Hore
Fórum » Pokec
 

Skúsený fotograf /duo/ do kostola - 1.sv. prijímanie

MaxGamut
2020-03-11 18:52:28+01
Zdravim vsetkych.

Viete niekto odporucit fotografa Ba (+ okolie) na fotenie prveho svateho prijimania ?
Ide o spolocnu akciu (nie rodinnu) cca 50+ deti a ich rodiny. (t.j. plny kostol)
Preto zhanaju SKUSENEHO profi fotografa alebo duo, ktori maju skusenosti s fotenim velkych akcii.

Kostol je svetly, takze osvetlenie netreba, iba rychle oci, ruky a skusenosti.
Termin - stred maja, Bratislava.
 
bobo222
2020-03-12 09:14:01+01
Nezabezpečuje u Vás fotografa farnosť? Lebo keď mal 1. sv. prijímanie môj synátor, mali všetko zabezpečené a dokonca zakázali v kostole fotenie iným ako dohodnutým fotografom.
 
vojkovsky
2020-03-12 11:57:42+01
príspevok od: MaxGamut
Zdravim vsetkych.

Viete niekto odporucit fotografa Ba (+ okolie) na fotenie prveho svateho prijimania ?
Ide o spolocnu akciu (nie rodinnu) cca 50+ deti a ich rodiny. (t.j. plny kostol)
Preto zhanaju SKUSENEHO profi fotografa alebo duo, ktori maju skusenosti s fotenim velkych akcii.

Kostol je svetly, takze osvetlenie netreba, iba rychle oci, ruky a skusenosti.
Termin - stred maja, Bratislava.
Ja myslím, že z toho nič nebude a 1.SP bude zrušené.
 
MaxGamut
2020-03-12 17:38:08+01
Preco by mala fotografa zabezpecovat farnost ?
Ano, to by mal byt jediny jeden (dvaja), ktory tam bude pobehovat. Prave preto chcu niekoho, kto uz takuto akciu fotil X-krat (alebo aj inu podobnu, kde je vela ludi a pohybu).

Este je vyse 2 mesiace casu, dovtedy mozno aj padne meteoorit. Aj ja si myslim, ze sa to zrusi, ale motyka moze vystrelit a co potom.
 
PeCh
2020-03-13 12:30:41+01
príspevok od: MaxGamut
Preco by mala fotografa zabezpecovat farnost ?
Ano, to by mal byt jediny jeden (dvaja), ktory tam bude pobehovat. Prave preto chcu niekoho, kto uz takuto akciu fotil X-krat (alebo aj inu podobnu, kde je vela ludi a pohybu).

Este je vyse 2 mesiace casu, dovtedy mozno aj padne meteoorit. Aj ja si myslim, ze sa to zrusi, ale motyka moze vystrelit a co potom.
Tiež si myslím, že sa to zruší. Čo som mal na máj plánované nejaké cestovanie, tak som to už rušil. A to nechcem byť pesimista. Včera som mal ale prvýkrát pocit, že aj naši politici si začali uvedomovať závažnosť situácie. Síce neskoro, stále však skorej ako v mnohých iných krajinách.

Takže fotenie akýchkoľvek akcií alebo cestovania by som dopredu neplánoval.
 
landov
2020-03-13 13:48:19+01
príspevok od: MaxGamut
Zdravim vsetkych.

Viete niekto odporucit fotografa Ba (+ okolie) na fotenie prveho svateho prijimania ?
Ide o spolocnu akciu (nie rodinnu) cca 50+ deti a ich rodiny. (t.j. plny kostol)
Preto zhanaju SKUSENEHO profi fotografa alebo duo, ktori maju skusenosti s fotenim velkych akcii.

Kostol je svetly, takze osvetlenie netreba, iba rychle oci, ruky a skusenosti.
Termin - stred maja, Bratislava.
Na 1.SP nie je nic narocne ani vynimocne, zvladne to bez problemov kazdy fotograf. Sam som fotil na 1.SP svojej dcery a nasledne syna a to som bol len ako sam za seba (nasu rodinu), cize obmedzeny pohyb po kostole.
 
MaxGamut
2020-03-17 02:37:54+01
Kazdy fotograf to nezvladne ani nahodou. Je kopec ludi, co sa specializuju na portret, krajinky, prirodu alebo makro (a robia to super), ale "dokumentarne" fotky ludi maju podpriemerne, pretoze su "pomali".
Bude tam treba intenzivne fotit 50+ deti - kazdy rodic chce aspon 2-3 super fotky. A na toto nie su zvyknuti ani bezni svadobni fotografi.

Este raz - neriesim, ci sa to zrusi alebo nie. A uz vobec neriesim, co robia nasi politici. Nie som vizionar, aby som vedel, aka bude situacia s virusom za 2 mesiace. Momentalne je to skor o panike, v maji to moze byt inak. Chcu to pre istotu pripravit. Svet nekonci.

Este raz - hladam tip na fotografa /dvojicu/ , ktori vie fotit stado deti v interieri.
Neozyvajte sa vsetci!
 
francesco
2020-03-17 11:09:50+01
Tiez si myslim (resp. viem z vlastnej skusenosi), ze pokial tie fotky nemaju byt ako pred 20timi rokmi a vsetci zucastneni spokojni, vobec to nie je sranda a je to fyzicky a psychicky celkom narocna vec. A kdeže prijimanie a stuzkove su podla mna najpodhotenejsie akcie praca-odmena (99%rozhoduje pri vybere cena). Preto ich tiez nerobim
 
miso74
2020-03-18 07:23:43+01
príspevok od: MaxGamut
Zdravim vsetkych.

Viete niekto odporucit fotografa Ba (+ okolie) na fotenie prveho svateho prijimania ?
Ide o spolocnu akciu (nie rodinnu) cca 50+ deti a ich rodiny. (t.j. plny kostol)
Preto zhanaju SKUSENEHO profi fotografa alebo duo, ktori maju skusenosti s fotenim velkych akcii.

Kostol je svetly, takze osvetlenie netreba, iba rychle oci, ruky a skusenosti.
Termin - stred maja, Bratislava.
Zo skusenosti viem, ze su na to potrebni 2 fotografi, 50 deti v rychlom slede prijimacich prvy krat detail aj celkovy zaber a kazdy rodic chce zaber svojho dietata, pred kostolom zabery celych rodin, nikto necaka, preto to musi odsypat. kontakt aj portfolio si pozrite na fotolife.eu
 
miso74
2020-03-18 07:23:44+01
príspevok od: MaxGamut
Zdravim vsetkych.

Viete niekto odporucit fotografa Ba (+ okolie) na fotenie prveho svateho prijimania ?
Ide o spolocnu akciu (nie rodinnu) cca 50+ deti a ich rodiny. (t.j. plny kostol)
Preto zhanaju SKUSENEHO profi fotografa alebo duo, ktori maju skusenosti s fotenim velkych akcii.

Kostol je svetly, takze osvetlenie netreba, iba rychle oci, ruky a skusenosti.
Termin - stred maja, Bratislava.
Zo skusenosti viem, ze su na to potrebni 2 fotografi, 50 deti v rychlom slede prijimacich prvy krat detail aj celkovy zaber a kazdy rodic chce zaber svojho dietata, pred kostolom zabery celych rodin, nikto necaka, preto to musi odsypat. kontakt aj portfolio si pozrite na fotolife.eu
 
Krtko fotografom
2020-03-18 12:55:44+01
Nechcem byt zly, a ani nezvyknem byt za zleho, ale este ked sme fotili na filmy, tak som take akcie stihal sam a v pohode. A v dnesnej dobe, ked netreba pocitat policka filmu, nevidim ziadny problem, aby to jeden fotograf nedokazal nafotit. Prijimanie nie je chaos, je to organizovane, takze jeden absolutne v pohode, aspon z mojich skusenosti. Sice, dnes su vsetci rychlocvakaci, takze to musia zvladnut, aj keby nechceli .
 
landov
2020-03-18 17:44:51+01
príspevok od: Krtko fotografom
Nechcem byt zly, a ani nezvyknem byt za zleho, ale este ked sme fotili na filmy, tak som take akcie stihal sam a v pohode. A v dnesnej dobe, ked netreba pocitat policka filmu, nevidim ziadny problem, aby to jeden fotograf nedokazal nafotit. Prijimanie nie je chaos, je to organizovane, takze jeden absolutne v pohode, aspon z mojich skusenosti. Sice, dnes su vsetci rychlocvakaci, takze to musia zvladnut, aj keby nechceli .
Amen !!! Niekto z toho ide robit vedu a pritom "takova blbost".
 
MaxGamut
2020-03-21 00:25:45+01
Ved toto. Postavim sa tam sam ... s prazdnou SD kartou a plnou baterkou ... za hodinu natrieskam 600+ fotiek a spokojny odchadzam. Svoje deti a este par znamych stiham v pohode, co je na tom ... brnkacka. Len zvysni ludia okolo akosi frflu ...
-

Toto je akcia, kde kazde dieta (50+) bude mat (predpokladam) celu blizsiu rodinu. Takze sa to moze TEORETICKY vysplhat az na 200-300 ludi... Zabudnem odfotit jedno dieta a rodicia ma budu nenavidiet dalsich 5 rokov. A pred kostolom treba odfotit 50+ rodin v priebehu 10-20 minut.
Stale brnkacka ???!!!
 
Paladin25
2020-03-22 10:37:37+01
príspevok od: MaxGamut
Ved toto. Postavim sa tam sam ... s prazdnou SD kartou a plnou baterkou ... za hodinu natrieskam 600+ fotiek a spokojny odchadzam. Svoje deti a este par znamych stiham v pohode, co je na tom ... brnkacka. Len zvysni ludia okolo akosi frflu ...
-

Toto je akcia, kde kazde dieta (50+) bude mat (predpokladam) celu blizsiu rodinu. Takze sa to moze TEORETICKY vysplhat az na 200-300 ludi... Zabudnem odfotit jedno dieta a rodicia ma budu nenavidiet dalsich 5 rokov. A pred kostolom treba odfotit 50+ rodin v priebehu 10-20 minut.
Stale brnkacka ???!!!
Ako by si mohol zabudnúť odfotiť nejaké dieťa??? Však tam je nejaká postupnosť... nejaký úkon čo urobí každé dieťa a ty ho pritom odfotíš... to ako keby si na stužkovej nefotiť odovzdávanie stušiek... a vonku si postavíš statív dáš tam foťák a ludia budú chodiť sami sa fotiť pred neho... kto chce skupinovú foto....
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()