Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Bratislava Open Air 2011

leto
leto 2011-08-02 13:11:33+02
Priatelia, fotonadšenci a fandovia dobrého svetla, pozývame Vás na najväčšie stretnutie užívateľov portálu ePhoto z názvom Bratislava Open Air 2011!
Druhý ročník stretávky pod modrou oblohou sa tak ako vlani uskutoční prvý augustový víkend a to 06.08. 2011 v Bratislavskej lokalite "pysky" (mestská časť Rača).
Stretneme sa o 15:00 hod na parkovisku nad Račou, tu zanecháme svoje povozy a na miesto určenia sa pôjde po vlastných. Aby sme sa vyhli blúdeniu ako pred rokom, celú lokalizáciu si zobral pod patronát pán brat z Račišdorfu Mrco! Ešte dnes sem pridá všetky potrebné technické informácie, ja pridávam pár dobrých rád, čo si vziať: fotovýbavu (ako inak), manžela/manželku, priateľa/ priateľku, deti(ak máte), psa(ak nie je agresor), stan, spacák (v prípade že bude chcieť prespať), teplé a nepremokavé oblečenie(ak by náhodou prišla búrka), jedlo a nápoje podľa vlastnej chuti (bude táborák, nebude tam rýchloobčerstvenie), dobrú náladu!
PROSÍM, NESPAMUJTE zbytočne toto vlákno, predídeme tým dezinformáciám!!!
V prípade NEPRIAZNIVÉHO POČASIA sa akcia uskutoční v podniku Omama (Sasinkova ul.) Podrobnosti v deň konania akcie.
Ak máte akékoľvek otázky, obrate sa buď na mňa, alebo Mrca, radi Vás usmerníme!
Tešíme sa na deň strávený v spoločnosti priateľov z nášho obľúbeného portálu a ich rodinky.
Leto, Mrco & spol.
 
IceDive1
2011-08-03 12:56:40+02
príspevok od: polal
Keďže sme minulý rok došli len do bodu 5 tak neviem. Je tam aj pitná voda? Nejaká studnička? Alebo iba nepitná?
Naco potrebujes vodu? Na umyvanie zubov?
 
IceDive1
2011-08-03 12:58:16+02
Inak zoberiem aj Pocket Wizardy na Nikon tak mozme testovat. Nejaka dobrovolna modelka?
 
polal
2011-08-03 13:01:10+02
príspevok od: IceDive1
Naco potrebujes vodu? Na umyvanie zubov?
Na nejaké experimenty. A zuby umyjem pepermintovým likérom.
 
haplo602
2011-08-03 14:59:11+02
mno ... mozno sa zucastni aj moja malickost s rodinou ... vsetko zalezi od pocasia a ako sa bude darit robota doobeda ....
 
lu_boss
2011-08-03 16:36:55+02
príspevok od: Marcel Rebro
... im povedz ze pridem k vam ja a urcite to vzdaju ... ak ma dostatocne pravdivo opises ...
...pravdivo nemozem, budu chciet ist na pysky
 
leto
2011-08-03 17:48:16+02
najaktualnejsia predpoved na sobotu pre BA je
22 az 26 stupnov
% zrazok 50
moznost prehanok alebo letnych burok,,,

pre istotu rezervujem zopar stolov v OMAMA

 
polal
2011-08-03 18:01:58+02
príspevok od: leto
najaktualnejsia predpoved na sobotu pre BA je
22 az 26 stupnov
% zrazok 50
moznost prehanok alebo letnych burok,,,

pre istotu rezervujem zopar stolov v OMAMA

V noci z piatka na sobotu málinko spŕchne ale sobota bude ok. Liať začne až v sobotu noci o polnoci a bude pršať až do rána. Ale to už budeme dávno dažďuvzdorní.
 
Marcel Rebro
2011-08-03 18:13:38+02
príspevok od: leto
najaktualnejsia predpoved na sobotu pre BA je
22 az 26 stupnov
% zrazok 50
moznost prehanok alebo letnych burok,,,

pre istotu rezervujem zopar stolov v OMAMA

kasli na to ... co ta nezabije to ta posilni ... a mozno na dazdiku povyrastiem(e)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-08-03 18:33:26+02
príspevok od: Marcel Rebro
kasli na to ... co ta nezabije to ta posilni ... a mozno na dazdiku povyrastiem(e)
bafove heslo znie co ta nezabije to sa ta 100% pokusi zabit nabuduce
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-08-03 18:35:03+02
príspevok od: leto
najaktualnejsia predpoved na sobotu pre BA je
22 az 26 stupnov
% zrazok 50
moznost prehanok alebo letnych burok,,,

pre istotu rezervujem zopar stolov v OMAMA

inac nechcem pod.... Ale omama ma cez vikend zatvorene myslim ci ???
 
IceDive1
2011-08-03 19:27:53+02
Ako to vyzera so stanmi? Ci sa ku niekom vtierknem alebo mam ist do tesca nieco kupit.
 
ONEHALF
2011-08-03 22:07:09+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
inac nechcem pod.... Ale omama ma cez vikend zatvorene myslim ci ???
omama je zatvorena iba v nedelu, v sobotu zajtra radsej zarezervujem

Leto
 
ONEHALF
2011-08-03 22:20:05+02
príspevok od: IceDive1
Ako to vyzera so stanmi? Ci sa ku niekom vtierknem alebo mam ist do tesca nieco kupit.
ja vezmem stan, je 4-miestny, v pripade nepriazne v nom spim ja a Leto, takze sa zmestis, polovicky asi pojdu prespat domov, je vsak mozne, ze obaja budeme skoro rano cestovat mimo BA, v tom pripade pojdeme domov aj my, a stan ti prenajmem
 
IceDive1
2011-08-04 10:34:34+02
príspevok od: ONEHALF
ja vezmem stan, je 4-miestny, v pripade nepriazne v nom spim ja a Leto, takze sa zmestis, polovicky asi pojdu prespat domov, je vsak mozne, ze obaja budeme skoro rano cestovat mimo BA, v tom pripade pojdeme domov aj my, a stan ti prenajmem
Ok. Jmenuji se vterka, budu u vas bydlet.
 
Marcel Rebro
2011-08-04 10:42:00+02
Rano som bol vyprostovat kamarada - byva na Potocnej v poslednom dome pred miestom zhromazdenia (konecna 56). Ked siel dole Popolnou voda vyrazila kanalovy dekel a on vbehol do kanala prednym kolesom.

... to len tak na okrar, ale podla dopravnych sprav je Racianska uz prejazdna a vystraha pred burkami a povodnami v Karpatoch bola znizena na 2. stupen
 
leto
2011-08-04 11:29:46+02
príspevok od: IceDive1
Ok. Jmenuji se vterka, budu u vas bydlet.
dostavas indianske meno indulona
 
leto
2011-08-04 11:32:43+02
príspevok od: Marcel Rebro
Rano som bol vyprostovat kamarada - byva na Potocnej v poslednom dome pred miestom zhromazdenia (konecna 56). Ked siel dole Popolnou voda vyrazila kanalovy dekel a on vbehol do kanala prednym kolesom.

... to len tak na okrar, ale podla dopravnych sprav je Racianska uz prejazdna a vystraha pred burkami a povodnami v Karpatoch bola znizena na 2. stupen
dakujeme za reginalne spravodajstvo, sledujeme program aladin, je doveryhodnejsi ako prof. Iľko,,,
 
Marcel Rebro
2011-08-04 11:34:32+02
príspevok od: ONEHALF
ja vezmem stan, je 4-miestny, v pripade nepriazne v nom spim ja a Leto, takze sa zmestis, polovicky asi pojdu prespat domov, je vsak mozne, ze obaja budeme skoro rano cestovat mimo BA, v tom pripade pojdeme domov aj my, a stan ti prenajmem
a v pripade priazne? nejake spriaznene osoby? ci?
 
bonifacko
2011-08-04 11:35:55+02
príspevok od: Marcel Rebro
Rano som bol vyprostovat kamarada - byva na Potocnej v poslednom dome pred miestom zhromazdenia (konecna 56). Ked siel dole Popolnou voda vyrazila kanalovy dekel a on vbehol do kanala prednym kolesom.

... to len tak na okrar, ale podla dopravnych sprav je Racianska uz prejazdna a vystraha pred burkami a povodnami v Karpatoch bola znizena na 2. stupen
Rano 5:20 sa budim na budiček, prší jak sviňa. Mam isť so psom von. Kašlem na to. Počkam až to trochu ustane. Ešte stíham pokecať s polovičkou. Vstava skor a chodí až na opačny koniec BA. Vravim jej, aby si vzala autiak, nech nezmokne. O 6-ej mi vola, cela rozklepana už z prace, že Račianska pri dopravnom podniku je cela zatopena, že to prešla na 4-ke, aby to prerazila. Tak fakt neviem ako to prešla na 4-ke, ked tam je 30 cm vody.
 
bacil2
2011-08-04 11:40:10+02
príspevok od: Marcel Rebro
Rano som bol vyprostovat kamarada - byva na Potocnej v poslednom dome pred miestom zhromazdenia (konecna 56). Ked siel dole Popolnou voda vyrazila kanalovy dekel a on vbehol do kanala prednym kolesom.

... to len tak na okrar, ale podla dopravnych sprav je Racianska uz prejazdna a vystraha pred burkami a povodnami v Karpatoch bola znizena na 2. stupen
No ráno bolo fakt načim ísť z Račisdorfu do mesta vozidlom s väčšou brodivosťou!
...napríklad takým, čo má v strede harmoniku
 
Strana 2 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()