Hore
Fórum » Ankety
 

Myslíte si, že funkcia "blokovanie užívateľa" je na ePhoto.sk

admin
admin redakcia ephoto.sk 2013-12-14 14:07:25+01
Táto téma bola založená automaticky na základe založenia Ankety.
 
Paulie
2013-12-22 21:23:10+01
príspevok od: Martin Školiak
Teraz pozor, aby ti tvoj príspevok niekto neznegoval palcom dole. Niekto kto nemá rád vianoce.
Čo budeme trocháriť, rovno zablokovať.
 
total empty
2013-12-22 21:28:13+01
príspevok od: JohnNewton
Pokiaľ je anonymný názor v súlade s Tvojím, nemáš výhrady voči anonymite

Tak, že takto by sme to mali všetci praktizovať ? (viď. obrázok) , prečo by potom ľubovoľný počet nickov na jednu osobu nemal byť legálny ?
Ja na tej tvojej poštovej známke nevidím nič.
 
JohnNewton
2013-12-23 08:16:52+01
príspevok od: total empty
Ja na tej tvojej poštovej známke nevidím nič.
Sorry

 
Stranger
2013-12-23 21:03:15+01
príspevok od: JohnNewton
To by som už len chcel vedieť čo Vám ten Mrco také strašné urobil a kto mu v tom z redakcie pomáhal. Nech sa aj kompetentní vyjadria, keď si to tu platíme
Su veci, ktore bud vidis, alebo nevidis. Ak vidis, nepotrebujes dalsie vysvetlovania. Ak nevidis, ziadne dalsie vysvetlovania nemaju zmysel. Tymto by som to asi ukoncil, kedze je to trosku mimo temy.
 
JohnNewton
2013-12-23 22:45:01+01
príspevok od: Stranger
Su veci, ktore bud vidis, alebo nevidis. Ak vidis, nepotrebujes dalsie vysvetlovania. Ak nevidis, ziadne dalsie vysvetlovania nemaju zmysel. Tymto by som to asi ukoncil, kedze je to trosku mimo temy.
Presne to platí aj pre Teba, vidíš alebo nevidíš Nikto nie je dokonalý. Neetické chovanie sa nedá odstrániť iným neetickým chovaním. Ale nakoniec na názore dvoch " anonymných zákerákov" alebo "duševne narušených jedincov " ( rozumej - ľudia čo si dovolia vysloviť pripomienku k fotografii) predsa nazáleží, nie ?
 
Stranger
2013-12-23 23:11:58+01
príspevok od: JohnNewton
Presne to platí aj pre Teba, vidíš alebo nevidíš Nikto nie je dokonalý. Neetické chovanie sa nedá odstrániť iným neetickým chovaním. Ale nakoniec na názore dvoch " anonymných zákerákov" alebo "duševne narušených jedincov " ( rozumej - ľudia čo si dovolia vysloviť pripomienku k fotografii) predsa nazáleží, nie ?
Zrejme nehovorime o tom istom.
 
JohnNewton
2013-12-24 08:18:27+01
príspevok od: Stranger
Zrejme nehovorime o tom istom.
Ale áno
 
WildSammy
2013-12-24 21:02:39+01
ja ani neviem, ze tu taka funkcia je.. ale typicke pre ephoto, ze sa tu rozoberaju taketo malichernosti namiesto fotografie a veci s nou spojenych.. malo by sa zrusit forum aj s komentami pod foto a nechat len rozmumny hodnotiaci system a pridavat len odborne clanky a hotovo..
 
Paulie
2013-12-25 00:01:29+01
príspevok od: WildSammy
ja ani neviem, ze tu taka funkcia je.. ale typicke pre ephoto, ze sa tu rozoberaju taketo malichernosti namiesto fotografie a veci s nou spojenych.. malo by sa zrusit forum aj s komentami pod foto a nechat len rozmumny hodnotiaci system a pridavat len odborne clanky a hotovo..
Asi tak, fórum je už takmer mŕtve a ak by sa zrušili aj komenty pod fotkami, tak neviem neviem. Vela ludí sem prestalo chodiť dokonca aj spomedzi platiacich, alebo sa objavia len minimálne.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-12-25 13:40:49+01
príspevok od: Paulie
Asi tak, fórum je už takmer mŕtve a ak by sa zrušili aj komenty pod fotkami, tak neviem neviem. Vela ludí sem prestalo chodiť dokonca aj spomedzi platiacich, alebo sa objavia len minimálne.
Musim vase tvrdenia mierne upravit. Pocet navstevnikov sa vobec nezmenil skor rastie, tak ako pocty tych, ktori si aktivovali ekonto (vsetkym dakujeme). Akurat sa na fore nedeje to, co sa napriklad miestami dialo v tejto teme. Nikto sa tu nehada, nenapáda a neuraza ostatnych. Ak to myslite ako mrtve forum, tak mate pravdu, vo fore sa teraz diskutuje o fotografovani a vcelku slusne. Kazdy sem chodi kvoli niecomu inemu a verime, ze po dalsich zmenach, ktore pripravujeme sa najdu dalsie rubriky, ktore budú zaujimat nasich uzivatelov.
 
JohnNewton
2013-12-25 16:22:51+01
Nakritickejšie to ja aj tak pri "foto dňa". Pred pár dňami sa tam schyľovalo k tretej svetovej......
 
Stranger
2013-12-26 21:40:14+01
príspevok od: JohnNewton
Ale áno
Urcite nie.
Hovorim o tom, ze pokial tu existuje moznost mat alebo vyuzivat viac ako jedno konto a pomocou nich priamo alebo nepriamo ovplyvnovat fotku dna, tak moznost blokovania uzivatela je rovnako ucinna ako namazanie lyzi, ktorych hlavnym nedostatkom su tupe hrany.
Samozrejme, da sa namietat, ze nejake body, lajky a fotky dna nie su podstatne, ale potom preco tu taka moznost je? A ak fotis, tak isto vies, ze fotenie je zabava a fotis preto, ze ta to bavi a naplna, ale urcite nefotis len preto, fotis aj pre inych a potesi ta, ak sa tvoje fotky niekomu pacia a niekto tvoju snahu oceni.
 
Kejval
2013-12-26 22:56:00+01
príspevok od: Stranger
Urcite nie.
Hovorim o tom, ze pokial tu existuje moznost mat alebo vyuzivat viac ako jedno konto a pomocou nich priamo alebo nepriamo ovplyvnovat fotku dna, tak moznost blokovania uzivatela je rovnako ucinna ako namazanie lyzi, ktorych hlavnym nedostatkom su tupe hrany.
Samozrejme, da sa namietat, ze nejake body, lajky a fotky dna nie su podstatne, ale potom preco tu taka moznost je? A ak fotis, tak isto vies, ze fotenie je zabava a fotis preto, ze ta to bavi a naplna, ale urcite nefotis len preto, fotis aj pre inych a potesi ta, ak sa tvoje fotky niekomu pacia a niekto tvoju snahu oceni.
To si dobre napisal. Kto toto robi, tak to uz je choroba.
 
JaroD.
2013-12-27 07:38:22+01
príspevok od: Stranger
Urcite nie.
Hovorim o tom, ze pokial tu existuje moznost mat alebo vyuzivat viac ako jedno konto a pomocou nich priamo alebo nepriamo ovplyvnovat fotku dna, tak moznost blokovania uzivatela je rovnako ucinna ako namazanie lyzi, ktorych hlavnym nedostatkom su tupe hrany.
Samozrejme, da sa namietat, ze nejake body, lajky a fotky dna nie su podstatne, ale potom preco tu taka moznost je? A ak fotis, tak isto vies, ze fotenie je zabava a fotis preto, ze ta to bavi a naplna, ale urcite nefotis len preto, fotis aj pre inych a potesi ta, ak sa tvoje fotky niekomu pacia a niekto tvoju snahu oceni.
Netreba rozprávať, treba dať fakty na stôl a zverejniť tie duplicitné konta a kto je za nimi, ak vieš niečo viac ako ja tak sem s tým, tak ako mrco zverejnil čierne na bielom dôkazy o pluskujúcich a mínuskujúcich psoch, tak by sa patrilo zverejniť aj duplicitné kontá a kto je za nimi, ináč je to len JBB, niečo tu bolo naznačené, ale nedokončené.
 
JohnNewton
2013-12-27 07:49:08+01
príspevok od: Stranger
Urcite nie.
Hovorim o tom, ze pokial tu existuje moznost mat alebo vyuzivat viac ako jedno konto a pomocou nich priamo alebo nepriamo ovplyvnovat fotku dna, tak moznost blokovania uzivatela je rovnako ucinna ako namazanie lyzi, ktorych hlavnym nedostatkom su tupe hrany.
Samozrejme, da sa namietat, ze nejake body, lajky a fotky dna nie su podstatne, ale potom preco tu taka moznost je? A ak fotis, tak isto vies, ze fotenie je zabava a fotis preto, ze ta to bavi a naplna, ale urcite nefotis len preto, fotis aj pre inych a potesi ta, ak sa tvoje fotky niekomu pacia a niekto tvoju snahu oceni.
Pletieš dve nesúvisiace veci dohromady. Viacnásobný nick je vada charakteru a je ťažko ustriehnuteľný. Blokovanie užívateľa je myslím legálny demokratický nástroj. Pri obťažujúcich mailoch a telefonátoch to považujeme všetci za normálne. To že si tu z toho niekto urobí nástroj selekcie kritiky pod svojimi foto je tiež vada charakteru Žiaľ u niekoho aj adresná a vecná kritika vyvoláva záchvat nepríčetnosti...
 
wayne
2013-12-27 14:11:00+01
Moje dva navrhy:

(podobne ako na F-sieti):

-Nechat len kladne hodnotenia (LIKE/PACI SA MI).
-Blok zaviest ako obojstranne zamedzenie _akehokolvek_ pristupu v style ked nemozes ty, nebudem ani ja.

Vsetko ostatne zbytocne generuje nenavist a podnecuje virtualnych batmanov v trestani nespravodlivosti, ktora je len skreslenim vnimanim reality a absenciou chapania kritiky....

Pre mna za mna nech je o tom aj dalsia anketa.
 
anton julény
2013-12-27 15:18:57+01
príspevok od: JaroD.
Netreba rozprávať, treba dať fakty na stôl a zverejniť tie duplicitné konta a kto je za nimi, ak vieš niečo viac ako ja tak sem s tým, tak ako mrco zverejnil čierne na bielom dôkazy o pluskujúcich a mínuskujúcich psoch, tak by sa patrilo zverejniť aj duplicitné kontá a kto je za nimi, ináč je to len JBB, niečo tu bolo naznačené, ale nedokončené.
podľa našej legislatívy zviera už nepovažuje za vec, ale je to subjekt s právom na život odpovedajúcej kvality. na druhej strane však jeho práva zabezpečuje vlastník alebo nejaká podobná forma (napr, poľovník) a aj keď sa to zdá absurdné, môže byť zneužitie identity zvieraťa chápané ako jeho týranie. ak by mal pes volebné právo, tak sa proti jeho registrácii na tomto portáli nemohlo nič namietať.
 
Stranger
2013-12-27 15:36:39+01
príspevok od: JaroD.
Netreba rozprávať, treba dať fakty na stôl a zverejniť tie duplicitné konta a kto je za nimi, ak vieš niečo viac ako ja tak sem s tým, tak ako mrco zverejnil čierne na bielom dôkazy o pluskujúcich a mínuskujúcich psoch, tak by sa patrilo zverejniť aj duplicitné kontá a kto je za nimi, ináč je to len JBB, niečo tu bolo naznačené, ale nedokončené.
Ak by som tu aj nejake konta napisal, tak by tu dlho nevydrzali, s odvovodnenim, ze prispevok nie je k teme. Rovnako by tu dlho nevydrzal ani moj nick. Navyse, vznikla by tu silna polemika o tom, ci spolocna aktivita danych kont je cisto nahodna alebo nie. Pre mna to nema cenu.
Vyjadril som tu svoj nazor, s ktorym sa bud stotoznis alebo nie a ja to nijako neovplyvnim.
 
JaroD.
2013-12-27 18:03:44+01
príspevok od: Stranger
Ak by som tu aj nejake konta napisal, tak by tu dlho nevydrzali, s odvovodnenim, ze prispevok nie je k teme. Rovnako by tu dlho nevydrzal ani moj nick. Navyse, vznikla by tu silna polemika o tom, ci spolocna aktivita danych kont je cisto nahodna alebo nie. Pre mna to nema cenu.
Vyjadril som tu svoj nazor, s ktorym sa bud stotoznis alebo nie a ja to nijako neovplyvnim.
Takže nemáš v rukách žiadne dôkazy, duplicitné nicky, odkazy kedy a pri akých foto boli použité v prospech koho, ale máš vieru, že napr. taký mrco ich mal 15. No tak o.k. ja ti tu vieru neberiem.
 
Stranger
2013-12-27 18:28:53+01
príspevok od: JaroD.
Takže nemáš v rukách žiadne dôkazy, duplicitné nicky, odkazy kedy a pri akých foto boli použité v prospech koho, ale máš vieru, že napr. taký mrco ich mal 15. No tak o.k. ja ti tu vieru neberiem.
Nepovedal som, ze nemam a nepovedal som, ze ide o napr. takeho mrca. Hovoril som viac-menej o moznosti existencie takych kont. Existenciu takychto kont len tazko popries.
 
Strana 7 z 9
1 2 ... 5 6 7 8 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()