Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Hľadám svadobného fotografa - východ SK

stokinger
stokinger 2012-06-13 17:01:52+02
Zdravím, neviem do akej témy to zaradiť tak to dávam sem.... Hľadám svadobného fotografa z východu SK Gelnica a okolie... primeraný pomer cena/ kvalita... predpokladaný dátum svadby 13. 4. 2013 ak by sa niekto nasiel prosím vás ozvite sa mi sem na fóre alebo do SS poprípade ak by bolo dva v jednom teda aj video bolo by to uplne super...ďakujem prajem príjemný deň
 
LastHit
2012-08-07 09:01:01+02
príspevok od: valec86
chybu nerobis nikde, no napr na dedinach to funguje stylom on nam bol fotit aj tocit, skutocny profik, a ti porobi aj take fakt super srdiecka a bublinkove ramceky, no nezober to ludia ani dalej nehladaju
Ani nehovor, niekedy az do placu. Na nestastie poznam osobne. A to ani na dedine nemusis byt. Hlavne ze je to "ine" a pod 100e (co je ale vlastne uz vysoka cena profesionala)
 
Daniel.U
2012-08-07 09:11:14+02
príspevok od: WildSammy
nieco hovoris.. je to mozne nie veru, take nic v portfoliu nemam a pravdepodobne ani mat nebudem, ale aj tak sa budem snazit mat cim dalej tym lepsie fotky a zdokonalovat sa v tejto oblasti pretoze fotky predavaju fotografa a ked sa budu ludom lubit, tak nepotrebujes mat ani stranku a platenu reklamu, aby sa Ti ozyvali a je to aj o obchodnej zrucnosti.. mam jednu kamaratku, ktora je moja skola, prakticky som ju ja do toho dostal a teraz foti a zaraba na tom viac nez ja tlaci 100 foto tyzdenne klientom.. nastastie, ze ju nebavia svadby, lebo by mi konkurovala
Fotky sa vzdy budu lubit pokial nebudu tmave. To je vsetko co zakaznik je schopny rozoznat.
 
SlavoEOS
2012-08-07 10:30:35+02
stokinger,neviem či si si už vybral ale títo majú taktiež super tvorbu ,kamera a foto v jednom taktiež ale na dosť vysokej úrovni ..
 
peterburda
2012-08-09 18:55:17+02
www.peterburda.eu
a
kameramana nebudeš ani potrebovať...
 
alenka.kandrova
2012-11-22 17:51:18+01
príspevok od: stokinger
Zdravím, neviem do akej témy to zaradiť tak to dávam sem.... Hľadám svadobného fotografa z východu SK Gelnica a okolie... primeraný pomer cena/ kvalita... predpokladaný dátum svadby 13. 4. 2013 ak by sa niekto nasiel prosím vás ozvite sa mi sem na fóre alebo do SS poprípade ak by bolo dva v jednom teda aj video bolo by to uplne super...ďakujem prajem príjemný deň
Ahoj..ja "len" fotím... takže je to na Tebe
http://www.facebook.com/pages/Alenka-Kandrova-photographer/135547109791094?ref=hl
 
markus
2012-11-22 20:19:30+01
Pocuj dohodol si si somnou stretnutie ja som cakal a bolo to pocas sviatkov a ani si nezavolal doteraz co sa deje. Tak kde sme.
 
markus
2012-11-22 21:30:28+01
príspevok od: markus
Pocuj dohodol si si somnou stretnutie ja som cakal a bolo to pocas sviatkov a ani si nezavolal doteraz co sa deje. Tak kde sme.
Chalanisko si dohodol stretnutie a nedosiel a ani nezavolal v slusnej spolocnosti sa to nerobi.
 
Strana 6 z 6
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()