Hore
Fórum » Nikon fórum
 

3 dňový Nikon D7000 nefunguje displej???

samima
samima 2012-08-17 21:46:38+02
Prosím Vás mohli by ste mi poradiť, mám nový nikon D7000 ,všetko bolo ok ,dnes som ho zobrala von,fotila,fotky prezerala aj na displeji.Potom som foták na pár minut zavesila na plece a ked som si chcela pozrieť nafotené fotky už mi to nešlo prepať,nejde ani menu som uplny začiatočník,takže som možno len niečo stlačila ,no neviem čo.Môžete mi prosím poradiť,či to bude nejaká chyba fotáku alebo som niečo zle stlačila? dakujem velmi pekne
 
ferio
2012-08-20 20:44:37+02
príspevok od: kofoluska
nemozem byt tvojou spriaznenou dusou - nezodpovedam tvojim poziadavkam nemam techniku za osem litrov, ale len za dva, a ako moju prvu zrkadlovku som si kupila D7000
Bud v pohode, som majitelom nikona d7000 asi 4 dni , a aj ked sa pokladam za teoreticky skuseneho tak som si navod precital, a po precitani som mal dojem, ze by ho musel pochopit aj totalny analfabet
 
kofoluska
2012-08-20 20:58:28+02
príspevok od: ferio
Bud v pohode, som majitelom nikona d7000 asi 4 dni , a aj ked sa pokladam za teoreticky skuseneho tak som si navod precital, a po precitani som mal dojem, ze by ho musel pochopit aj totalny analfabet
Hned sa citim lepsie )
 
ferio
2012-08-20 21:05:11+02
príspevok od: kofoluska
Hned sa citim lepsie )
Nic v zlom
 
streak5
2012-08-20 21:15:25+02
príspevok od: atariak
ja nesnivam chlapce, ja mam sladne snicky prajem
Ak je to naozaj tak, je to o to smutnejšie. A to ostatné znova dookola a dookola...
 
fatality
2012-08-20 21:52:28+02
príspevok od: atariak
uz aj intelektual ako ty by mohol pochopit, ze ked je v manuali napisane, ze ked stlacim to a to a ono sa to nestane, "ASI" je tam porucha. u teba je porucha medzi klavesnicou a stolickou, bohuzial...
troll deluxe
 
samima
2012-08-20 22:00:54+02
príspevok od: kaFOtka
pokazilo sa mi to tak asi po roku pouzivania.. zrovna mi mala kocit European Warranty, ktora je len 1 rok. inak by som to musela riesit s obchodnikom.. kedze som ho vsak kupovala v UK cez net, do toho sa mi moc nechcelo. no ako vravim na prvy raz tam neopravlili nic a ked som to tam nastvana zaniesla druhy krat, ked sa mi to hned v den dorucenia zasa pokazilo tak vymenili tu suciastu a odvedy funguje.. mozno to bude bude skoro rok odvtedy.. ale inak velmi zaujimave, lebo ked sa mi to stalo a googlila som po nete ci sa to niekomu tiez stalo tak nikde som nic podobne nenasla.. a az ty teraz.. lebo ta zavada vyzera byt uplne identicka
aspon že to máš opravené a že funguješ dlhšiu dobu,klop klop klop,nech vydrží tak mne dnes volali a zajtra mi pride nové telo!!! tak paráda sa teším oni že si to už vyreklamuju ...
 
samima
2012-08-20 22:05:11+02
príspevok od: quintes
A nechcela si si kúpiť canon?
chcela , a hned som na to pomyslela ,ked sa tento pokazil tak snad to už bude len dobre a budem s nim ešte spokojná
 
sachmo
2012-08-20 22:05:13+02
príspevok od: samima
aspon že to máš opravené a že funguješ dlhšiu dobu,klop klop klop,nech vydrží tak mne dnes volali a zajtra mi pride nové telo!!! tak paráda sa teším oni že si to už vyreklamuju ...
Tak tomu sa povie sluzby na urovni Kiezby vsetci obchodnici boli taki.
 
samima
2012-08-20 22:11:11+02
príspevok od: atariak
zakladne urcite su. nefungujuci displej nabeton.... niekto sa neunuval ani precitat navod
manuál čítam ,čítala som aj budem čítať ,už tu prosím ťa netrep hlúposti!!!
 
samima
2012-08-20 22:17:43+02
Všetkým pre info: zajtra mi príde nové telo ! YES ! dakujem
 
kofoluska
2012-08-21 08:00:57+02
príspevok od: ferio
Nic v zlom
Ja som to nebrala v zlom. To urcite nie. Mam D7000 od aprila a som s nou maximalne spokojna. Ovlada sa jednoducho a je perfektna. Do low endu by som veru nesla. Najma po tom, co odo mna minuly tyzden v ramci obchodneho stretnutia klient xcel, aby som mu pomohla vysvetlit ovladanie D3100, ktoru dostal na vianoce a kym som nasla, ako sa nastavuje blbe ISO, skoro som porodila jezka proti srsti.
 
kofoluska
2012-08-21 08:02:36+02
príspevok od: fatality
troll deluxe
Z tohto prispevku je na 99% jasne, ze je ITckar, cize kockata hlava zabednena jednym smerom. Tento argument som totiz za cely moj zivot nepocula povedat nikoho ineho nez ITckara (a seba, ked s jednym zijem )
 
kofoluska
2012-08-21 08:03:47+02
príspevok od: samima
Všetkým pre info: zajtra mi príde nové telo ! YES ! dakujem
Pevne verim, ze toto uz bude v poriadku a nebude sa kazit. Prajem dobre svetlo a vela peknych zaberov!
 
svk13
2013-06-22 12:15:42+02
nechcem zakladat nove vlakno,ale dnes zapnem moj fotak a vobec nereaguje ,ani menu ,ani manualne ovladace . ide iba na auto -som na nervy . viete nieco poradit ? alebo to vidite na servis ? horny display sa rozsvieti iba ked je na auto ....aj snaha o ostrenie je iba v auto mode ,ked prepnem na M,A,S,P ani nezaostri
 
atariak
2013-06-22 17:14:39+02
príspevok od: kofoluska
Z tohto prispevku je na 99% jasne, ze je ITckar, cize kockata hlava zabednena jednym smerom. Tento argument som totiz za cely moj zivot nepocula povedat nikoho ineho nez ITckara (a seba, ked s jednym zijem )
a kde beries istotu, ze ty nie si zabednena vsetkymi smermi?
 
atariak
2013-06-22 17:18:48+02
príspevok od: samima
manuál čítam ,čítala som aj budem čítať ,už tu prosím ťa netrep hlúposti!!!
co z toho, ze to tak nevyzera. skus este raz, este raz, este raz... casom dojde... snad...
 
metyl
2013-06-22 21:56:58+02
príspevok od: atariak
co z toho, ze to tak nevyzera. skus este raz, este raz, este raz... casom dojde... snad...
a od hlavy mas manual? Ci ti ho zabudli dat?
 
Pallio
2013-06-23 03:44:22+02
Stlac dve tlacidla oznacene zelenou bodkou, urobi sa fabricky reset,,ak nepojde zanes na reklamaciu a hotovo. nic jednoduchsie nemozes urobit.
 
atariak
2013-06-23 19:56:47+02
príspevok od: metyl
a od hlavy mas manual? Ci ti ho zabudli dat?
tebe by nepomohol ani ten...
 
mAGIo
2014-01-01 21:34:00+01
príspevok od: Pallio
Stlac dve tlacidla oznacene zelenou bodkou, urobi sa fabricky reset,,ak nepojde zanes na reklamaciu a hotovo. nic jednoduchsie nemozes urobit.
Mal som podobný problém na D5100, tam sa to vyriešilo výmenou SD karty (predtým som mal A-Da*a SDHC 16GB Class 10, zamenil som za Sandi*c SDHC Extreme Pro 16GB Class 10 UHS-I a od vtedy žiaden problém (musím zaklepať "Ťuk-ťuk"), no a že bol problém v karte som zistil keď som starú A-Da*a šľahol na skúšku do druhého tela (D600) a už asi po 15 záberoch ostala svietiť dióda zápisu na tele (tá zelená) a foťák vytuhol. Karte nepomohol ani Low-level formát vo foťákoch nefunguje správne a mrzne, naopak po vložení do tabletu (pokus na ségre) nie je žiaden problém. Takže nemusí vždy byť problém len vo foťáku
 
Strana 5 z 6
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()