlej.Má peknú fotku,alebo si to aspoň niekto myslí,tak je celý vytešený,
že ju sem dá ,tak padnutím polnoci ju sem naloaduje a ide spať.
Ráno beží do práce a celý deň nemá čas a okrem toho sa možno teší na komenty.
Má kvôli takým ako si ty čakať do 3.00 rána a potom ju tam dať pre pokoj vašej
duše? A ráno nevyspatý ísť do roboty?
Sa všetci ukľudnite a neotravujte tu ľudí nemiestnymi drístami.každý si môže dať fotku kedy chce a jeho pohnútky sú nepodstatné .
 
viator
2010-01-14 08:51:58+01
príspevok od: Ultra TXF
Ja neviem,čo stále máte s tým pridávaním fotiek po polnoci.je to trestné
alebo nemorálne alebo aký máte problém.
Po polnoci je logicky najskorší čas,kedy sem môže niekto dať fotku po predošlej.Má peknú fotku,alebo si to aspoň niekto myslí,tak je celý vytešený,
že ju sem dá ,tak padnutím polnoci ju sem naloaduje a ide spať.
Ráno beží do práce a celý deň nemá čas a okrem toho sa možno teší na komenty.
Má kvôli takým ako si ty čakať do 3.00 rána a potom ju tam dať pre pokoj vašej
duše? A ráno nevyspatý ísť do roboty?
Sa všetci ukľudnite a neotravujte tu ľudí nemiestnymi drístami.každý si môže dať fotku kedy chce a jeho pohnútky sú nepodstatné .
S tými ´drístami´ je to asi tak, že to isté by som mohol odporučiť i ja tebe... Je to o uhle pohľadu nemyslíš? Alebo tu kategoricky niekto tvrdí, že sa všetci majú ´zištné´ dôvody takto postupovať pri uploade ? Nevidím nič nesprávne na tom prezentovať svoj názor na verejnosti...
 
peped90
2010-01-14 09:01:33+01
Pridavam sa za tento sposob topovania. Ked si niekto da trochu prace s fotkami dna zisti, ze drviva vacsina bola naozaj pridana kratko po polnoci. Tak sa stava, ze tu mame umelo vytvorenych ´top fotografov, prispievatelov´. Ostatni, co pridaju neskor, pocas dna alebo podvecer ked pridu z prace mozu mat aj lepsiu fotku, ale bohuzial kedze necakaju do polnoci tak si ich fotku pozrie minimum tych, co si daju pracu preklikat celodenne prispevky v galerii... Je to len o vyuziti danej slabiny systemu.
Strateny navrhuje konkretny a odskusany model. Ten sa mi paci viac a pripajam sa k jeho navrhu.
 
tomino070
2010-01-14 09:03:04+01
Tak tak...
 
zezo
2010-01-14 09:03:34+01
No ja si myslim, ze oba nazory co sa tu biju (polnocny aj odporcovia polnocnych) maju nieco do seba, ale nech to zhrniem, tiez by bol spravodlivejsi system min. 24 hod. vyhodnocovania, kedze su tu aj negerovy hraci i ked musim suhlasit s TFX v tom, ze niektory sa naozaj tesia, ze ked nafotia neaku seriu fotiek a nemozu ich sem zavesit naraz, tak ich pridavaju den po dni a hned co najskor mozu, cize po polnoci. Ja som bol taky isty ked som sem este pridaval fotky, lenze ked som sa dozvedel ako to funguje, tak som radsej prestal. Naco sa tu budem hadat a dokazovat, ze som to tak nemyslel ....
 
Ultra TXF
2010-01-14 09:04:40+01
Prosím ťa sa spamätaj.Čo nie je zakázané,je povolené a tvoje morálne pohnútky sú irelevantné.
 
zezo
2010-01-14 09:05:12+01
príspevok od: zezo
No ja si myslim, ze oba nazory co sa tu biju (polnocny aj odporcovia polnocnych) maju nieco do seba, ale nech to zhrniem, tiez by bol spravodlivejsi system min. 24 hod. vyhodnocovania, kedze su tu aj negerovy hraci i ked musim suhlasit s TFX v tom, ze niektory sa naozaj tesia, ze ked nafotia neaku seriu fotiek a nemozu ich sem zavesit naraz, tak ich pridavaju den po dni a hned co najskor mozu, cize po polnoci. Ja som bol taky isty ked som sem este pridaval fotky, lenze ked som sa dozvedel ako to funguje, tak som radsej prestal. Naco sa tu budem hadat a dokazovat, ze som to tak nemyslel ....
nie negerovi ale neferovi! sorry.
 
Strana 1 z 15
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()