Hore
Fórum » Vybavenie ateliéru
 

Ako zabrzdit navijak na pozadie?

1snowboarder
2012-12-24 18:08:16+01
ahojte,

konecne na stedry den som nasiel cas po krkolomnom zmontovani celeho studia ze idem urobit nejak fotku, idem spustit pozadie ktore mam na retazovom navijaku (http://www.hama.sk/produkt/manfrotto-navijak-expan-046--plastova-retaz) no neviem ho ubrzdit jak som pozeral tak som pozeral neviem na to prist pomoze niekto? zmontovane to mam tak ako na obrazku a to zavazie je kolieskom smerom dole ze retaz beha po plaste tak som to videl na obrazku

Pekne vianoce
 
Martin P
2012-12-24 18:44:45+01
na tom spodnom banane je motylik a tym to dotiahnes
 
1snowboarder
2012-12-24 19:51:37+01
príspevok od: Martin P
na tom spodnom banane je motylik a tym to dotiahnes
co je banan a co je motylik? dufam ze nemyslis to co je hore na druhej strane jak je retaz dost neprakticke liezt hore aby som upevnil platno kym mi zatial roluje dole
 
inkubbus
2012-12-24 20:05:18+01
príspevok od: 1snowboarder
co je banan a co je motylik? dufam ze nemyslis to co je hore na druhej strane jak je retaz dost neprakticke liezt hore aby som upevnil platno kym mi zatial roluje dole
Staci ho len silnejsie dotiahnut aby ho nemohla vaha visiaceho papiera samovolne stiahnut.
 
dmedia
2012-12-24 23:39:46+01
V pozadi mas dva trne namontovane, na ktorych sa ti otaca. Ten trn co na nom nieje retaz ma taku objimku, na ktorej pritiahnutim motylikovej skrutky si nastavis brzdenie pozadia proti samovolnemu otacaniu pod vahou pozadia.
 
1snowboarder
2012-12-25 19:58:18+01
príspevok od: dmedia
V pozadi mas dva trne namontovane, na ktorych sa ti otaca. Ten trn co na nom nieje retaz ma taku objimku, na ktorej pritiahnutim motylikovej skrutky si nastavis brzdenie pozadia proti samovolnemu otacaniu pod vahou pozadia.
jasne uz to chapem a namontoval som to naopak z druhej strany tej obimky je hak no nevadi aj tak to nejak brzdi diky
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()