Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

neBeta - pripomienky

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2012-07-13 14:00:16+02
Keďže dnes prestala byť Beta Betou, dovoľujem si založiť novú tému, aby sme mali kde tí, čo radi frfľú, písať svoje frfľošiny...
 
sachmo
2013-04-15 09:52:24+02
príspevok od: admin
Preverujeme IP adresy a duplicity nickov. Mozete byt pokojny Bolo tu niekolko typkov, ktori mali X profilov, rekord bol 30, vsetko sme zmazali a kontrolujeme to priebezne. Nemyslim si, ze akurat mrco potrebuje vytvarat nicky aby ziskal like a fotku dna. Nakoniec je to len fotka dna, nejde o zivot
tak co tu riesime?
Preco teda nezverejnite tie nicky, preco sa tomu tak urputne branite, ked o nic nejde a mrco isto nema duplicitne nicky? Preco?
0
0
 
sachmo
2013-04-15 09:53:49+02
omyl
0
0
editovaný
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-04-15 09:59:27+02
príspevok od: sachmo
Klames, pravidelne mi menite obrazok v profile, ktory si tam dam. Je to priamy zasah redakcie do mojho profilu. Aj teraz tam mam obrazok, ktory som si tam nedal.
aha, tak uz chapem. To co ste si tam dal. Nebol vas obrazok ani vami vytvorena fotka. Bola to fotka sefredaktora. Tak som ju zmazal - niekolkokrat. Teraz tam vidim novu fotku.. to je problem?
 
sachmo
2013-04-15 10:02:07+02
príspevok od: admin
aha, tak uz chapem. To co ste si tam dal. Nebol vas obrazok ani vami vytvorena fotka. Bola to fotka sefredaktora. Tak som ju zmazal - niekolkokrat. Teraz tam vidim novu fotku.. to je problem?
Tu som tiez nefotil ja a ani to nie je moj obrazok, v tom uz nie je problem?

... aspon ze si si priznal, ze si klamal.
0
0
editovaný
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-04-15 10:15:02+02
príspevok od: sachmo
Tu som tiez nefotil ja a ani to nie je moj obrazok, v tom uz nie je problem?

... aspon ze si si priznal, ze si klamal.
Ako viete, mazeme vsetky fotky, ktore nie su autorske, zmazem aj tuto. Zasahujem do galerie, nie do profilu a nemenim udaje. Kedze ste neragoval na slusne upozornenia fotku som musel zmazat.
Temu povazujem za uzatvorenu.
 
sachmo
2013-04-15 10:41:11+02
príspevok od: admin
Ako viete, mazeme vsetky fotky, ktore nie su autorske, zmazem aj tuto. Zasahujem do galerie, nie do profilu a nemenim udaje. Kedze ste neragoval na slusne upozornenia fotku som musel zmazat.
Temu povazujem za uzatvorenu.
Ide o obrazok hlavicky profilu. Tam som zadal adresu fotky. Nikde som neprehlasoval, ze ide o moju fotku. Zasahujes teda priamo do profilu, v galerii nemam ziadnu fotku, tam si nemal co mazat. Pekne sa tu do toho zamotavas, chlapske by bolo priznat, ze ano, zasahujes do profilov.

A co moje otazky ohladom zverejnenia lajkujucich nickov?
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-04-15 10:52:36+02
príspevok od: sachmo
Ide o obrazok hlavicky profilu. Tam som zadal adresu fotky. Nikde som neprehlasoval, ze ide o moju fotku. Zasahujes teda priamo do profilu, v galerii nemam ziadnu fotku, tam si nemal co mazat. Pekne sa tu do toho zamotavas, chlapske by bolo priznat, ze ano, zasahujes do profilov.

A co moje otazky ohladom zverejnenia lajkujucich nickov?
uz som o tom pisal.
 
sachmo
2013-04-15 10:54:27+02
príspevok od: admin
uz som o tom pisal.
Preco teda nezverejnite tie nicky, preco sa tomu tak urputne branite, ked o nic nejde a mrco isto nema duplicitne nicky? Preco?
0
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-15 10:59:03+02
príspevok od: sachmo
Ide o obrazok hlavicky profilu. Tam som zadal adresu fotky. Nikde som neprehlasoval, ze ide o moju fotku. Zasahujes teda priamo do profilu, v galerii nemam ziadnu fotku, tam si nemal co mazat. Pekne sa tu do toho zamotavas, chlapske by bolo priznat, ze ano, zasahujes do profilov.

A co moje otazky ohladom zverejnenia lajkujucich nickov?
Myslel som, ze to beries s humorom? Ze ta bavi znevazovat ma? Ja som to s humorom bral. Admin pre to pochopenie nema. Pokial sa moja fotka opat objavi v tvojom profile, zmazem tvoj ucet a mysli si o tom, co chces. Mam na praci dolezitejsie veci nez tvoje mrcokonspiracie. Od rana saom sa kvoli tomu nedostal k praci, na skodu uzivatelov, ktori si nasu pracu vazia.
2
2
 
sachmo
2013-04-15 11:25:55+02
príspevok od: Karol Srnec
Myslel som, ze to beries s humorom? Ze ta bavi znevazovat ma? Ja som to s humorom bral. Admin pre to pochopenie nema. Pokial sa moja fotka opat objavi v tvojom profile, zmazem tvoj ucet a mysli si o tom, co chces. Mam na praci dolezitejsie veci nez tvoje mrcokonspiracie. Od rana saom sa kvoli tomu nedostal k praci, na skodu uzivatelov, ktori si nasu pracu vazia.
Jeden vypis lajkujuich nickov by zabral 5 minut a mohol si sa pokojne venovat praci. Tebe ale stoji obetovat pracu, za ktoru si plateny, za zatlkanie zverejnenia nickov. S adminom ste tu zase prave teraz zacali riesit moju pripomienku k meneniu fotiek v hlavicke, snad aby ste odviedli od neprijemnej temy. Vsetko smeruje k tomu, ze skutocne tu ma mrco fake nicky, ktore kryjete!
1
1
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-15 11:45:10+02
príspevok od: sachmo
Jeden vypis lajkujuich nickov by zabral 5 minut a mohol si sa pokojne venovat praci. Tebe ale stoji obetovat pracu, za ktoru si plateny, za zatlkanie zverejnenia nickov. S adminom ste tu zase prave teraz zacali riesit moju pripomienku k meneniu fotiek v hlavicke, snad aby ste odviedli od neprijemnej temy. Vsetko smeruje k tomu, ze skutocne tu ma mrco fake nicky, ktore kryjete!
To hovori niekto, kto ma zalozene minimalne tri nicky (dva sme deaktivovaly).
2
2
 
sachmo
2013-04-15 11:57:55+02
príspevok od: Karol Srnec
To hovori niekto, kto ma zalozene minimalne tri nicky (dva sme deaktivovaly).
A povedz aj kedy a preco vznikli dalsie dve moje konta, ktorymi som sa netajil, zneli dokonca rovnako, ako toto moje konto. A tiez napis, kolko a ktore fotky som lajkoval naraz viacerymi kontami.

Inak toto beriem ako priznanie, ze vies o mrcovych kontach.
2
2
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-04-15 12:13:56+02
tema bola uzamknuta
 
Strana 22 z 22
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()