Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Poznate niekto www.edigital.sk ?

VanJ
2010-09-16 20:19:44+02
POznate niekto tento obchod? Maju velmi dobre ceny na foto nikon. Maju predaj aj na dobierku, takze je to relativne bezpecne, ale aj tak by som chcel vediet, ci cez nich uz niekto kupoval a ma pozitivne skusenosti.
 
Granko
2010-09-16 20:31:07+02
http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-skola/zaciname-s-fotografovanim/nova-tema-vo-fore/
http://www.ephoto.sk/tip-redakcie/ako-spravne-polozit-otazku/

hľadal si vo fóre, skôr ako si sa opýtal? asi nie...mne to trvalo pár sekúnd...môžeš čítať...

http://www.ephoto.sk/vyhladavanie/?text2=edigital&comentstranky=fora&casod2=&casdo2=&rvyhladavanie2=rvyhladavanie2&rvyhladavanie2=H%C4%BEadaj
 
VanJ
2010-09-17 06:59:59+02
Neviem ako tu funguje to vyhladavanie, ale ked zadam vpravo hore retazec ´edigital´ a potvrdim to, tak mi vypise ze nic nenaslo - ´Hľadaný výraz nebol nájdený´
 
mllpo
2010-09-17 07:14:23+02
pod tym okienkom je link na Rozsirene vyhladavanie...
 
petersedo
2010-09-17 07:26:11+02
Ako si na to prišiel že majú dobré ceny na Nikon ? Skús porovnať napr. s www.bulk.sk
 
VanJ
2010-09-17 07:37:36+02
Tak neviem ktore produkty zaujimaju teba, ale to co hladama ja, je v Edigigtal vyrazne lacnejsie. Priklad: D5000+18-105 stoji o o 113Eur menej, D90+18-105 stoji o 130 Eur menej na Edigital ako na Bulk.
 
VanJ
2010-09-17 07:40:47+02
príspevok od: mllpo
pod tym okienkom je link na Rozsirene vyhladavanie...
NO ano to je. Ale rozsirene vyhladavanie je na to, aby si mohol redukovat pocet vysledkov len na urcitu oblast. Ked zadam vyraz do vseobecneho vyhladavania, ocakavam ze prezrie vsetko a zobrazi vsetky najdene vysledky. Ak ich bude privela, vyspecifikujem konkretne oblasti v ´rozsirenom vyhladavani´. Tak to funguje vsade, aj na google, necakal som, ze tu to bude inak.
Vlaste, ked zadam vyraz do toho vseobecneho vyhladavania, kde to vlastne vyhladava??
 
jozef.balara
2010-09-17 09:36:22+02
Standartne vyhladavanie na e-photo stoji za staru belu

Odporucam hladat skor cez google:
site:ephoto.sk hladany vyraz
 
Marcel Rebro
2010-09-17 10:08:14+02
gugel funguje. po zadani ´site:ephoto.sk hladany vyraz´ je na prvom mieste odkaz na toto vlakno ;-))
 
VanJ
2010-09-17 10:17:52+02
No do buducnosti to uz budem vediet... Zial, nezabrani to opatovnym otazkam od inych novych ludi, co sa budu tiez spoliehat na vyhladavanie na stranke.
 
jozef.balara
2010-09-17 11:34:41+02
jj :-D
 
kuslak
2010-09-17 12:20:21+02
pravda, strýc google je nenahraditeľný
 
Radko.com
2010-10-30 10:48:03+02
Zdravím Vás, chcem sa spýtať, má niekto dáke skúsenosti s nákupom cez www.mini-max.sk ??? ĎAKUJEM
 
Granko
2010-10-30 10:54:30+02
príspevok od: Radko.com
Zdravím Vás, chcem sa spýtať, má niekto dáke skúsenosti s nákupom cez www.mini-max.sk ??? ĎAKUJEM
skús túto funkciu používať, dozvieš sa veľa...

http://www.ephoto.sk/vyhladavanie/?searchThis=mini-max&rvyhladavanie2=H%C4%BEadaj&comentstranky=fora&text2=mini-max&page=0
 
xitanaf
2011-05-11 07:41:13+02
kupoval som cez edigital.sk objektiv. objednavka nad 120€ = kurier zdarma. a kedze sa jedna o pobocku zahranicnej f. na slovensku je mozny nakuk bez dph. Staci pri registracii vypisat ICO a je vybavene. Rovnako sa da bez dph nakupovat aj na alza.sk, ale tam vyzaduju zaslanie naskenovaneho vypisu z OR. Pýtal som sa aj uctovnicky ci je treba taketo doklady dat do uctovnictva a povedala mi aby som sa na to vykaslal, pretoze osoch z toho ziaden, odpisovat sa to tiez neodpisuje nakolko je to drobny majetok a hlavne nik nebude kontrolovat sparovanie faktur medzi nejakou srockou a obrovským shopom. Ved taka alza mala za rok 2010 obrat 5.56mld českých korun bez dph!
 
kubiak
2011-05-11 07:56:07+02
príspevok od: Granko
skús túto funkciu používať, dozvieš sa veľa...

http://www.ephoto.sk/vyhladavanie/?searchThis=mini-max&rvyhladavanie2=H%C4%BEadaj&comentstranky=fora&text2=mini-max&page=0
neviem ako je to mozne ale ani jedem tebou zadany odkaz mi nechce otvorit , respektive stranka nenajdena
 
Marcel Rebro
2011-05-11 08:37:18+02
príspevok od: kubiak
neviem ako je to mozne ale ani jedem tebou zadany odkaz mi nechce otvorit , respektive stranka nenajdena
to su odkazy stareho ePhota ... beta ma inu syntax url volani
 
NIKON D666
2011-05-11 08:55:25+02
JASNE SB 900 mam odtial
 
lu_boss
2011-05-11 08:55:27+02
príspevok od: xitanaf
kupoval som cez edigital.sk objektiv. objednavka nad 120€ = kurier zdarma. a kedze sa jedna o pobocku zahranicnej f. na slovensku je mozny nakuk bez dph. Staci pri registracii vypisat ICO a je vybavene. Rovnako sa da bez dph nakupovat aj na alza.sk, ale tam vyzaduju zaslanie naskenovaneho vypisu z OR. Pýtal som sa aj uctovnicky ci je treba taketo doklady dat do uctovnictva a povedala mi aby som sa na to vykaslal, pretoze osoch z toho ziaden, odpisovat sa to tiez neodpisuje nakolko je to drobny majetok a hlavne nik nebude kontrolovat sparovanie faktur medzi nejakou srockou a obrovským shopom. Ved taka alza mala za rok 2010 obrat 5.56mld českých korun bez dph!
...ked uz Ti takto poradila, tak by som dost ticho
 
calimero
2011-05-11 09:10:53+02
príspevok od: xitanaf
kupoval som cez edigital.sk objektiv. objednavka nad 120€ = kurier zdarma. a kedze sa jedna o pobocku zahranicnej f. na slovensku je mozny nakuk bez dph. Staci pri registracii vypisat ICO a je vybavene. Rovnako sa da bez dph nakupovat aj na alza.sk, ale tam vyzaduju zaslanie naskenovaneho vypisu z OR. Pýtal som sa aj uctovnicky ci je treba taketo doklady dat do uctovnictva a povedala mi aby som sa na to vykaslal, pretoze osoch z toho ziaden, odpisovat sa to tiez neodpisuje nakolko je to drobny majetok a hlavne nik nebude kontrolovat sparovanie faktur medzi nejakou srockou a obrovským shopom. Ved taka alza mala za rok 2010 obrat 5.56mld českých korun bez dph!
Dovolím si nesúhlasiť. Nákup bez DPH sa týka len firiem, ktoré majú pridelené IČ DPH, teda sú platiteľmi DPH. IČO je irelevantné. Dovolím si poopraviť aj tvoju účtovníčku. Všetky takéto nákupy by mali byť zaúčtované, pretože ide o nákup na firmu a ešte k tomu s oslobodením od DPH! A daňováci ti prídu na to veľmi jednoducho. Každý zahraničný predajca (teda napr. Alza) je povinný odovzdať tzv. súhrnný výkaz, v ktorom je uvedené IC DPH zahranicného subjektu a suma nákupu. Tieto informácie sa vymieňajú medzi daňovými úradmi európskych krajín a tvojou povinnosťou je uviesť tento nákup v tvojom daňovom priznaní k DPH za príslušné obdobie. Je tam na to určená kolonka. Daňováci si potom tieto hodnoty len spárujú a pokiaľ sedia, všetko je OK. Pokiaľ nie, môžeš čakať daňovú kontrolu.
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()