Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Polnočne Fotky

DjLuke9
DjLuke9 2010-01-14 01:15:26+01
Nerad zakladam nove vlakno ale nenasiel som zaidne ktore by to rozobrealo... Dnesne pripomenutie problemu komentom pod kazdu fotku pridanu okolo polnoci od uzivatela ,,strateny,, ma trosku donutilo zamylset sa nad tym. Jednanie uzivatela neodsudzujem ale jednalo s avlastne o spamerstvo. Viem ze chcel takto pokuazat na tento problem, forma to nie je prijemna. Podla mojej mienky. Problem je v uzivateloch a sam som dal fotku o polnoci. Nejdem sa ospravldlnovat ani nic podobne. Kazdopadne je vela ludi ako ja co dava fotky kade tade o polnoci a uz to ma ,,skrku,, . ephoto.sk je nastavene ako je v zmysle fotky dna. To ze sa dostane fotka do listy ovplyvni jej hodnotenie ano. Je to svak o uzivateloch... Nie o tych co davaju fotky ale o konkretnych. Zavisi na ludoch ze pozeraju len listu a nepozeraju na galerku. Avsak nemyslim ze ked vam niekto ohondoti fotku okolo polnoci je automaticky medzi najelpsie hodnotenymi cely den. Videl som fotky pridane o 11tej poobede a boli za chvilku fotkou dan... Pdola mna to je pol na pol. Vsade to tak je nastavene aj v inych galeriach. Preco vsak je tu par jedincov ktorym to vadi? Osobne si mylsim ze skor ich stve ze sa nevedia prebojovat do najlepsich a podobne. Fotka dna je nastavena ako je. Mylsim ze ak vymyslite iny system, rozumny administratorovia a redaktorovia vas vypocuju a zmenia to... Treab prist vsak s napadom a nie spravit hromadny spam utok na uzivatelov. Mne to soobne nevadi. Ale praveze mi tu vypisovalo apr ludi ze co to je? Treba najst formu. Ja som aspon zalozil diskusiu (nenasiel som diskusiu s podobnou temou a presiel som to komplet, keby je tak prepacte a admina prosim o zamzanie). Takze sa vyjadrite tu s tym ze ci navrhujete ako riesenie. Ale prikazovat niekomu kedy bude pridavat fotku je scestne....
 
beholder
2010-05-30 16:00:08+02
príspevok od: genchi146
Cele foto dna je kravina. Ked uz chcete foto dna, malo by byt vyhodnotene na druhy den rano za predosly den. Alebo to cele zrusit, rozdelit galeriu na sekcie - portret, krajina atd.. a nech si kazdy pozera to co ho bavi a co chce. Bolo by tu aspon menej hadok, kedy sa obcas niekto vyjadri pod foto dna ze sa mu nepaci a nasledne autor foto dna si ju obhajuje... Je to cele smiesne. A ze vas to vobec aj bavi sa o tom tak dlho rozpravat, tolko premrhanej energie a casu na vsetky tieto komenty...
...a ty nemrháš energiou?...veď taktiež na danú tému reaguješ....
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-05-30 16:04:56+02
mne sa tu páči a som spokojný a keby som nebol tak idem do ahoj 8-)
 
leto
2010-05-30 16:08:04+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
mne sa tu páči a som spokojný a keby som nebol tak idem do ahoj 8-)
ale my sme VIP,my musíme,,, :))))
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-05-30 16:14:26+02
príspevok od: leto
ale my sme VIP,my musíme,,, :))))
myslíš MY ?ja určite nebudem vip ale vôbec ale vôbec MY to nevadí 8-)
 
leto
2010-05-30 16:29:15+02
Vkladám Iba Popolnoci je veľmi plodné združenie,,, :)) kto sa pridá?
 
leto
2010-05-30 16:34:10+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
myslíš MY ?ja určite nebudem vip ale vôbec ale vôbec MY to nevadí 8-)
MY sa už musíme stretnút aj niekde na MY :)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-05-30 18:34:54+02
príspevok od: leto
MY sa už musíme stretnút aj niekde na MY :)
MY a hruška na MY to by bolo že MY lé 8-) a nay radosť s toho stretka by bolo vidieť v očiach našich partneriek. A Vieš čo je vrchol drzosti ?počkať do polnoci a nepridať fotku .:).:).:)..:).:..:.
 
leto
2010-05-30 18:52:16+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
MY a hruška na MY to by bolo že MY lé 8-) a nay radosť s toho stretka by bolo vidieť v očiach našich partneriek. A Vieš čo je vrchol drzosti ?počkať do polnoci a nepridať fotku .:).:).:)..:).:..:.
a máme plán,,, :)
 
beholder
2010-05-30 20:02:11+02
príspevok od: leto
Vkladám Iba Popolnoci je veľmi plodné združenie,,, :)) kto sa pridá?
VIP.....trefné:)
 
Linda Von Bergeraque
2010-05-30 21:32:48+02
Ja presne chapem co sledujes, ale takto to proste je. skusili ste kontaktovat ephoto team ze aky maju na to nazor alebo mozno im navrhnut nejake riesenie? myslim ze by to bolo proste efektivnejsie.
 
Linda Von Bergeraque
2010-05-30 21:43:36+02
pockaj pockaj, ty si ma takto supol niekam a ani nic o mne nevies. Ja tu nemam ziadnych ,,kamaratov´ takze netusim preco si ma takto nasupu zaradil. Ani ich nezastavam. Mne nevadi polnocna mafia pretoze ja verim v to ze ked je fotka kvalitna, tak sa dostane tam kam patri - bude mat uctu. Ja osobne ani nekukam koho ta fotka je, ci ma body alebo komenty. Ja pozeram ako fotky dna tak galerku a hodnotim len fotky ktore si to zasluzia a pacia sa mi. A je mi jedno vsetko okolo toho. Chapem co tu nasledujes, len mi to proste prijde ako zbytocne zaberanie dat na nete, treba kontaktovat tych co na to maju dosah.
 
beholder
2010-05-30 22:07:00+02
...pokiaľ by vložil fotku o 23:30 ktokoľvek (trebars renomovaný fotograf) a nech je tá fotka akákoľvek a akokoľvek kvalitná (trebars fotografia s množstvom medzinárodných ocenení),...nemá jednoducho kôli nedomyslenému systému šancu uspieť.....ty tvrdíš opak, keďže to jednoducho bagatelizuješ...

...preto som presvedčený, že si podstatu problému úplne nepochopila...

..jj...a dáta sa tu zaberajú aj oveľa stupídnejšími témami a dookola sa točiacimi vláknami...

 
Cyril
2010-05-30 22:44:12+02
Vysvetli mi prosim, preco by renomovany fotograf chcel za kazdu cenu na tomto mieste uspiet. To by ma teda dost zaujimalo :DDD
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2010-05-31 06:45:13+02
príspevok od: Cyril
Vysvetli mi prosim, preco by renomovany fotograf chcel za kazdu cenu na tomto mieste uspiet. To by ma teda dost zaujimalo :DDD
Typický príklad prekrúcania v snahe odvrátiť pozornosť od témy - Beholder nenapísal, že renomovaný fotograf by chcel za každú cenu uspieť, ale že nemá šancu...
Cyril, vymyslel si si problém, tak si hľadaj riešenie. Mám dojem, akoby si užil len polku Viagry... :-)
 
beholder
2010-05-31 08:47:15+02
príspevok od: Cyril
Vysvetli mi prosim, preco by renomovany fotograf chcel za kazdu cenu na tomto mieste uspiet. To by ma teda dost zaujimalo :DDD
...hovorí Ti niečo pojem ´modelová situácia´?...
 
Cyril
2010-05-31 09:08:58+02
Vobec som si nevymyslel problem. Len som sa pousmial nad renomovanym fotografom s množstvom medzinárodných, ocenení, ako tu nema sancu, ak zavcasu nevlozi fotografiu :) Ak vlozi po dvadsiatejtretej, je uplne strateny, bez sance na uspech :DDD
Katastrofa :DDD
 
beholder
2010-05-31 12:26:52+02
príspevok od: Cyril
Vobec som si nevymyslel problem. Len som sa pousmial nad renomovanym fotografom s množstvom medzinárodných, ocenení, ako tu nema sancu, ak zavcasu nevlozi fotografiu :) Ak vlozi po dvadsiatejtretej, je uplne strateny, bez sance na uspech :DDD
Katastrofa :DDD
...napriek všetkému viem, že si pochopil o čo mi uvedením aj týmto možno za vlasy pritiahnutým príkladom išlo:)
 
Cyril
2010-05-31 13:17:06+02
príspevok od: beholder
...napriek všetkému viem, že si pochopil o čo mi uvedením aj týmto možno za vlasy pritiahnutým príkladom išlo:)
Ale jasne. No zabijem sa ked mam taku predstavivost.
Uplne som ho videl, ako si (napr. EUGENIO RECUENCO) rukavom utiera z cela pot a vyplestenenymi ocami pozera na hodinky: ´Uf, stihnem to este?´ :DDD
Pochopil, no neprekaza mi polnocne pridavanie :)
 
Ultra TXF
2010-05-31 13:19:20+02
Pobavil som sa :):):)
 
libra
2010-06-03 23:49:52+02
Priznam sa, ze som neprecital cele vlakno, avsak, napadlo ma jedno riesenie. Tento problem by vyriesilo, keby sa vzdy hodnotili fotky z predchadzajuceho dna. Teda, vsetky fotky, ktore su pridane 3.6, by sa ´zverejnili´ az 4.6, resp. bolo by mozne za ne hlasovat az 4.6. A bolo by jedno, ci clovek prida fotku o 00.01 alebo o 23.59, fotky by sa zobrazili az o 00.00 v nasledujuci den a kazda fotka by mala 24 hodin na zbieranie bodov...
 
Strana 14 z 15
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()