Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

spracovanie fotiek

root27
root27 2013-03-12 16:06:58+01
priatelia, nepride to aj vam trosku scestne vynakladat tazke prachy za digitlanu techniku a software a vyslednu fotku potom v potu tvara dorabat na old styl look pridavanim vinetacie, ciernobielou upravovu, vintage coloringom, aby sme sa priblizili staremu kinofilmu?
 
JohnNewton
2013-03-14 19:46:21+01
príspevok od: keko
To piskanie moze byt aj findus. To je potom o poruche organu. Na vojne (kedysi sa chodilo povinne na prezencnu vojensku sluzbu) som bol zenista velitel. Takze som nejaky ten vybuch zazil.
Ale usi su fakt len dve a napr sluchadlami sa u vacsiny posluchacov da navodit dokonaly pocit z priestoru. Je jedno, ako to potom hlava vyhodnoti.
Ale dvomi reprákmi to vyžaduje neskutočné investície, a dokonale utlmenú miestnosť pre to sa používa viac kanálový zvuk, a čo sa slúchadiel týka, stále tam chýba dojem ktorý v reále vznikne pootočením hlavy.
 
keko
2013-03-14 20:19:11+01
príspevok od: JohnNewton
Ale dvomi reprákmi to vyžaduje neskutočné investície, a dokonale utlmenú miestnosť pre to sa používa viac kanálový zvuk, a čo sa slúchadiel týka, stále tam chýba dojem ktorý v reále vznikne pootočením hlavy.
Ale tu sa predsa nehrame o cenu, ale o to, ci je to dobre. A lepsie nic neexistuje. A s tou miestnostou si nerob starosti. Rockfon, zaves, police s knihami, koberec, deka na kozenej sedacke. To vsetko na hlasitu hudbu staci. McIntosh je extrem, ale je hodne elktronkovych zosilovacov zapojenych v triede A, ktore su za slusnu cenu a rozdiel (mozno) nepoznas.
 
Fatty
2013-03-14 21:22:59+01
príspevok od: keko
Ale tu sa predsa nehrame o cenu, ale o to, ci je to dobre. A lepsie nic neexistuje. A s tou miestnostou si nerob starosti. Rockfon, zaves, police s knihami, koberec, deka na kozenej sedacke. To vsetko na hlasitu hudbu staci. McIntosh je extrem, ale je hodne elktronkovych zosilovacov zapojenych v triede A, ktore su za slusnu cenu a rozdiel (mozno) nepoznas.
prosim prosim, aku ma suvislost tema ktoru tu rozoberate s fotografovanim? to si o tom nemozete pisat cez sukromne spravy? ci ta potreba oznamit svetu ze si nieco draheho a znackoveho ides kupit je silnejsia?
 
keko
2013-03-14 22:00:48+01
príspevok od: Fatty
prosim prosim, aku ma suvislost tema ktoru tu rozoberate s fotografovanim? to si o tom nemozete pisat cez sukromne spravy? ci ta potreba oznamit svetu ze si nieco draheho a znackoveho ides kupit je silnejsia?
Mas pocit, ze to tu je o niecom inom, ako o tom, ze co si kto aku novinku kupil/ide kupit/tuzi po nej?
Ja nie.
Preto toto mentalne cvicenie a odlahcenie temy.
Znackami sa to tu len tak hemzi

Ale mas pravdu, uz budem ticho.
 
total empty
2013-03-14 22:21:11+01
príspevok od: keko
Mam 49
Pozemských ?
 
keko
2013-03-14 22:26:18+01
príspevok od: total empty
Pozemských ?
Ticho, ticho. Lebo dostaneme.
(49 svetelnych rokov.)
 
total empty
2013-03-14 22:41:38+01
príspevok od: keko
Ticho, ticho. Lebo dostaneme.
(49 svetelnych rokov.)
Raz som kupoval čosi v elektre a predavač mi hrdo oznámil,že na to mám záruku 2 roky.
-A ja ,že pozemských?
-Pozerá či som blbec a potomsa začal smiať, tak som mu vysvetlil,že marťanských by to bolo len jeden rok a venušanských necelý deň atď.
Takže aj taká blbosť a nepresnosť by mohla byť mätúca a nemuseli by ti reklamáciu uznať.
-A ak sa ťa spýtaju,že kde žiješ, tak povec v slnečnej sústave, momentálne na planéte Zem.
 
Cyril
2013-03-15 10:58:37+01
príspevok od: keko
Pockaj, pockaj, ved ja som zatial iba v prvej faze. Ja zatial po tom iba tuzim.
Chodievam skoro pravidelne s napocuvanymi vecami a porovnanvam. Paci sa mi, ze tam je take rodinne prostredie.
http://www.highendslovakia.sk/
Tento rok prvy krat aj v Kosicoch ;D
 
keko
2013-03-15 15:01:35+01
príspevok od: Cyril
Chodievam skoro pravidelne s napocuvanymi vecami a porovnanvam. Paci sa mi, ze tam je take rodinne prostredie.
http://www.highendslovakia.sk/
Tento rok prvy krat aj v Kosicoch ;D
Dame spicha, popocuvame, pofotime, popijeme kavu
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-03-15 15:09:56+01
príspevok od: keko
Dame spicha, popocuvame, pofotime, popijeme kavu
Najlepsie v Lavaza vedla Nay?
 
keko
2013-03-15 16:24:18+01
príspevok od: Karol Srnec
Najlepsie v Lavaza vedla Nay?
Ne-e. Myslel som v tom hoteli, co bude vystava highend. Ale v Lavazzi som zastihnutelny kedykolvek. Tam ale rozoberame politiku
 
bokeh
2013-03-15 18:26:52+01
Ako slobodný človek slobodnej krajiny, ak uznám to, čo niekto považuje za prznenie, za výtvarný postup či techniku, tak sa nikomu o dovolenie pýtať nebudem.
 
Strana 6 z 6
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()