Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

hráme jubilantom :o)

Granko
Granko 2010-05-27 00:00:20+02
Keďže som tu žiadnu takú tému nenašiel (pojem vlákno je už u mňa mŕtvy), dovolil som si jednu založiť, však som ešte žiadnu nezaložil :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-05-27 11:50:18+02
príspevok od: sese
tuším si tu želáte navzájom :) Maťo Bafovi a Bafo Maťovi. Tak vedzte, že aj stará chorá ochechula to tu sleduje a praje mladému, aby mu tá žiarovečka pekne rozsvecovala a privodila množstvo nových nápadov. A Bafíkovi, aby všetky nápady, ktoré má aj zrealizoval, lebo kto už by sa tu snažil robiť svet lepším :) a hlavne NAZDRAVIE
počúraj ma sem :) soráč počúvaj ma sem zas to nehraj na chudátko choré ale priznaj sa že si potrebovala dať do poriadku vinohrad a nechcela si si brať dovolenku :) ale ne daj sa do poradečku nech môžme zas raz vymeniť krv za frankóvečku či vavrínčeka . Dik za prianie
 
leto
2010-05-27 14:24:33+02
GRATULUJE celá ePhoto rodina,a najmladšia vnučka posiela obom oslávencom veľkú pusu,,, :))
 
Granko
2010-05-27 14:47:31+02
príspevok od: leto
GRATULUJE celá ePhoto rodina,a najmladšia vnučka posiela obom oslávencom veľkú pusu,,, :))
...ako dvere autobusu :o))
 
maTTo_corp
2010-05-27 15:03:13+02
ako by povedal Ježiš: ´je to od vás moc hezké kluci´ ;DDD
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-05-27 21:39:28+02
už mám odložené dve elkové sklá hubert keď sa cez leto stretneme tak to spláchneme sa nachystaj na ten bokeh 8-@
 
maTTo_corp
2010-05-27 23:17:26+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
už mám odložené dve elkové sklá hubert keď sa cez leto stretneme tak to spláchneme sa nachystaj na ten bokeh 8-@
čjúúú tak oukej, ja sa teraz cez víkend pôjdem chystať na ten bokeh (na jednu pomaturitnú chatovicu), hádam budem pripravený dostatočne ;))))
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-06-04 00:03:16+02
príspevok od: maTTo_corp
čjúúú tak oukej, ja sa teraz cez víkend pôjdem chystať na ten bokeh (na jednu pomaturitnú chatovicu), hádam budem pripravený dostatočne ;))))
No rýchlo rýchlo, radšej neskoro ako nikdy...tak teda do týždňa a do dna..uf..som to stihol...všetko najlepšie prajem, nech sa Ti darí...som rád že Ťa poznám takto ... aspoň diaľkovo ...a počúvaj ten - bokeh, ja by som tiež rád vedel...že čo a ako...to jako sa nacvičuje, pripravuje, chystá?...ja myslím že to akože chodíš tak krížom krážom? Tak...raz jedným bokem...a raz druhým bokem napred...či ako?, asi tak...idem si frcnúť, a vyskúšam...sa teším, to budú fasa fotky..konečne viem čo je ten bokem...
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-06-04 00:14:46+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
už mám odložené dve elkové sklá hubert keď sa cez leto stretneme tak to spláchneme sa nachystaj na ten bokeh 8-@
Aj keď oneskorene, no predsa...prajem Ti všetko dobré a fasa, nech sa Ti v živote darí a hlavne zdravia...a vieš čo ?, tiež nacvičujem dlhodobo ten Bokem..či bokeh...či čo už je to, no obvykle nebývam nejaký vtieravý a vnucovačný...no ale keď ma z toho leta s maTTom vynecháte...tak mi to bude aj celkom akože ľúto, ...hm..povedal by som v slabej chvíli, že budem priam až nahratý ... vlastne - nasratý- som chcel napísať :))
Srandička, tiež som 27. poradov deň...ale iný mesiac, májové dieťa...vyrátaj si ;)
 
maTTo_corp
2010-06-04 10:51:35+02
príspevok od: Koma
Aj keď oneskorene, no predsa...prajem Ti všetko dobré a fasa, nech sa Ti v živote darí a hlavne zdravia...a vieš čo ?, tiež nacvičujem dlhodobo ten Bokem..či bokeh...či čo už je to, no obvykle nebývam nejaký vtieravý a vnucovačný...no ale keď ma z toho leta s maTTom vynecháte...tak mi to bude aj celkom akože ľúto, ...hm..povedal by som v slabej chvíli, že budem priam až nahratý ... vlastne - nasratý- som chcel napísať :))
Srandička, tiež som 27. poradov deň...ale iný mesiac, májové dieťa...vyrátaj si ;)
tak leto ako leto, to zasa nie...to bude asi len jeden deň, tak by sme sa mali zosynchronizovať, potom ti napíšem čo a ako, aj tak to ešte nie je isté či to vyjde....;)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-06-04 10:59:08+02
príspevok od: maTTo_corp
tak leto ako leto, to zasa nie...to bude asi len jeden deň, tak by sme sa mali zosynchronizovať, potom ti napíšem čo a ako, aj tak to ešte nie je isté či to vyjde....;)
jasnačka, nikdy nič nie je isté...ale tešiť sa z toho môžme už aj hádam dopredu, no ale keď to teda náhodou vyjde...tak sa budem ,, synchronizuvať,, aj celý deň :)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-04 12:18:23+02
ďakujem za pranie a aj keď teraz to u mňa funguje ako v reklame že naložil som si toho veľa na plecia tak sľubujem že tento rok sa už určite stretneme :) a bude bokeh lebo čím viac elko hubert skiel v šíške tak lepší bokeh aj keď už trochu mäkká kresba ale nevá no né :)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-06-04 12:53:06+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
ďakujem za pranie a aj keď teraz to u mňa funguje ako v reklame že naložil som si toho veľa na plecia tak sľubujem že tento rok sa už určite stretneme :) a bude bokeh lebo čím viac elko hubert skiel v šíške tak lepší bokeh aj keď už trochu mäkká kresba ale nevá no né :)
tak sedí vec, len jedno...ja rozumiem skorej takým bokehom , neviem ako to napísať aby som to nedoplietol...no..tak cca od 40 % smerom hore, cez 50% - tým rozumiem najviac...hubertom naozaj nerozumiem, snažím sa ich pochopiť ale nejde mi to...;)
 
maTTo_corp
2010-06-04 13:09:05+02
príspevok od: Koma
tak sedí vec, len jedno...ja rozumiem skorej takým bokehom , neviem ako to napísať aby som to nedoplietol...no..tak cca od 40 % smerom hore, cez 50% - tým rozumiem najviac...hubertom naozaj nerozumiem, snažím sa ich pochopiť ale nejde mi to...;)
no ten bokeh je dosť rušivý, nerozostruje tak poriadne, sú ešte dosť ostré hrany ale keď je tam skla viac tak je aj bokeh ok...len nerozumiem potom prečo klesá svetelnosť, však to by malo byť naopak nie? :))))))
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-04 13:13:02+02
príspevok od: Koma
tak sedí vec, len jedno...ja rozumiem skorej takým bokehom , neviem ako to napísať aby som to nedoplietol...no..tak cca od 40 % smerom hore, cez 50% - tým rozumiem najviac...hubertom naozaj nerozumiem, snažím sa ich pochopiť ale nejde mi to...;)
pohoda :) mám doma jednu slivku zapečatenú z ktorej pil aj polievka aj jelínek a je od človeka čo už nežije ale vedel upiecť naj slivku na kopaniciach tak keď sa u mňa raz ukážeš tak za jeden štamprl ti nalejem a zapíšem do zoznamu konzumentov tohto úžasného ročníka 86
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-06-04 13:13:47+02
príspevok od: maTTo_corp
no ten bokeh je dosť rušivý, nerozostruje tak poriadne, sú ešte dosť ostré hrany ale keď je tam skla viac tak je aj bokeh ok...len nerozumiem potom prečo klesá svetelnosť, však to by malo byť naopak nie? :))))))
..tak ja neviem...svetelnosť,sklennosť v oku- by predsa naozaj mala s pribúdajúcim bokehom stúpať :-))
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-04 13:19:34+02
príspevok od: maTTo_corp
no ten bokeh je dosť rušivý, nerozostruje tak poriadne, sú ešte dosť ostré hrany ale keď je tam skla viac tak je aj bokeh ok...len nerozumiem potom prečo klesá svetelnosť, však to by malo byť naopak nie? :))))))
keď klesá svetelnosť už je zle a vtedy sa pozná že sklo bolo celé zle ale už je neskoro pri kvalitnom skle skôr svetelnosť ide hore až do infra žiarenia a skôr do prepálu a treba veľa clonit a použiť aj rôzne filtre ako domáca klobáska či slaninka
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-06-04 13:27:30+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
pohoda :) mám doma jednu slivku zapečatenú z ktorej pil aj polievka aj jelínek a je od človeka čo už nežije ale vedel upiecť naj slivku na kopaniciach tak keď sa u mňa raz ukážeš tak za jeden štamprl ti nalejem a zapíšem do zoznamu konzumentov tohto úžasného ročníka 86
Ty brďo, no ty koky...mám pocit, že tú štamprlu si budem šetriť a piť ju s kvapátkom z Nasivinu :-)
 
Granko
2010-06-04 13:36:20+02
príspevok od: Koma
Ty brďo, no ty koky...mám pocit, že tú štamprlu si budem šetriť a piť ju s kvapátkom z Nasivinu :-)
:oD Ľuboš, takú fajnotu treba pustiť intravenózne - pre maximálny zážitok z chute :o)
 
IceDive1
2010-06-04 13:38:42+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
pohoda :) mám doma jednu slivku zapečatenú z ktorej pil aj polievka aj jelínek a je od človeka čo už nežije ale vedel upiecť naj slivku na kopaniciach tak keď sa u mňa raz ukážeš tak za jeden štamprl ti nalejem a zapíšem do zoznamu konzumentov tohto úžasného ročníka 86
Len do kedy ju budes mat kedze uz viem kde ju mas? :D
 
maTTo_corp
2010-06-04 13:40:30+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
keď klesá svetelnosť už je zle a vtedy sa pozná že sklo bolo celé zle ale už je neskoro pri kvalitnom skle skôr svetelnosť ide hore až do infra žiarenia a skôr do prepálu a treba veľa clonit a použiť aj rôzne filtre ako domáca klobáska či slaninka
veru, máš recht :))))
 
Strana 2 z 11
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()