Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

neBeta - pripomienky

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2012-07-13 14:00:16+02
Keďže dnes prestala byť Beta Betou, dovoľujem si založiť novú tému, aby sme mali kde tí, čo radi frfľú, písať svoje frfľošiny...
 
rasto.tn
2013-04-02 18:44:44+02
Osobne sa mi ozaj páči systém fotoaparat.cz- ak sa vymaže fotka do 24 hodín, ďalšia foto sa dá pridať až za 14 dní. Dnes je tu bohužiaľ taký trend, aby sa pridala každý deň aspoň jedna fotka. Aj to potom tak vypadá - fotiek veľa, kvality málo. Dve fotky za týždeň na kritiku by bohate postačovali + za zmazanie do xy hodín, možnosť až za 14 dní.
0
0
 
seifi
2013-04-02 19:27:28+02
príspevok od: sachmo
Ja navrhujem stiahnut ego a prezut aj iny nazor, odlisny od redakcneho, prip. s redakciou sprazneneho nazoru. Mazanie slusnych komentarov k teme a bez vysvetlenia mi pride nielen neferove, ale aj neslusne a hovori o vyspelosti konkretneho jedinca.
A tiez navrhujem, aby redakcia svojvolne neupravovala udaje v profiloch, a ak redakcia mysli, ze je to potrebne, nech uda dovod, preco je to potrebne, resp. preco si to redakcia mysli.

Od dnes (pocnuc tymto komentarom) si vsetky mnou pridane komentare zalohujem a v pripade bezdovodneho a nezdvovodneneho zamaznia komentaru ho pridam znovu.
bolo by zaujímavé vedieť aké máme práva ako užívatelia a aké má práva redakcia/majiteľ; nie nepoznám to a ani som nemal dôvod tomu venovať pozornosť, ale keď čítam tvoje riadky, otázky sú hneď na stole; môžem rozmýšlať, či existujú pravidlá hry stanovené zákonom, ktoré sú postavené vyššie ako stanovené redakciou / majiteľom pravidlá pre hru ephoto - užívateľ/člen;
0
0
 
alexei
2013-04-06 10:22:06+02
Zdravím všetkých
Mal by som jeden návrh, čo sa týka sledovania fotografií. Neviem nakoľko je to realizovateľné - to nech posúdi človek, ktorému to prináleží.
Myšlienka funkcie "Sledovanie" je výborná. Chcel by som navrhnúť, aby sa dalo sledovať nie len nejakého konkrétneho človeka, ale aj tému. V praxi to znamená, že v prostredí "Sledovanie" sa zobrazia nové fotografie zo zvolenej témy (príp. z viacerých tém) - napr. sledovať tému/kategóriu "zvieratá / wildlife".
Ďakujem za reakciu
0
2
 
Igor Šaffo
2013-04-08 08:08:17+02
Vo fotogalérii mám niečo cez 20 fotografií a niekedy sa mi stáva (aj v tomto momente), že tie fotografie nezobrazuje, prípadne len poslednú ktorú mám cca 1 deň na kritike. To isté platí keď sa chcem pozrieť na fotografie iných užívateľov. Takto sa to správa na tablete aj na klasickom PC.
0
0
 
alexei
2013-04-08 15:01:35+02
príspevok od: Marcel Rebro
Takto nejako?

www.ephoto.sk/fotogaleria/na-kritiku/?filter=date_set_to_critic&period=0&theme=36
Presne tak a aby tie fotky boli spolu v karte/záložke sledovanie.
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-04-08 16:29:14+02
Dobry napad. myslim, ze by to nemal byt problem, zaradim do programatorovi do planu. Budem informovat o stave.
 
alexei
2013-04-08 16:48:19+02
príspevok od: admin
Dobry napad. myslim, ze by to nemal byt problem, zaradim do programatorovi do planu. Budem informovat o stave.
Veľká vďaka!
0
0
 
sachmo
2013-04-15 08:28:00+02
Zaujimalo by ma, preco nemam moznost pridat komentar k dnesnej foto dna. Pre istotu? Admin?
0
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-15 08:31:21+02
príspevok od: sachmo
Zaujimalo by ma, preco nemam moznost pridat komentar k dnesnej foto dna. Pre istotu? Admin?
Leba t asi autor dal do blok listu
1
1
 
sachmo
2013-04-15 08:50:27+02
príspevok od: Karol Srnec
Leba t asi autor dal do blok listu
Mozem ta poprosit o malickost? Zverejni, prosim, nicky lajkujucich dnesnu mrcovu fotku dna.
2
2
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-15 08:54:44+02
príspevok od: sachmo
Mozem ta poprosit o malickost? Zverejni, prosim, nicky lajkujucich dnesnu mrcovu fotku dna.
Neviem, preco by som to mal urobit?
2
2
 
sachmo
2013-04-15 09:19:17+02
príspevok od: Karol Srnec
Neviem, preco by som to mal urobit?
Ale asi vies, preco by si to nemal urobit...
1
1
 
istvic
ocenenie redakciou 2013-04-15 09:21:27+02
príspevok od: sachmo
Ale asi vies, preco by si to nemal urobit...
ja som ju lajkoval,mas s tym problem?
0
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-15 09:22:57+02
príspevok od: sachmo
Ale asi vies, preco by si to nemal urobit...
To je len tvoja teoria. Ja nemam problem preverit mrcove lajkovanie. Ale urcite nie na zaklade tvojho podnetu. Jeho profil sleduje viac nez 100 ludi a nevidim dovod, preco by mu mnohi z nich a dalsi nedali palec hore.
3
3
 
sachmo
2013-04-15 09:27:21+02
príspevok od: Karol Srnec
To je len tvoja teoria. Ja nemam problem preverit mrcove lajkovanie. Ale urcite nie na zaklade tvojho podnetu. Jeho profil sleduje viac nez 100 ludi a nevidim dovod, preco by mu mnohi z nich a dalsi nedali palec hore.
V tomto pripade si nedoveryhodnou osobou. Jedine doveryhodne preverenie by bolo zverejnenie nickov. Ak tvrdis, ze su to realni ludia, sledujuci mrcov profil, nie je problem zverejnit to. Napriek tomu to urobit nehces, nechces vyvratit moje pochybnosti. Mozno to teda pochybnosti nebudu.

Nech si na zaklade tejto debaty kazdy urobi svoj nazor na fungovanie ankety 'foto dna'.
1
1
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-04-15 09:35:33+02
príspevok od: seifi
bolo by zaujímavé vedieť aké máme práva ako užívatelia a aké má práva redakcia/majiteľ; nie nepoznám to a ani som nemal dôvod tomu venovať pozornosť, ale keď čítam tvoje riadky, otázky sú hneď na stole; môžem rozmýšlať, či existujú pravidlá hry stanovené zákonom, ktoré sú postavené vyššie ako stanovené redakciou / majiteľom pravidlá pre hru ephoto - užívateľ/člen;
redakcia v ziadnom pripade nemeni udaje v profiloch (je to absolutna hlupost). Mazeme komenty, ktore sa vymykaju pravidlam slusnosti, resp. urazaju ineho uzivatela ( mazeme bez ohladu na to kto to je). Ak ste si nevsimli existuje system nahlasovania nevhodnych prispevkov, často to robime na podnet uzivatelov. Tiez mazeme komenty, ktore zacinaju odbiehat od temy a sú uplne mimo (na to si otvorte temu vo fóre). Redakcia ma pravo (da sa povedat , ze aj povinnost udrziavat poriadok na portali) v záujme slusných uzívatelov. Vsetky konspiracne teorie o spriaznenosti redakcie s niektorymi uzivatelmi a pod. su na smiech. Bez mihnutia oka zmazem prispevok kohokolvek pokial sa nevie spratat do kože. Nie su tu ziadne spriaznene skupinky a pod. Pokial chodite aj na ine stranky je to normalny postup kazdeho majitela stranky. Pravidla su stanovene v podmienkach.
 
sachmo
2013-04-15 09:39:20+02
príspevok od: admin
redakcia v ziadnom pripade nemeni udaje v profiloch (je to absolutna hlupost). Mazeme komenty, ktore sa vymykaju pravidlam slusnosti, resp. urazaju ineho uzivatela ( mazeme bez ohladu na to kto to je). Ak ste si nevsimli existuje system nahlasovania nevhodnych prispevkov, často to robime na podnet uzivatelov. Tiez mazeme komenty, ktore zacinaju odbiehat od temy a sú uplne mimo (na to si otvorte temu vo fóre). Redakcia ma pravo (da sa povedat , ze aj povinnost udrziavat poriadok na portali) v záujme slusných uzívatelov. Vsetky konspiracne teorie o spriaznenosti redakcie s niektorymi uzivatelmi a pod. su na smiech. Bez mihnutia oka zmazem prispevok kohokolvek pokial sa nevie spratat do kože. Nie su tu ziadne spriaznene skupinky a pod. Pokial chodite aj na ine stranky je to normalny postup kazdeho majitela stranky. Pravidla su stanovene v podmienkach.
Klames, pravidelne mi menite obrazok v profile, ktory si tam dam. Je to priamy zasah redakcie do mojho profilu. Aj teraz tam mam obrazok, ktory som si tam nedal.
0
0
editovaný
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-15 09:40:40+02
príspevok od: sachmo
V tomto pripade si nedoveryhodnou osobou. Jedine doveryhodne preverenie by bolo zverejnenie nickov. Ak tvrdis, ze su to realni ludia, sledujuci mrcov profil, nie je problem zverejnit to. Napriek tomu to urobit nehces, nechces vyvratit moje pochybnosti. Mozno to teda pochybnosti nebudu.

Nech si na zaklade tejto debaty kazdy urobi svoj nazor na fungovanie ankety 'foto dna'.
Na tvojej (konkretne tvojej) dvovere mi vobec nezalezi. Nepotrebujem ti nic dokazovat. Mozno sa budes cudovat, ale laikovanie u mrca som si po tvojej "staznosti" preveril. Nenasiel som nic. Ak chces, napis mrcovi, nech ti posle zoznam. Ja ho, kvoli tebe zverejnovat nebudem.
2
3
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-04-15 09:46:19+02
príspevok od: sachmo
V tomto pripade si nedoveryhodnou osobou. Jedine doveryhodne preverenie by bolo zverejnenie nickov. Ak tvrdis, ze su to realni ludia, sledujuci mrcov profil, nie je problem zverejnit to. Napriek tomu to urobit nehces, nechces vyvratit moje pochybnosti. Mozno to teda pochybnosti nebudu.

Nech si na zaklade tejto debaty kazdy urobi svoj nazor na fungovanie ankety 'foto dna'.
Preverujeme IP adresy a duplicity nickov. Mozete byt pokojny Bolo tu niekolko typkov, ktori mali X profilov, rekord bol 30, vsetko sme zmazali a kontrolujeme to priebezne. Nemyslim si, ze akurat mrco potrebuje vytvarat nicky aby ziskal like a fotku dna. Nakoniec je to len fotka dna, nejde o zivot
tak co tu riesime?
 
sachmo
2013-04-15 09:51:34+02
príspevok od: Karol Srnec
Na tvojej (konkretne tvojej) dvovere mi vobec nezalezi. Nepotrebujem ti nic dokazovat. Mozno sa budes cudovat, ale laikovanie u mrca som si po tvojej "staznosti" preveril. Nenasiel som nic. Ak chces, napis mrcovi, nech ti posle zoznam. Ja ho, kvoli tebe zverejnovat nebudem.
Len ide o to, ze to nie je len moje podozrenie, nie len moja dovera. Poviem to ako to je, mrco tu ma zopar fake nickov, ty to vies a kryjes to. Mozno aj preto stale nemozeme vidiet, kto je za lajkami, palcami hore/dole. Len tak dalej pan sefredaktor. Pomaly sa menis na principala.
0
0
 
Strana 21 z 22
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()