Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Bratislava Open Air 2011

leto
2011-08-02 13:11:33+02
Priatelia, fotonadšenci a fandovia dobrého svetla, pozývame Vás na najväčšie stretnutie užívateľov portálu ePhoto z názvom Bratislava Open Air 2011!
Druhý ročník stretávky pod modrou oblohou sa tak ako vlani uskutoční prvý augustový víkend a to 06.08. 2011 v Bratislavskej lokalite "pysky" (mestská časť Rača).
Stretneme sa o 15:00 hod na parkovisku nad Račou, tu zanecháme svoje povozy a na miesto určenia sa pôjde po vlastných. Aby sme sa vyhli blúdeniu ako pred rokom, celú lokalizáciu si zobral pod patronát pán brat z Račišdorfu Mrco! Ešte dnes sem pridá všetky potrebné technické informácie, ja pridávam pár dobrých rád, čo si vziať: fotovýbavu (ako inak), manžela/manželku, priateľa/ priateľku, deti(ak máte), psa(ak nie je agresor), stan, spacák (v prípade že bude chcieť prespať), teplé a nepremokavé oblečenie(ak by náhodou prišla búrka), jedlo a nápoje podľa vlastnej chuti (bude táborák, nebude tam rýchloobčerstvenie), dobrú náladu!
PROSÍM, NESPAMUJTE zbytočne toto vlákno, predídeme tým dezinformáciám!!!
V prípade NEPRIAZNIVÉHO POČASIA sa akcia uskutoční v podniku Omama (Sasinkova ul.) Podrobnosti v deň konania akcie.
Ak máte akékoľvek otázky, obrate sa buď na mňa, alebo Mrca, radi Vás usmerníme!
Tešíme sa na deň strávený v spoločnosti priateľov z nášho obľúbeného portálu a ich rodinky.
Leto, Mrco & spol.
 
IceDive1
2011-08-02 13:52:33+02
Tesim sa. Verim ze bude minimalne tak dobre ako minuly rok.
 
polal
2011-08-02 14:17:56+02
Píšem si do diára.
 
Marcel Rebro
2011-08-02 15:33:01+02
Vychodiskovym bodom je konecna MHD (autobus cislo 56). Majitelia GPS navigacnych geretov integrovanych do priblizovadiel zadaju "Bratislava, Potocna 36". Pesiaci pesonohovati vystupia z elektricky (3,5,7,11) na zastavke Detvianska / Cachticka a do vychodiskoveho bodu sa dopravia podla instrukcii pod mapkou cislo jedna.

Z vychodiskoveho bodu sa dalej pokracuje len na vlastny pohon (pesibus, picykel, kocik) - stale po modrej smer Biely kriz. Cely cas sa treba drzat vpravo (az na poslednu odbocku za prvym pristreskom). Ta najpravejsia krizovatka (odbocka z modrej asfaltky po cca 2.2km) bude oznacena. Ako to je prekvapenie.

Z vychodiskoveho bodu je to na Pisky cca 2.5km trosku do kopca, cize 35 min. Dnes (02.08.2011) som si to otestoval a normalnym krokom (HR cca 80 - 90) mi to trvalo 35min.

Kto pojde neskor (sam) a stati sa tak mu treba. Hore je dost zly signal GSM / GPRS / EDGE / 3G / 5G, ale zachranna cata bude na CB frekvencii na knalizacii cislo 3.14 (akoze PÍ).
 
Marcel Rebro
2011-08-02 15:34:25+02
Podrobny popis trasy je tutok

http://marcel.rebro.sk/severka

Fotoreport z ostatnej (privatnejsej) akcie na Piskoch je tuuu ...

http://www.rebro.sk/foto/michal13
 
Marcel Rebro
2011-08-02 20:24:19+02
Este snad k tomu "co si vziat" ... pre pripad nudze a poskytnutia LZP tam budem(e) mat "utocny" stan, ale ak ma niekto v plane prenocovat "nenudzovo" karimatka a spacak sa hodi
 
leto
2011-08-02 20:54:57+02
príspevok od: Marcel Rebro
Este snad k tomu "co si vziat" ... pre pripad nudze a poskytnutia LZP tam budem(e) mat "utocny" stan, ale ak ma niekto v plane prenocovat "nenudzovo" karimatka a spacak sa hodi
áno, oboje som spomenul už v úvode, ale akosi som pozabudol či je povolené stanovanie v tej lokalite, a ako domáci si to odobril,,, a ak prídu cezpoľný, stan bude dokonca potrebný,,,
 
IceDive1
2011-08-02 23:25:36+02
príspevok od: leto
áno, oboje som spomenul už v úvode, ale akosi som pozabudol či je povolené stanovanie v tej lokalite, a ako domáci si to odobril,,, a ak prídu cezpoľný, stan bude dokonca potrebný,,,
Minuly rok cez polny boli a vies ako to dopadlo. Neviem ci niekto stan mal ale minimalne som ziadny nevidel rozlozeny.
 
Marcel Rebro
2011-08-03 07:50:51+02
príspevok od: IceDive1
Minuly rok cez polny boli a vies ako to dopadlo. Neviem ci niekto stan mal ale minimalne som ziadny nevidel rozlozeny.
ja stanujem uz od rana / mozno od piatka vecera ... teda aspon taky je plan
 
Helen1
2011-08-03 08:14:57+02
príspevok od: IceDive1
Minuly rok cez polny boli a vies ako to dopadlo. Neviem ci niekto stan mal ale minimalne som ziadny nevidel rozlozeny.
 
IceDive1
2011-08-03 08:42:28+02
príspevok od: Marcel Rebro
ja stanujem uz od rana / mozno od piatka vecera ... teda aspon taky je plan
Rano mam trening na gulaske ale ked tam budes uz skor tak mozno sa dovalim aj ja.
 
leto
2011-08-03 09:15:14+02
príspevok od: IceDive1
Minuly rok cez polny boli a vies ako to dopadlo. Neviem ci niekto stan mal ale minimalne som ziadny nevidel rozlozeny.
dufam že minimálne dobytok Nitranský príde ako cépéčkar, aj instantný kolega by mohol prísť(aj keď, dlho som ho tu nevidel)
ako to dopadlo viem, to mi pripomína, príde aj redakcia??!
 
brki
2011-08-03 10:16:02+02
príspevok od: Marcel Rebro
Este snad k tomu "co si vziat" ... pre pripad nudze a poskytnutia LZP tam budem(e) mat "utocny" stan, ale ak ma niekto v plane prenocovat "nenudzovo" karimatka a spacak sa hodi
mám nápad, niekto by mohol priniesť foťák...nech sa odfotíme
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-08-03 10:30:45+02
neskor si uz nemohol dat vediet???
 
IceDive1
2011-08-03 10:31:21+02
Par fotiek na skvelu minulorocnu akciu. Hadam bude link fungovat.
www.ephoto.sk/galeria/moj-album/8449/
 
Marcel Rebro
2011-08-03 12:23:24+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
neskor si uz nemohol dat vediet???
mne doslo postou 3.7.2011 totok

priatelia, kamaráti, po dlhej dobe sa opäť zrazíme,,,
Bratislava "Open Air Písky" 2011
kedže je leto(to ročne obdobie) v plnom nasadení, a kazdy ma v pláne cestovať po svete, informujem vas o tom v predstihu,,,
akcia je v plane na 6-7. 8. 2011
všetky podrobnosti postupne,,,
tešíme sa!
 
polal
2011-08-03 12:43:56+02
príspevok od: Marcel Rebro
Este snad k tomu "co si vziat" ... pre pripad nudze a poskytnutia LZP tam budem(e) mat "utocny" stan, ale ak ma niekto v plane prenocovat "nenudzovo" karimatka a spacak sa hodi
Najradšej by som si vzal toto:

www.ephoto.sk/uzivatel/matus-koprda/fotografie/217448/pohoda-v-obrazoch-04/

Nezmoknem a ráno ma len poštuchnete smerom do doliny.
 
polal
2011-08-03 12:46:52+02
príspevok od: Marcel Rebro
Vychodiskovym bodom je konecna MHD (autobus cislo 56). Majitelia GPS navigacnych geretov integrovanych do priblizovadiel zadaju "Bratislava, Potocna 36". Pesiaci pesonohovati vystupia z elektricky (3,5,7,11) na zastavke Detvianska / Cachticka a do vychodiskoveho bodu sa dopravia podla instrukcii pod mapkou cislo jedna.

Z vychodiskoveho bodu sa dalej pokracuje len na vlastny pohon (pesibus, picykel, kocik) - stale po modrej smer Biely kriz. Cely cas sa treba drzat vpravo (az na poslednu odbocku za prvym pristreskom). Ta najpravejsia krizovatka (odbocka z modrej asfaltky po cca 2.2km) bude oznacena. Ako to je prekvapenie.

Z vychodiskoveho bodu je to na Pisky cca 2.5km trosku do kopca, cize 35 min. Dnes (02.08.2011) som si to otestoval a normalnym krokom (HR cca 80 - 90) mi to trvalo 35min.

Kto pojde neskor (sam) a stati sa tak mu treba. Hore je dost zly signal GSM / GPRS / EDGE / 3G / 5G, ale zachranna cata bude na CB frekvencii na knalizacii cislo 3.14 (akoze PÍ).
Keďže sme minulý rok došli len do bodu 5 tak neviem. Je tam aj pitná voda? Nejaká studnička? Alebo iba nepitná?
 
lu_boss
2011-08-03 12:48:47+02
príspevok od: Marcel Rebro
mne doslo postou 3.7.2011 totok

priatelia, kamaráti, po dlhej dobe sa opäť zrazíme,,,
Bratislava "Open Air Písky" 2011
kedže je leto(to ročne obdobie) v plnom nasadení, a kazdy ma v pláne cestovať po svete, informujem vas o tom v predstihu,,,
akcia je v plane na 6-7. 8. 2011
všetky podrobnosti postupne,,,
tešíme sa!
...aj mne to prislo, aj som pozabudol... Mame bohuzial rodinnu navstevu, takze tento rok budem mat acko. Iba ze by neprisli
 
Marcel Rebro
2011-08-03 12:55:59+02
príspevok od: lu_boss
...aj mne to prislo, aj som pozabudol... Mame bohuzial rodinnu navstevu, takze tento rok budem mat acko. Iba ze by neprisli
... im povedz ze pridem k vam ja a urcite to vzdaju ... ak ma dostatocne pravdivo opises ...
 
Strana 1 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()