Hore
Fórum » Pokec
 

Cena za produkt foto

Mimo Krištof
Mimo Krištof 2021-04-06 13:14:05+02
Ahojte, mam požiadavku fotit nove vyrobky pre jednu firmu, ide o vyrobky z dreva, stoly väčšie i menšie.
Netuším čo si za také niečo vypýtať.
Potreba bude možno 5 foto na produkt.
Poradíte?
Nejedná sa o veľkú firmu ale o šikovného živnostníka.
Nechcem pýtať veľa.
Ale ani zadarmo to robit asi nie je dobrý nápad.
Vďaka.
 
francesco
2021-04-08 11:16:44+02
príspevok od: Mimo Krištof
Ahoj, dik za koment.
Keby išlo o 1 stôl neriešim.
Chlapec to chce pravidelnejšie ako píšem hore.
Chodil by si niekomu pravidelne fotiť zdarma?
Viem že to nie je ideálne na fotku ale koncept sa mi páči takto a jemu ešte viac.
A je to niečo iné, nie tradičná suchá fotka stola v miestnosti z katalôgu.
No nehovorím že takto to budem fotiť stále, ale keď sa mu to momentálne takto páči ... plus sú tie stoly samozrejme nafotené viackrát kde vidno detaily a tak.
Ale keď dáš link na tvoje fotky nábytkov veľmi rád sa inšpirujem a priučím samozrejme.


Tak ja som ti prave radil vobec to nerobit zadarmo. Ak sa vam obom paci koncept ok, to bol pokus o radu ak ste obaja spokojni tak ok. Davam jednu foto ako v prilohe naaranzovanu, zvysok na bielom pozadi + detailovky.
 
Mimo Krištof
2021-04-08 12:20:18+02
príspevok od: francesco
Tak ja som ti prave radil vobec to nerobit zadarmo. Ak sa vam obom paci koncept ok, to bol pokus o radu ak ste obaja spokojni tak ok. Davam jednu foto ako v prilohe naaranzovanu, zvysok na bielom pozadi + detailovky.
Super, vďaka za ukážky
No ideálne by bolo nať na to nejaký byt, kde by sa to čisto takto fotilo, no problém je už ten že nosiť to preč hore dole nechce.
Ďalšie stoly sú ešte väčšie a ťažšie.
Takže robim podľa možností.
 
francesco
2021-04-08 13:01:47+02
príspevok od: Mimo Krištof
Super, vďaka za ukážky
No ideálne by bolo nať na to nejaký byt, kde by sa to čisto takto fotilo, no problém je už ten že nosiť to preč hore dole nechce.
Ďalšie stoly sú ešte väčšie a ťažšie.
Takže robim podľa možností.
Ja viem, ze chvala sa lepsie prijima ako kritika. Ja som si tym presiel a poznatok je ten, ze bud to robim po mojom alebo vobec. A nosim aj velke priborniky, kresla atd. Nakoniec ty si budujes portfolio, je to tvoja vizitka. Netvrdim, ze moja cesta je ta prava, kazdy si najde vlastnu a davam ti len moje poznatky. Ked ta niekto v zime oslovi asi neponesies postel na zasnezenu luku
 
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2021-04-09 00:31:27+02
Nábytok sa fotografuje v jeho prirodzenom prostredí s minimom rušivých elementov. Stôl do kuchyne v kuchyni atď. To, že to tak robia veľké spoločnosti má svoj dôvod.
 
Mimo Krištof
2021-04-09 10:09:22+02
príspevok od: francesco
Ja viem, ze chvala sa lepsie prijima ako kritika. Ja som si tym presiel a poznatok je ten, ze bud to robim po mojom alebo vobec. A nosim aj velke priborniky, kresla atd. Nakoniec ty si budujes portfolio, je to tvoja vizitka. Netvrdim, ze moja cesta je ta prava, kazdy si najde vlastnu a davam ti len moje poznatky. Ked ta niekto v zime oslovi asi neponesies postel na zasnezenu luku
Ale v pohode som vďačný za názory a rady
Ani ja som učený z neba nespadol
 
Mimo Krištof
2021-04-09 10:10:56+02
príspevok od: Mgr. art. Zdenko Dendis
Nábytok sa fotografuje v jeho prirodzenom prostredí s minimom rušivých elementov. Stôl do kuchyne v kuchyni atď. To, že to tak robia veľké spoločnosti má svoj dôvod.
Samozrejme, ďakujem za koment.
Toto bolo zatial v rámci možností.
Popracujem na tom.
 
seifi
2021-04-09 17:13:21+02
ako tak čítam, aj s tým portfóliom ... príde mi, že zákazník je dnes spokojný, ale rozhľadí sa, a bác ho; aby si ten chlap po roku nepovedal, že bol dobehnutý a ty to vedel aj po roku akosi obhájiť; nebolo by dobre povedať ... však sa vám to páčilo; ty musíš mať z toho dobrý pocit; ja som ráz ustúpil, nafotil, a dodnes ma to prenasleduje ...
 
alice44
2021-04-23 14:01:30+02
A nebolo by lepšie fotiť to ako TFP ? Ty máš možnosť fotiť niečo zaujímavé a môžeš si to dať do portfólia a on má fotky. A nikto nikomu neplatí nič.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()