Hore
Fórum » Pokec
 

Úprava fotografie

Lucia_m
2019-09-08 21:46:29+02
Ahojte, skúsim sa obrátiť aj tu na vás všetkých, neviem či to je trúfalosť, ale tak skúsiť môžem, pofotila som si svoju dcéru - bábatko a keďže som ju fotila doma s provizórnym pozadím plachtou, nenašiel by sa niekto kto by mi skúsil fotku upraviť?? Veľmi by som si ju chcela dať vyvolať na nejaký väčší formát preto by som ju chcela "skrášliť" ale o photoshope neviem absolútne nič. Neviem kde inde by mi vedeli s tým pomôcť, nechcem to zadarmo, poprípade určite sa tu nájde niekto kto sa s fotkami veľmi rád pohrá. Ďakujem veľmi veľmi pekne vopred ak sa niekto nájde
 
jan.zitniak
2019-09-09 05:32:42+02
Kľudne si tú fotku mohla zavesiť, už by si mala nejaké úpravy 🙂.
 
MaxGamut
2019-09-09 21:21:06+02
Photoshop samozrejme nerobi zazraky.
Hlavne treba dobru fotku - zaujimave a dobre osvetlenie spravi 50% veci.
Ked sem das 2-3 fotky, dozvies sa asi aj to, ako tie fotky lepsie odfotit.
 
Lucia_m
2019-11-09 22:04:34+01
príspevok od: jan.zitniak
Kľudne si tú fotku mohla zavesiť, už by si mala nejaké úpravy 🙂.
Ja som si to aź teraz všimla ze ste reagovali,ja ze sa mi to niekde ukáže ako upozornenie 🙏 prosím vas a kde by som mohla a hlabne ako zavesiť tu foto aby sa nezmenila kvalita,poprípade ak by bol niekto ochotný upraviť aby som ju mohla použiť? Ďakujeem
 
Lucia_m
2019-11-09 22:05:48+01
príspevok od: MaxGamut
Photoshop samozrejme nerobi zazraky.
Hlavne treba dobru fotku - zaujimave a dobre osvetlenie spravi 50% veci.
Ked sem das 2-3 fotky, dozvies sa asi aj to, ako tie fotky lepsie odfotit.
Nečakam zázraky iba úplne základnú úpravu,trosku vyhladiť 😊
 
jan.zitniak
2019-11-10 06:22:44+01
príspevok od: Lucia_m
Ja som si to aź teraz všimla ze ste reagovali,ja ze sa mi to niekde ukáže ako upozornenie 🙏 prosím vas a kde by som mohla a hlabne ako zavesiť tu foto aby sa nezmenila kvalita,poprípade ak by bol niekto ochotný upraviť aby som ju mohla použiť? Ďakujeem
Ako sem vkladáš koment, tak naspodu máš Vyberte fotografie .
 
MaxGamut
2019-11-17 01:59:21+01
príspevok od: Lucia_m
Nečakam zázraky iba úplne základnú úpravu,trosku vyhladiť 😊
Ale babatka sa predsa vyhladzuju kremom ... a pudrom na zadok, a nie Photoshopom!
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()