Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

hráme jubilantom :o)

Granko
Granko 2010-05-27 00:00:20+02
Keďže som tu žiadnu takú tému nenašiel (pojem vlákno je už u mňa mŕtvy), dovolil som si jednu založiť, však som ešte žiadnu nezaložil :o)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-06-04 14:02:45+02
príspevok od: Granko
:oD Ľuboš, takú fajnotu treba pustiť intravenózne - pre maximálny zážitok z chute :o)
.. pokusne som skúsil s takou slabšou fajnotou, nejde to...mám len samé veľké ihly... a malé ďurky :)
 
Granko
2010-06-04 14:09:10+02
príspevok od: Koma
.. pokusne som skúsil s takou slabšou fajnotou, nejde to...mám len samé veľké ihly... a malé ďurky :)
potom je druhá možnosť - ako robia veľký fajnšmekri - kvapkajú si to namiesto očných kvapiek :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-04 14:09:35+02
príspevok od: IceDive1
Len do kedy ju budes mat kedze uz viem kde ju mas? :D
ten byt som po stretku predal a už som niekde inde s novou špz a menom a zajtra som objednaný na plastickej chirurgii :)
 
Granko
2010-06-04 14:09:42+02
a píšem ako hotentót...
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-04 14:15:04+02
príspevok od: Koma
Ty brďo, no ty koky...mám pocit, že tú štamprlu si budem šetriť a piť ju s kvapátkom z Nasivinu :-)
naučím ťa aplikovať tak ako ma to učil polievka na jeho 50ke ale počítaj s tým že radosť s toho budeme mať len my naše partnerky ani moc né :)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-06-04 14:23:24+02
príspevok od: Granko
potom je druhá možnosť - ako robia veľký fajnšmekri - kvapkajú si to namiesto očných kvapiek :o)
Jááááj ha, do prdeli...zase som niečo domotal, a to som si myslel že som fajnšmeker...prčic tam...skúšal som to...ale ako s nosnými a ušnými :-)
 
Granko
2010-06-04 14:31:36+02
každý je fajnšmeker v niečom inom :o)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-06-04 14:31:45+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
naučím ťa aplikovať tak ako ma to učil polievka na jeho 50ke ale počítaj s tým že radosť s toho budeme mať len my naše partnerky ani moc né :)
...rád sa učím nové veci ;)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-04 14:40:09+02
príspevok od: Granko
každý je fajnšmeker v niečom inom :o)
počúraj ma sem posledné čo som bol v tom marketé čo sú tam naj rady a pokladníčky stale telefonujú vozíky buď vržú alebo ťahajú do boku a majú tam naj fotáky som kúpil dve škatule granka a dostal k tomu ten granko gel ten sa jak aplikuje ?:)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-04 14:42:55+02
príspevok od: Koma
...rád sa učím nové veci ;)
neviem či to bude nová vec keďže to už je dáky ten piatok ale zas opakovanie tá one matka :)
 
Granko
2010-06-04 14:52:29+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
počúraj ma sem posledné čo som bol v tom marketé čo sú tam naj rady a pokladníčky stale telefonujú vozíky buď vržú alebo ťahajú do boku a majú tam naj fotáky som kúpil dve škatule granka a dostal k tomu ten granko gel ten sa jak aplikuje ?:)
no na to sú tri spôsoby použitie...
1. dá sa použiť ako mazivo, šak gél ako gél, nééé....
2. alebo ako maskovacia hmota čo nesmrdí pred ulievaním sa z roboty - šak som sa posral, asi mám črevnú chrípku, musím sa ísť domov prezliecť a vyliečiť...
3.dáš si to do orálneho otvoru (nemýliť s rektálnym-inak viď bod 1), zapiješ mliekom podľa chuti (ja používam 1,5%-šak štíhlu líniu treba) najlepšie priamo zo škatule (šak načo špiniť poháre, keď ich aj tak potom treba umyť), zavrieš pusu a zahrkáš hlavou (vzniká možnosť zahrkania aj niečoho iného do tandemu-závisí individuálne)...tento spôsob som predal do Ameriky a použil ho J(&)T v seráli Step by step :o)
musím ísť aj ja na nákup pokrmu, lebo mám posledného polkila, takže zase kartón padne pri pokladni a predavačky budú na mňa kukať ako na debila, ale šak som už zvyknutý zo zrkadla :o))
 
maTTo_corp
2010-06-04 15:19:03+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
počúraj ma sem posledné čo som bol v tom marketé čo sú tam naj rady a pokladníčky stale telefonujú vozíky buď vržú alebo ťahajú do boku a majú tam naj fotáky som kúpil dve škatule granka a dostal k tomu ten granko gel ten sa jak aplikuje ?:)
teraz ma tak napadlo, je to trochu OT ale...kamarát má pivný sprchový gél!!! a to ti už je vynález ;)))
 
wayne
2010-06-04 15:22:49+02
co sa oslavuje?
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-06-04 15:50:21+02
príspevok od: maTTo_corp
teraz ma tak napadlo, je to trochu OT ale...kamarát má pivný sprchový gél!!! a to ti už je vynález ;)))
budem tiež kúsok OT, ale fakt len kúsok...minule som bol u kamoša večer, taká partia si posedieť vonku...niečo pogrilovať...vždy sa skoro všetci bokehujú ale ja nie, lebo musím prísť autom a ním aj odísť...no a vieš čo pre mňa mal: nealkoholické pivo Smädný mních...ale pozor: so slivkovou príchuťou, prisám vačku...bomba jak hovado...nikto tú žbrndu nechcel piť, mne TO chutilo neskutočne, mňam...normálne som bol nachmelený a nenafúkaš -super vynález :-)))
 
Granko
2010-06-04 15:50:53+02
príspevok od: maTTo_corp
teraz ma tak napadlo, je to trochu OT ale...kamarát má pivný sprchový gél!!! a to ti už je vynález ;)))
mám pocit, že ObrnenýTransportér je to už hodnú chvíľu...ale šak čo iné sa dá čakať v mnou založenej téme ;o))
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-06-04 15:51:41+02
príspevok od: wayne
co sa oslavuje?
dobrá nálada :) to je základ
 
maTTo_corp
2010-06-04 15:55:37+02
príspevok od: Koma
budem tiež kúsok OT, ale fakt len kúsok...minule som bol u kamoša večer, taká partia si posedieť vonku...niečo pogrilovať...vždy sa skoro všetci bokehujú ale ja nie, lebo musím prísť autom a ním aj odísť...no a vieš čo pre mňa mal: nealkoholické pivo Smädný mních...ale pozor: so slivkovou príchuťou, prisám vačku...bomba jak hovado...nikto tú žbrndu nechcel piť, mne TO chutilo neskutočne, mňam...normálne som bol nachmelený a nenafúkaš -super vynález :-)))
....tak to nepoznám, ale obľubujem velice že silno rôzne citrónové obmeny......či limetkové kaltenecker pivo, alebo Hoegaarden...alebo radler - pivo:sprite = 1:1....toto dosť môžem...:)
 
maTTo_corp
2010-06-04 15:57:31+02
príspevok od: Granko
mám pocit, že ObrnenýTransportér je to už hodnú chvíľu...ale šak čo iné sa dá čakať v mnou založenej téme ;o))
..nuž áno, si tu za to zodpovedný :))))
 
Granko
2010-06-04 16:04:30+02
príspevok od: maTTo_corp
..nuž áno, si tu za to zodpovedný :))))
jasné, ja mám i kľúče od miešačky :o)
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-06-04 16:14:06+02
príspevok od: Granko
jasné, ja mám i kľúče od miešačky :o)
Super kvalitný Šejker na kokteily, mali by sme do neho niečo ponalievať :-))
 
Strana 3 z 11
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()