Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

stretnutie priateľov ePhoto II.

2009-07-10 21:24:55+02
Mili ePhoto-aci :o) Ako ste si prednedávnom mohli všimnúť, riešilo sa tu víkendové stretnutie niekde na chate. Po plodnej rozprave sa vykryštalizovala nasledovná ponuka: Termín: 7.8.-9.8.2009 Miesto: Staré Hory /chata-donovaly.sk/ Cena: 35€/osoba V cene je zarátané 2x ubytko (piatok-sobota) vratane zapožičaného posteľného prádla, zvyšok sa použije na nákup potravín na spoločnú grilovačku, opekačku, guľáš... Program (predbežný) - piatok poobede príchod, večer niečo z dvojice grilovačka/guľáš, v sobotu spoločné raňajky, cez deň menšia túra spojená s fotografovaním, večer druhá časť grilovačka/guľáš, nedeľa - raňajky a pred obedom zrejme zaver pobytu :o) Je to kostra programu, jednotlive detaily sa poriešia až na mieste po spoločnom dohovore... Účastníci "zájazdu" :o) andizv, branislavbuzek, dodo_bb, kralik_j, mago, mrco, Slafco, Strhak, Ultra TXF, velecky a moja maličkosť... Preto sú momentálne ešte voľné 3 miesta. Nezáleží na pohlaví, veku ci fotografickej odbornosti. Stretnú sa tam ľudia, ktorí majú krásny spoločný koníček, to je hlavná pointa celého víkendu. Pokiaľ má niekto záujem, nech sa páči...v rámci motta - Kto platí, ten ide a len ten tam bude - sa záväzne poponáhľajte...pekný večer
 
Strhak
2009-08-06 13:45:28+02
Jajaj začína sa nám to dáko hyzdiť, no čo už ostanú skalný ;-)))
 
2009-08-06 18:16:19+02
len pre info - kedze Ultra nepride, nebude ani fajnove vinko, takze budeme nasucho :o)) par flias bieleho zozeniem, ale podla chuti rieste i tuto otazku :o))
 
branislavbuzek
ocenenie redakciou 2009-08-06 18:27:12+02
šetril som dve fajnové, ale nevydalo (jednu som dal dole), takže prikúpime...
 
Slavo Jancisin
2009-08-06 18:30:20+02
tak keď nie je vínko ja si prinesiem mojú obľubenú ... keď ju miluješ nie je ...
 
2009-08-06 18:31:54+02
ja mam doma nacatu tequillu, whisky sa tiez najde, no nemam ju kde dat do ruksaku :o(( ale tesco to isti, za 3-4€ sa da kupit flasa vyborneho vina, podotykam, ze nie cuco :o))
 
2009-08-06 20:43:39+02
takze deturence, dobre sa vyspite a zajtra sa vidime :o)) ja si idem konecne po 40 hodinach pospat, lebo cez vikend to vidim na dlhy den :o)) dobru noc
 
Strana 9 z 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()