Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

AKY objektiv pre EOS 7

shade69
shade69 2010-03-12 09:44:30+01
poradte aky objektiv na eos 7 chcel by som nieco 18-250 do 1000€ alebo 70-25O a aky je medzi takymi objektivmi rozdiel pri foteniteraz mam canon efs 18-135 setovy..
 
javelin
2010-03-12 13:42:59+01
50/1,4.....no skús založiť nové vlákno na túto tému , nakolko sa tu dlho nepreberala...
 
Marcel Rebro
2010-03-12 13:43:13+01
myslim ze som nasiel idealny objektiv pre teba : Canon EF 10-5000mm F1.2L USM PG (PG = Power Generator motor)

Zavolaj na 0988 555 550 - ihned, prvych desat kupcov dostane v cene aj vakuovu pumpu!
 
shade69
2010-03-12 13:43:25+01
príspevok od: javelin
Som sústružnik v ČKD...:)
asi si bol aj v SZM
lebo si nadpriemer
 
javelin
2010-03-12 13:47:23+01
Iskrička, pionier....do SZM ma nevzali...od narodenia mi chýba pravá ruka, a nemohol som sa učastnit viac boja Rudého práva...tak som šiel k parašutistom.....
 
javelin
2010-03-12 13:48:51+01
Väčšiu trúbu si mu nenašiel....?
 
Ultra TXF
2010-03-12 13:49:57+01
Kokso jaká téma !!!!!
Karol Jeleň ti poradil dobre .Kúp iné telo,7D má moc veľa gombíkov a je ťažký.
Čím ľahší,tým lepší.
 
Ultra TXF
2010-03-12 13:50:34+01
Tá pumpa by ma zaujímala :)
 
shade69
2010-03-12 13:51:08+01
príspevok od: javelin
Iskrička, pionier....do SZM ma nevzali...od narodenia mi chýba pravá ruka, a nemohol som sa učastnit viac boja Rudého práva...tak som šiel k parašutistom.....
hmmm prava ruka
zrejme uz vidim tvoj problem nadradenosti
 
Palso
2010-03-12 13:53:47+01
príspevok od: Karol Srnec
Poslal som ho Palsovi, dufam, ze to zobral s humorom.Ber to co som ti poradil. EOS 7D som testoval a napr. 17-40/4L dopadol pomerne zle.
už sa s ním trápim tri hodiny a som len na druhej otázke...
 
shade69
2010-03-12 13:53:52+01
príspevok od: Ultra TXF
Kokso jaká téma !!!!!
Karol Jeleň ti poradil dobre .Kúp iné telo,7D má moc veľa gombíkov a je ťažký.
Čím ľahší,tým lepší.
mas pravdu ,7hodim do bedne a prejdem na mark 3
 
Ultra TXF
2010-03-12 13:54:40+01
18-200 alebo 70-200 je jedno,oba peribližujú rovnako,len ten prvý viac vzďaľuje :)
 
Marcel Rebro
2010-03-12 13:55:47+01
príspevok od: Palso
už sa s ním trápim tri hodiny a som len na druhej otázke...
to sa stalo uz aj mne ... prva bola ´meno´ a druha ´priezvisko´
 
Marcel Rebro
2010-03-12 13:56:52+01
Pani, navrhujem tuto temu uzavriet ...
 
shade69
2010-03-12 13:56:58+01
príspevok od: Ultra TXF
18-200 alebo 70-200 je jedno,oba peribližujú rovnako,len ten prvý viac vzďaľuje :)
takze dopracujeme sa k odpovedi ktory ???
 
Ultra TXF
2010-03-12 13:57:26+01
Poznám,tretia bola ´pohlavie´ :)
 
Marcel Rebro
2010-03-12 13:57:36+01
príspevok od: shade69
takze dopracujeme sa k odpovedi ktory ???
tu sa spytaj ...
 
Marcel Rebro
2010-03-12 13:58:01+01
vyholene?
 
shade69
2010-03-12 13:59:23+01
dakujem
 
Ultra TXF
2010-03-12 14:01:30+01
príspevok od: shade69
takze dopracujeme sa k odpovedi ktory ???
Na 7D musia ísť len veľmi dobré sklá,ktoré niečo stoja.
Neviem či si v balíku alebo nie,neviem čo chceš fotiť a neviem,či vôbec vieš niečo o fotení.
Ak by sme to tu vedeli,tak by sme ti lepšie vedeli poradiť.
Ak ho už máš to telo,tak buď ho predaj a kúp niečo menej báročné na kvalitnú optiku alebo kupuj len kvalitnú optiku.A to bude drahé :)
 
Ultra TXF
2010-03-12 14:02:11+01
príspevok od: Marcel Rebro
vyholene?
Ako vieš ? :)
 
Strana 5 z 8
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()