Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

hráme jubilantom :o)

Granko
Granko 2010-05-27 00:00:20+02
Keďže som tu žiadnu takú tému nenašiel (pojem vlákno je už u mňa mŕtvy), dovolil som si jednu založiť, však som ešte žiadnu nezaložil :o)
 
Granko
2010-10-08 22:09:41+02
zhodou okolností som sa dozvedel o možnom tohtotýždňovom polookrúhlom sviatku jedného dôležitého a známeho eFoťáka, zapojil som všetky svoje overovacie zdroje a vyšlo mi, že to nie je kačica a že streda bola ten deň D :o)

takže i keď pár dní meškania ale predsa - všetko najlepšie, kopec zdravia, lásky, pevnej ruky pri fotkách, nápadov, trpezlivosti a zároveň i poďakovanie za jeden úžasný nápad a jeho rozvoj :o)
 
Granko
2010-10-10 00:32:48+02
v tento dnešný krásny dátum - 10.10.2010 oslavuje jeden náš spoluobčan sviatok zvaný narodeniny :o)
tož čo priať človeku, čo má všetky poklady sveta doma v štvornásobnom množstve? snáď len pevné zdravie i ruku pri ďalších fotkách či článkoch, lásku a potešenie v rodinnom kruhu, radosť z toho, čo človek robí a ako to robí a všetkého ostatného tak, ako si praješ :o) všetko najlepšie :o)
 
leto
2010-10-10 01:29:30+02
neviem sice komu, ale pripájam sa ku gratulácii, vinšujem štastny život prežitý v zdravý,,,
;)
 
Slavo Jancisin
2010-10-10 10:49:10+02
Ďakujem, presne pred hodinou bol ten čas: 10.10 o 10 minút 10
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-10-10 12:38:51+02
Tož teda jak sa povie všetko naj sám lepšie zdravie svetlo a pevné ruky
 
Granko
2010-10-10 17:33:16+02
príspevok od: Slavo Jancisin
Ďakujem, presne pred hodinou bol ten čas: 10.10 o 10 minút 10
tak k takémuto presnému infu som sa nedopátral :o)
 
marcel.siska
2010-10-10 23:16:58+02
http://collectables.shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=travel+thermo+mug&_sacat=34&_odkw=travel+thermo+mg&_osacat=34&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

co tak taketo termo salky v tvare optiky z zrkadlovoiek...
 
Granko
2010-10-10 23:31:52+02
veľmi známa vec, ale na nevhodnom mieste...
 
Cyril
2010-10-11 12:41:34+02
príspevok od: Granko
veľmi známa vec, ale na nevhodnom mieste...
Preco nevhodne miesto? Mozno by si Marcel zelal pri gratulacii aj vhodny darcek :DD
 
noik
ocenenie redakciou 2010-10-11 15:19:02+02
príspevok od: Cyril
Preco nevhodne miesto? Mozno by si Marcel zelal pri gratulacii aj vhodny darcek :DD
Jozef a ja nie a nie na to prist, ze preco to tak tym canonakom dobre kresli :)
http://cgi.ebay.co.uk/Canon-Lens-EF-70-200-mm-L-Thermos-Travel-Mug-Cup-NEW-/320579193196?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4aa402496c
 
Granko
2010-10-11 15:28:22+02
pokiaľ sa chcete baviť o termoskách, poriešte tak pod tipom dňa, nerobte bordel s tým všade...táto téma má iný účel...
 
Cyril
2010-10-11 16:01:46+02
Mne by celkom chutilo z Nikonackeho :DD
Ale aby sme boli u temy:
Yari, vsetko najlepsie k Tvojim meninam, narodeninam a inym dolezitym udalostiam v Tvojom zivote :)))
Hlavne zdravie nazdravie :)))
Malokto pochopi, ale nevadi :DDD
http://www.youtube.com/watch?v=n4j-6DIvT5E
 
noik
ocenenie redakciou 2010-10-11 17:15:11+02
velmi sa ospravedlnujem za spam v podstate spamoveho vlakna ;)
 
Granko
2010-10-11 17:46:53+02
príspevok od: noik
velmi sa ospravedlnujem za spam v podstate spamoveho vlakna ;)
tak potom ti tá podstata unikla - spamová téma je vedľa a volá sa offtopic :o)
tam sa môžete aj s kolegom realizovať do sýtosti avšak v rámci témy - tzn. mimo fototechniky...alebo kľudne v hociktorej inej, ktorú som nezaložil, tam mi je jedno či sa to zvrtne, mnou založené sú myslím dosť pestré, aby normálny človek vedel, kde čo napísať :o)
 
noik
ocenenie redakciou 2010-10-11 18:01:23+02
Tos za svoju nesvojpravnost sa este raz ospravedlnujem ;) Neboj...uz ti sem nevkrocim. Keep it up.
A este aby to bolo k tene: Cyril, dakujem ;)
 
Granko
2010-10-11 18:24:39+02
Vidíš, Jaro, pochopil si to tak, ako si chcel, nie ako som to písal...
nikde som nepísal, že sem vkročiť alebo písať nemôžeš...len ma mrzí, že ma vykresľuješ v úplne inom svetle s ešte ironickým smajlíkom...mne ten anglický výraz nič nehovorí, ale však to je jedno...
niekedy si človek o ľudoch utvorí na základe niekoho veľmi milého rozprávania inú mienku ako zažije sám...a to je chyba..bohužiaľ príde na to neskoro...čo už, za chyby sa platí...
 
noik
ocenenie redakciou 2010-10-12 08:04:39+02
Tak teda este raz: ospravedlnil som sa dva krat... Ironia ak je citena, tak ma mrzi. Si tu sefom vlakna. Nezdalo sa mi nevhodne zareagovat na Cyrilov komentik. Inde sa asi nedalo, ze-aby to bolo v kontexte....
Kedze si vlakno zalozil, si jeho v podstate malym spravcom. Teraz vsak uz budem ironicky...je to ako by sa pytalo prasiatko: kto mi narobil svincik v chlieviku?? Takze...vidim, ze tema ma 7 stran (necital som to predtym)...nebol som tu predtym a zdalo sa mi normalne zareagovat prvou hlaskou. Na prekvapenie som bol zahriaknuty (teraz zas mozno ty budes prekvapeny, silnejsie, ako som cakal...teda vlastne vobec som necakal ;)
Momentalne sa natahujeme o fazulky...su dni, ked dvaja vstanu hore zadkom a vznika nedorozumenie. Asi som ani ja nemal dobry den...lebo ma par ludi vytocilo, alebo skor zaskocilo svojim konanim.
Nuz co dodat...aj nekomunikacia je istym sposobom komunikacie... Clovek sa vyspi, preberie par veci s chladnou hlavou a den moze byt aj napriek mizerii pekny...
Keep it up = Drz svoju latku. Alebo...mas to dobre, pokracuj v tom...atd. ma to viac vyznamov.
Co sa jedna prvej vety...vidis Jaro, pochopil si to tak ako si chcel, nie ako som pisal.
Vies, myslim, ze to platilo aj naopak.
Citanie medzi riadkami hlavne za totaca, bol oblubeny sport. Pismenka veru maju aj taku silu.
Michal, takze este raz a do tretice sa uprimne ospravedlnujem, ak som pridal nieco, co tu nemalo byt...
Zelam ti pekny den a mne peknu noc. Som po nocnej a idem padnut do postele.
 
Granko
2010-10-12 10:49:01+02
mne absolútne nešlo o ospravedlnenie aj keď ho beriem na vedomie...
spomínal si prasiatko - vidíš, nebol si tu...keby si bol, tak by si si všimol, že nie je veľa tém, kde nie je toľko bordelu, ako tu...neznamená, že väčší počet strán je hneď spam...
u mňa je známe, že čítam aj medzi riadkami...to robím však pri ľudoch, čo poznám...u ostatných funguje to, čo napíšu...smajlíky dávajú písanej konverzácií intonáciu, preto sa i používajú...a mrkací smajl dáva vete presne opačný význam ako len usmievajúci sa...
v závere asi toľko - nemám možnosť upratovať vlastné témy inak, ako takto, keďže moderátor neexistuje....keby to išlo, tak zmažem všetky príspevky od marcela šišku, čo bol základ tohto všetkého (inzercia je mimo), okrem dvoch - capov o 16:01 - ten by som editoval a ponechal len gratuláciu tebe a tvoj o 18:01 s ponechaním len tej poslednej vety...ostatok je offtopic...keďže taká možnosť nie je, zostane to tu, aby aj iní pochopili, o čom táto téma je, čo sem patrí a čo nie...pekný deň
 
Granko
2010-11-01 10:21:01+01
rád by som týmto poprial jednej špeci členke portálovej k jej dnešným meninám...
...hlavne kopec zdravia či úsmevu na tvári
nech sa Tvoj život podľa predstáv vydarí,
veľa radosti či lásky v buch-buch mašinke,
nech foťák nikdy neleží pod prachom na skrinke,
lež prinesie opäť ďalšie fotky so životom v nich samých,
a vytvoria skvelý príbeh z obrazu i písma poskladaný :o)
všetko najlepšie :o) a malý kvietok pre Teba @)->->--
 
chribik
2010-11-01 13:44:45+01
dakujem krasne :-)
 
Strana 10 z 11
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()