Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Produktová fotografia - výber zrkadlovky

miro231
2020-07-06 00:44:29+02
Ahojte, chcel by som sa spýtať skúsenejších fotografov, čo si myslia o tejto konfigurácii: Canon EOS 250D + EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 DC III
Konkrétne, či je vhodná na tvorbu kvalitných produktových fotografií do eshopu. Prípadne mi odporučte iný objektív, alebo model. Vopred ďakujem za odpovede a ospravedlňujem sa za možno amatérsky dotaz.
 
francesco
2020-07-06 01:12:27+02
Fotoaparat pri dnesnej ponuke v podstate hocijaky. Podstane je svietenie, aranzovanie a postproces, je toho plny net, netreba ani vyvijat velku namahu, staci chut si to prestudovat.
 
miro231
2020-07-06 01:45:24+02
s tým počítam, ale ide mi skôr o to, aby som to nepokazil už na začiatku, napr. výberom nesprávneho prístroja a objektívu, preto ma zaujíma či je na tento účel vhodný tento model a táto konkrétna konfigurácia, vďaka
 
jozef84
2020-07-06 09:14:27+02
Je to v pohode a francesco to presne popísal. Mám ešte kolegu z branže a ten ešte stále používa Nikon D40 s rozlíšením 6MPix a stačí to v pohode na veľmi pekné prospekty rebríkov a iných výrobkov. Ak sa chceš v tom viac povŕtať, tak tu máš link, kde si môžeš pozrieť rôzne kombinácie objektívov, fotoaparátov a výsledných fotiek. A nájdeš tam aj pekné produktovky. Tu máš link: https://www.juzaphoto.com/recensione.php?l=en
 
photox
2020-07-06 09:26:11+02
Na produktovu fotografiu ti bohate staci mobil, ovela dolezitejsie je nasvietenie. Kup si set svetla na produktovu fotografiu a kvalitny smartfon ti spravi hotovu fotografiu, z fotoaparatu budes musiet robit PP a vysledna fotografia bude rovnaka ako z mobilom.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()