Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

strertnutie v BA - apríl

leto
leto 2010-03-21 21:32:02+01
priatelia fotografie,a ePhoto,dovolte mi pozvať Vás(už na piate) stretnutie užívateľov tohto portálu z Bratislavy a okolia(aj širokého,že dj granko;)) pre mesiac apríl,ktoré,sa bude konať 9.4.2010 o 18:00 hod.v osvedčených(nových)priestoroch Sladovne na Sedlárskej ul.(oproti iris pubu),staronová je aj"domáca úloha" ktorej téma pre apríl znie:NOVY ZIVOT spestrením(a isto veľkým ťahákom)bude ukážka práce z bleskami,tie skvele ovláda IceDive1,osobne mi to ešte Peťo nepotvrdil,ale dúfam že ho už môžem "uviesť do programu" :)) teším sa nielen na železné jadro,ale i na nové tváre,a ich portfolia,a pevne verím,že tentokrát príde opäť niekto z redakcie,dovtedy prajem jar bez štipky únavy,a dobré svetlo :))
 
leto
2010-04-13 09:35:17+02
skúsim;tyrkysové more,olivove háje,vo vzduchu vôňa piniovych lesov,úžasný ľudia??! :)
 
leto
2010-04-13 09:39:45+02
príspevok od: Koma
a hádaj hádaj tri krát hádaj, že fotky z ktorého cudzokrajného miesta mám chuť zobrať so sebou, len pre Teba ;)
odpoved na sutaznu otázku je vyssie :)
 
polal
2010-04-13 11:04:21+02
príspevok od: ONEHALF
Pozrel som... niektore vysli zaujimavo... Chcelo by to este par krat vyskusať, aby sme sa zosuladili... Na dalsom stretku si mozeme dat repete :o)
Som za. Musím niečo spraviť s tým veselým pánkom a poslať mu to na mail čo mi dal. Pridávam ešte zopár z krčmy.

http://www.lacon.sk/palec/ep_stret5.zip
 
Koma
ocenenie redakciou 2010-04-14 00:19:19+02
príspevok od: leto
skúsim;tyrkysové more,olivove háje,vo vzduchu vôňa piniovych lesov,úžasný ľudia??! :)
trefa:) ...tak , tak.. som ja ale vták ;)
 
Strana 14 z 14
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()