Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

neBeta - pripomienky

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2012-07-13 14:00:16+02
Keďže dnes prestala byť Beta Betou, dovoľujem si založiť novú tému, aby sme mali kde tí, čo radi frfľú, písať svoje frfľošiny...
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-03-18 08:51:30+01
príspevok od: walde
...funkcia ako taká je fajn a aj dôvod jej "vymyslenia" je celkom rozumný, ibaže...

...ibaže táto funkcia NEFUNGUJE KOREKTNE! Mrco to presne a jednoducho popísal. Stalo sa to aj pod mojou fotkou v piatok, kde sa mi po editácii jednej reakcie zmenili všetky komenty, a to nielen pod touto fotkou, ale zmenilo aj pod inými fotkami:

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/353554/kukaj-baba/?s=photos
ak editujete konkretny koment neviem si predstavit ako sa mozu zmenit ine komenty pod dalsimi fotkami. Mozete na podpora@ephoto.sk poslat odkaz aj na tie dalsie komenty pod dalsimi fotkami?
Pozrieme sa na to.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-03-18 08:54:21+01
príspevok od: seifi
vďaka za info; ak si trocha nad vecou, tak sa ku gramatike nevraciaš, pretože vieš, že ide o preklik; dôležité je pochopiť; ak sedí zmysel, nie je čo riešiť; myslím si, že ľudia to budú využívať na opravu skladby a obsahu viet
preto sme tak dlho odolavali. Skratime este cas na mozny edit a uvidime.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-03-18 08:56:33+01
príspevok od: cRot
editovanie komentarov je super, vela krat mi to chybalo.
za to by sa mohol ukazat text ked niekto edituje vlastny komentar. Pri pripadnych flameoch to bude zrozumitelnejsie .
Popripade to napisat vedla tohto nenapadneho textu " nahlásiť nevhodný príspevok " a hotovo..
Dik za pripomienku, tiez ho oznacime ze bol editovany.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-03-18 08:57:53+01
príspevok od: seifi
a je zaujímavé, že som dostal 2 správy, že admin reagoval na môj príspevok v neBeta pripomienkach, odpoveď som našiel jednu ; je niečo medzi nebom a zemou
Ked som pridal prispevok, objavil sa duplicitne, jeden som zmazal, preto asi aj sprava prisla dvakrat.
 
Marcel Rebro
2013-03-18 09:03:39+01
príspevok od: admin
ak editujete konkretny koment neviem si predstavit ako sa mozu zmenit ine komenty pod dalsimi fotkami. Mozete na podpora@ephoto.sk poslat odkaz aj na tie dalsie komenty pod dalsimi fotkami?
Pozrieme sa na to.
Developer zadal podmienku aby sa upadtol komentar konkretneho uzivatela zadany menej ako pred 5 min. A takuto podmienku moze splnat viac ako jeden komentar.
1
1
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-03-18 10:29:21+01
príspevok od: Marcel Rebro
Developer zadal podmienku aby sa upadtol komentar konkretneho uzivatela zadany menej ako pred 5 min. A takuto podmienku moze splnat viac ako jeden komentar.
Chybicku sme nasli, bola len pri fotkach nebolo to v tej podmienke, ale aj tak dik za upozornenie
Cas sme skratili na 100 s a upravovany komentar bude oznaceny ako editovany.
 
Marcel Rebro
2013-03-18 10:32:54+01
príspevok od: admin
Chybicku sme nasli, bola len pri fotkach nebolo to v tej podmienke, ale aj tak dik za upozornenie
Cas sme skratili na 100 s a upravovany komentar bude oznaceny ako editovany.
dik x 2
1
1
 
walde
ocenenie redakciou 2013-03-18 12:47:01+01
príspevok od: admin
ak editujete konkretny koment neviem si predstavit ako sa mozu zmenit ine komenty pod dalsimi fotkami. Mozete na podpora@ephoto.sk poslat odkaz aj na tie dalsie komenty pod dalsimi fotkami?
Pozrieme sa na to.
...ani ja som si to nevedel predstaviť....až kým sa to nestalo
0
1
 
zelovoc
2013-03-18 13:55:39+01
nedala by sa zmenit farba liniek a odkazov z tmavomodrej na nejaku kontrastnejsiu? mam dobry zrak, ale rozoznat tmavomodre pismo na ciernom pozadi je aj na mna vela. urcite by to nemal byt velky problem. diky moc.

(viem ze si mozem cely odkaz oznacit a uz to uvidim, ale je to zbytocny krok navyse)
0
0
 
cRot
2013-03-18 16:05:27+01
príspevok od: seifi
neviem k čomu je dobré editovať vlastný príspevok do diskusie, však môžem napísať nový, nie ? ráz som to dal na papier a podpísal, tak to tak je, čo chceš vziať späť ? alebo sa jedná o opravu gramatiky ?
Okej, pohoda.. tak tu potom budete mat pod sebou 4 prispevky od toho isteho cloveka ak ho napadne este nieco doplnit..
0
0
 
seifi
2013-03-18 17:01:25+01
príspevok od: cRot
Okej, pohoda.. tak tu potom budete mat pod sebou 4 prispevky od toho isteho cloveka ak ho napadne este nieco doplnit..
doteraz som nenašiel ani 2 pod sebou, akéže 4 ? ako vysvetlil admin, vraj sa má jednať o možnosť gramatických opráv; ak ti ide o opravu zmyslu príspevku do debaty, to predsa nemá význam, po 100 sekundách zmeníš názor, už ho nechceš poslať do prdele ? enter je enter, koniec a bodka
1
0
 
Marcel Rebro
2013-03-18 21:36:43+01
príspevok od: admin
Chybicku sme nasli, bola len pri fotkach nebolo to v tej podmienke, ale aj tak dik za upozornenie
Cas sme skratili na 100 s a upravovany komentar bude oznaceny ako editovany.
Mám takú matematickú otázku : 100 s je viac ako 4 min?
2
1
 
slavmiro
2013-03-18 23:22:01+01
Promptnost s akou bola zmazana diskusia pod PR Hugo Agency ma udivuje. Prosim rovnakym tempom doplnat napr. zoznam pouzitej techniky, 1/2 a viacrocne tela a objektivy snad uz by sa mohli objavit. Hm?

P. S. Nemal som pravdu s tymi tromi fotkami co som okomentoval? Ako sa ma Hugo zlepsovat vo foteni, ked ma upieranu spetnu vazbu? Keby bol lepsi fotograf mal by viacej zakaziek a teda aj vyssii earn, ale takto?
0
2
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-03-19 00:03:20+01
príspevok od: slavmiro
Promptnost s akou bola zmazana diskusia pod PR Hugo Agency ma udivuje. Prosim rovnakym tempom doplnat napr. zoznam pouzitej techniky, 1/2 a viacrocne tela a objektivy snad uz by sa mohli objavit. Hm?

P. S. Nemal som pravdu s tymi tromi fotkami co som okomentoval? Ako sa ma Hugo zlepsovat vo foteni, ked ma upieranu spetnu vazbu? Keby bol lepsi fotograf mal by viacej zakaziek a teda aj vyssii earn, ale takto?
Je to PR clanok a pod tym sa komenty mozu aj vypnut (aj na ziadost klienta). Teraz sa tak stalo.
Doplnanie techniky s tymto nijako nesuvisi, priebezne podla moznosti doplname aj na zaklade upozorneni od uzivatelov. Ako dobrovolnika uvitame ak nam v tom pomozete
 
Marcel Rebro
2013-03-19 10:16:43+01
príspevok od: admin
Je to PR clanok a pod tym sa komenty mozu aj vypnut (aj na ziadost klienta). Teraz sa tak stalo.
Doplnanie techniky s tymto nijako nesuvisi, priebezne podla moznosti doplname aj na zaklade upozorneni od uzivatelov. Ako dobrovolnika uvitame ak nam v tom pomozete
Na mago fototechniky : mohli by ste priebezne doplnat aspon zariadenia ktore predstavujete (tlacova sprava) / recenzujete. To by snad az take narocne nemuselo byt, aby na to bola potreba pomoc externistu, staci to dat ako ulohu redaktorom
1
1
 
slavmiro
2013-03-19 12:31:49+01
príspevok od: Marcel Rebro
Na mago fototechniky : mohli by ste priebezne doplnat aspon zariadenia ktore predstavujete (tlacova sprava) / recenzujete. To by snad az take narocne nemuselo byt, aby na to bola potreba pomoc externistu, staci to dat ako ulohu redaktorom
A do kritickeho okienka kludne pouzit foto z PR clanku HUGO Agency. Ked bude nuda na zajtrasom stretnuti clenov FK, tento topic mam v zalohe. Mame zopar zaciatocnikov a to bude uzitocne pre nich, i ked mnohi az take okate chyby uz nerobia, myslim si ze to dokazu pomenovat.
0
0
 
seifi
2013-03-23 10:33:30+01
možnosť automatického poďakovania za hodnotenie je len v prípade ak dá človek lajka; viac ako body sú niekedy pripomienky, písomná kritika; možno by bolo dobre, keby bola možnosť zaslať automatickú správu aj po pridaní komentu;
a za 2) u toho poďakovania by stačil, ak by bol len link na foto, nech už napíše autor pár svojich slov a nie prázdné klik, klik, to mi príde bezduché poďakovanie
0
0
 
Martin Prievalsky
2013-03-23 11:15:08+01
príspevok od: seifi
možnosť automatického poďakovania za hodnotenie je len v prípade ak dá človek lajka; viac ako body sú niekedy pripomienky, písomná kritika; možno by bolo dobre, keby bola možnosť zaslať automatickú správu aj po pridaní komentu;
a za 2) u toho poďakovania by stačil, ak by bol len link na foto, nech už napíše autor pár svojich slov a nie prázdné klik, klik, to mi príde bezduché poďakovanie
1) hm, však za koment môžeš poďakovať reakciou naň - čo mi príde postačujúce, autor vidí reakciu v jeho aktivitách a tým vlastne aj prispeješ do diskusie pod fotku, pokiaľ by si chcel k tomu ešte niečo napísať.
Riešením všetkého cez PM sa presúva hodnotá fóra (verejného) do súkromných sfér, čo mi nepríde moc vhodné, keď ti bola kritika napísaná priamo pod fotku. Pokaľ ti napísal kritiku cez poštu, proste mu súkromne odpovieš.
2) veď do poďakovania si aj teraz môžeš napísať čo chceš...
0
0
 
seifi
2013-04-02 17:25:06+02
navrhujem možnosť vymazať fotografiu z rubriky "na kritiku" nie skôr ako (napr.) po 7 dňoch; dnes je situácia taká, že autor po 2-3 komentoch a po hodine dvoch fotografiu vymaže;
ku priamym komentom pod fotografiou pribudnú komenty ku komentom, ktoré nie je možné si prečítať, pretože fotografia je vymazaná; autor si aspoň zodpovednejšie premyslí, či fotografiu dávať "na kritiku" ak tam fotografia bude min. 7 dní
0
2
 
sachmo
2013-04-02 17:55:44+02
Ja navrhujem stiahnut ego a prezut aj iny nazor, odlisny od redakcneho, prip. s redakciou sprazneneho nazoru. Mazanie slusnych komentarov k teme a bez vysvetlenia mi pride nielen neferove, ale aj neslusne a hovori o vyspelosti konkretneho jedinca.
A tiez navrhujem, aby redakcia svojvolne neupravovala udaje v profiloch, a ak redakcia mysli, ze je to potrebne, nech uda dovod, preco je to potrebne, resp. preco si to redakcia mysli.

Od dnes (pocnuc tymto komentarom) si vsetky mnou pridane komentare zalohujem a v pripade bezdovodneho a nezdvovodneneho zamaznia komentaru ho pridam znovu.
0
0
 
Strana 20 z 22
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()