Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Výber foťáku :-)

gretuska
gretuska 2009-06-08 16:07:11+02
Takže ahojte :-)....potrebujem trošku poradiť. Mám 14 rokov a idem si práve kupovať nový digitálny fotoaparát, no nemám presne jasno o aký by malo ísť. Hrozne by som chcela zrkadlovku, pretože s ňou je to už o niečom inom ako pri bežnom digitálnom fotoaparáte. No trošku ma odpútala cena všetkých zrkadloviek.Mám predstavu tak investovať okolo tých 350 eur(teda okolo tých 10 tisíc).Som skôr taký začínajúci fotograf - amatér :-))) Dosť ma zaujal OLYMPUS SP-59O už len tým svojím optickým zoomom (26x)...nie som zameraná presne na nejakú tému fotenia ,fotíím proste všeličo či už krajinu, rastliny alebo ľudí...trošku som nepochopila typ fotoaparátu teda pojem "Ako zrkadlovka"...neviem, či je to správny výber pre mňa, preto sa obraciam na vás profííkov ;-) ďakujem :-D
 
wayne
2009-10-20 17:22:20+02
príspevok od: javelin
Kludne ma volaj Ondro...:)))
dig vraj nikon, lebo sa ti najviac pacil, vsak tie velke fotaky, ´ZRKADLOVKY´ su vsetky cierne a na 1 kopyto, nechapem ako sa ti niektora z nich MOZE PACIT, nech zije zeleny LUMIX!!!!
 
2009-10-20 17:22:26+02
príspevok od: pufko
Už tam nebývam , za to ako ja reagujem môžu iba vaše bohužial ničím nepodložené rady... Zrovna futbalu a lyžovaniu vôbec nefandím...
až si myslíš že na základe tvojho odporúčania sa niekto rozhodne pre konkrétny model tak tu vitaj medzi nami pane :) a nemusíš sa hanbiť za to kde bývaš a kľudne to tam prepís dá sa to :)
 
javelin
2009-10-20 17:24:53+02
príspevok od: pufko
Už tam nebývam , za to ako ja reagujem môžu iba vaše bohužial ničím nepodložené rady... Zrovna futbalu a lyžovaniu vôbec nefandím...
No pozrel som sa ti do profilu a je mi to jasné....:))))
Mám za to ,že máme dodebatované....:)))
Odporúčam kontaktovať Milana Bališa.....si pokecáte....:)))))
Ste tak na jednej vlne a úrovni......čítaš môj posledný príspevok k tvojej osobe v tejto téme....
 
javelin
2009-10-20 17:30:37+02
Je ti dúfam jasné ,že cely môj profil je recesia...:)))
Inak nie je problém , s viacerými kolegami kecám aj súkromnou poštou , s origiš name...)
 
wayne
2009-10-20 17:31:59+02
:) hej hej, bol to zart.. :)za tie mesiace posobenia tu som odchytil aj nejaky inside-foto-humor ;) aspon zcasti teda... :)
 
2009-10-20 17:39:52+02
ty ondro :) koľko dostávaš za propagáciu značky teda keď to už kolega z kalnice čo tam už nebýva prezradil
 
pufko
2009-10-20 17:49:37+02
javelin sám dobre vieš že ani jeden výrobca ti nezaručí že buder robiť dokonalejšie fotky... Ja som už s týmto diskusným forom takpovediac skončil, preto nemám ani zmenu v profile a ani žiadne foto, skrátka nemám nič proti žiadnej značke , ale mám výhrady voči silne zaujatým osobám... Napísať niekomu že by si mal kúpiť spomínaný Canon SX120 ktorý zaostáva výrazne ohniskovou vzdialenostou a povedať že bude robiť kvalitejšie fotky ako iný môže ozaj iba človek veci neznalí...
 
javelin
2009-10-20 17:50:41+02
príspevok od:
ty ondro :) koľko dostávaš za propagáciu značky teda keď to už kolega z kalnice čo tam už nebýva prezradil
Aby nedošlo k omylu, ja som aj zastancom Canonu a trochen Pentax a Sonny.....O Sonny tvrdím ,že nemá problém , až na ceny skiel....Enem sa nepúšťajme do debaty , lebo zabudneme ist po správach spať...:)))
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()