Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Bratislava Open Air 2011

leto
leto 2011-08-02 13:11:33+02
Priatelia, fotonadšenci a fandovia dobrého svetla, pozývame Vás na najväčšie stretnutie užívateľov portálu ePhoto z názvom Bratislava Open Air 2011!
Druhý ročník stretávky pod modrou oblohou sa tak ako vlani uskutoční prvý augustový víkend a to 06.08. 2011 v Bratislavskej lokalite "pysky" (mestská časť Rača).
Stretneme sa o 15:00 hod na parkovisku nad Račou, tu zanecháme svoje povozy a na miesto určenia sa pôjde po vlastných. Aby sme sa vyhli blúdeniu ako pred rokom, celú lokalizáciu si zobral pod patronát pán brat z Račišdorfu Mrco! Ešte dnes sem pridá všetky potrebné technické informácie, ja pridávam pár dobrých rád, čo si vziať: fotovýbavu (ako inak), manžela/manželku, priateľa/ priateľku, deti(ak máte), psa(ak nie je agresor), stan, spacák (v prípade že bude chcieť prespať), teplé a nepremokavé oblečenie(ak by náhodou prišla búrka), jedlo a nápoje podľa vlastnej chuti (bude táborák, nebude tam rýchloobčerstvenie), dobrú náladu!
PROSÍM, NESPAMUJTE zbytočne toto vlákno, predídeme tým dezinformáciám!!!
V prípade NEPRIAZNIVÉHO POČASIA sa akcia uskutoční v podniku Omama (Sasinkova ul.) Podrobnosti v deň konania akcie.
Ak máte akékoľvek otázky, obrate sa buď na mňa, alebo Mrca, radi Vás usmerníme!
Tešíme sa na deň strávený v spoločnosti priateľov z nášho obľúbeného portálu a ich rodinky.
Leto, Mrco & spol.
 
IceDive1
2011-08-04 11:58:48+02
príspevok od: bacil2
No ráno bolo fakt načim ísť z Račisdorfu do mesta vozidlom s väčšou brodivosťou!
...napríklad takým, čo má v strede harmoniku
Bacile by sa nemali premavat v autobusoch.
 
bonifacko
2011-08-04 12:36:30+02
príspevok od: bacil2
No ráno bolo fakt načim ísť z Račisdorfu do mesta vozidlom s väčšou brodivosťou!
...napríklad takým, čo má v strede harmoniku
Fajn fotky. Takto som to videl z električky asi 7:20. Foťak som nemal. Ukažem polovičke, nech posudi, čo to bolo horšie 5:40, alebo až neskor.
Inak, toto je chyba spravcu komunikacie. pretože tento problem je tam min.50 rokov: A to mi ešte vravel otec, čo chodil do krasňan robiť zo zahoria. Ze často, ked bola burka, tak sa tade nedalo prejsť pešo (električka do Rače bola urobena koncom 60-ych rokoch), tak čakali na nakladiak, aby ich zviezol.
Tento rok tam už bola potopa: http://www.cas.sk/clanok/199895/bratislavske-ulice-zaliala-voda-elektricka-do-race-nepremavala.html
 
bonifacko
2011-08-04 12:40:42+02
www.topky.sk/cl/10/1284115/Silna-burka-zatopila-Bratislavu--situacia-sa-upokojuje
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-04 12:54:10+02
príspevok od: leto
dufam že minimálne dobytok Nitranský príde ako cépéčkar, aj instantný kolega by mohol prísť(aj keď, dlho som ho tu nevidel)
ako to dopadlo viem, to mi pripomína, príde aj redakcia??!
Júúj priateľu moooj...hneď na úvod a prioritne - musím Ťa sklamať, veľmi nerád to robím...už dlhšiu dobu som sem do fóra nakukoval či sa tu nezjaví táto téma, asi som bol moc nedočkavý a trochu viacej sa na akciu tešil ako mal....a vtedy sa mi veci vždy poserkajú.....ako cépéečkár Ti musím oznámiť že sa mi nedá v tomto termíne prísť a nič už na tom nezmením....gazdiná pani Komová si pred týždňom dohodla také bosorácke stretnutie a zajtra ráno nasadá na metlu a odlieta na Moravu...takže ja ako správny dobytok sa musím postarať o prácu až do sobotného obeda a o všetky ďalšie domáce zvierence, ktoré nemôžu zostať sami doma a v sobotu poobede , najneskôr v nedeľu skoro skoro ráno...odlietam na bosoácku slezinu do UH za ňou....idem pre gazdinú, nech sa má ako vrátiť...určite bude od piatka s kolegyňami nasávať....musím ísť pre ňu, stopro by sa niekde po ceste domov z metly vykotila...
P.s. ak som sa dobre začítal do riadkov tejto témy, neviem neviem či si nezabudol na jednu vec a informáciu pre ostatných čo tam minulý rok neboli....len na pripomenutie: či si aj tento rok môžu dať vytlačiť a priniesť zo sebou jednu fotku a zavesiť si ju na šnúru.....taký ten miestny malý openairácky fotopark čo tam bol......no, ak je tak a nič sa oproti minulému roku v tomto bode programu nezmenilo...hádam to nenapíšeš v piatok na fajront ...bolo to celkom fajn a aj poučné....ako tie fotky RadoOnehalf všetky okomentoval...
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-04 12:55:26+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
neskor si uz nemohol dat vediet???
Tiež sa Ti to zdá príliš ale fakt príliš ,,skoro,, ?....hmm..hádam to mohlo ešte týždeň počkať.........myslím to zverejnenie...
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-04 12:57:51+02
príspevok od: Marcel Rebro
mne doslo postou 3.7.2011 totok

priatelia, kamaráti, po dlhej dobe sa opäť zrazíme,,,
Bratislava "Open Air Písky" 2011
kedže je leto(to ročne obdobie) v plnom nasadení, a kazdy ma v pláne cestovať po svete, informujem vas o tom v predstihu,,,
akcia je v plane na 6-7. 8. 2011
všetky podrobnosti postupne,,,
tešíme sa!
Pán kolega, chcem sa spýtať...lebo ja som po svete necestovala, trčala som doma, záhradu som v dažďových výlukách spásala a asi som sa dopredku moc na túto akciu tešila a skoro celý júl keď som sem tak zhruba raz za tri dni nakukla ....nemala som čas na nič – ani fotečky iných si pokukať - len na to ..že som vyťukala neohrabano prednými nohami hore do toho malého okénečka s dajakou lupou - presne tieto slová: Bratislava Open Air 2011...a furt ništ....tak sa chcem spýtať, viete... tak do budúcna , nech sa dopredku zbytočne nevytešujem a srsť neupravujem, zvonec neglancujem.....do akého ministáda sa mám zaradiť aby som aj ja bola takto popredku informovaná....snáď nie do nejakého privilegovaného......no..ale keď sa to tak zoberie...dobre, dobre....necítim sa príliš vo svojej kravskej koži....keď som zrazená...
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-04 12:59:11+02
príspevok od: IceDive1
Ako to vyzera so stanmi? Ci sa ku niekom vtierknem alebo mam ist do tesca nieco kupit.
Ak môžem doporučiť, bol som minule kuknúť na tú správnu pyskovskú lúku....by som nič hore netrepal....v prípade dažďovej núdze a veľkej potreby ..by som sa vtierkol pod taký altán či čo to tam bolo ...a v prípade naozaj veľkej búrkovej prehánky tam boli ešte dve vedľa seba postavené super perfiš a úúplne nové ..dve drevené kadibúdky, naozaj luxusné a čisté...len pavučinky poometať....tam by sa dalo tiež do rána vydržať, sám so sebou rozjímať...alebo aj so susedom v susednej .... ako v spovednici
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-04 13:00:57+02
príspevok od: polal
Keďže sme minulý rok došli len do bodu 5 tak neviem. Je tam aj pitná voda? Nejaká studnička? Alebo iba nepitná?
Minulý rok ako ste ráno ešte sladko chrapkali, či vlastne okolie upratovali, zbytky dojedali a dopíjali ..teraz už presne neviem ...som bol s Grankom kuknúť kúsok lesom na tú pravú lúku na ktorej sme mali byť....vpravo dole naboku lúky sa mi zdá....smer kadibúdky, na rozhraní lesa a lúky bola taká studnička a pramienok....pekne cvrkal a crčal, či je pitná? - neviem....no mňa v ten deň a ani nasledujúce vôbec neprehnalo.....volajako moc ma po tej minuloročnej noci smädilo tak som sa jej nachlípala.....bol tam položený aj biely plastový kelímok, ten som nepoužila , nezmestila so mi do neho huba...takže bude určite ešte čistý
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-04 13:02:10+02

No tak v rýchlosti aby som teda nespamoval....keďže sa mi nedá prísť a nemôžem na poslednú chvíľu meniť pracovný a rodinný dohodnutý program...pozdravujem všetkých účastníkov pyskovského zájazdu a krátkodobého relaxačného priateľského pobytu aspoň jednou minuloročnou..nepodarkovou.
Tak nech Vám počasie praje želám...a Ajs...dávaj bacha na zemi voľne pohodené latky a klince...
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-04 13:03:58+02
Tak na Vaše zdravie som si cez obed v miestnom irišpube..takto na diaľku malým desiatkovoobedeným gambrinusom pripila....a nepomiešajte si kalíšky...a vôbec...nepomiešajte Tak hádam o rok sa mi podarí byť zrazená .. zatiaľ čavesko.
 
Marcel Rebro
2011-08-04 14:50:21+02
príspevok od: Koma
Pán kolega, chcem sa spýtať...lebo ja som po svete necestovala, trčala som doma, záhradu som v dažďových výlukách spásala a asi som sa dopredku moc na túto akciu tešila a skoro celý júl keď som sem tak zhruba raz za tri dni nakukla ....nemala som čas na nič – ani fotečky iných si pokukať - len na to ..že som vyťukala neohrabano prednými nohami hore do toho malého okénečka s dajakou lupou - presne tieto slová: Bratislava Open Air 2011...a furt ništ....tak sa chcem spýtať, viete... tak do budúcna , nech sa dopredku zbytočne nevytešujem a srsť neupravujem, zvonec neglancujem.....do akého ministáda sa mám zaradiť aby som aj ja bola takto popredku informovaná....snáď nie do nejakého privilegovaného......no..ale keď sa to tak zoberie...dobre, dobre....necítim sa príliš vo svojej kravskej koži....keď som zrazená...
myslim ze to je tatok

www.ephoto.sk/komunita/skupiny/24/stretko-v-ba/

... skoda ... tesil som sa na milku
 
ONEHALF
2011-08-04 17:31:52+02
príspevok od: Koma
Júúj priateľu moooj...hneď na úvod a prioritne - musím Ťa sklamať, veľmi nerád to robím...už dlhšiu dobu som sem do fóra nakukoval či sa tu nezjaví táto téma, asi som bol moc nedočkavý a trochu viacej sa na akciu tešil ako mal....a vtedy sa mi veci vždy poserkajú.....ako cépéečkár Ti musím oznámiť že sa mi nedá v tomto termíne prísť a nič už na tom nezmením....gazdiná pani Komová si pred týždňom dohodla také bosorácke stretnutie a zajtra ráno nasadá na metlu a odlieta na Moravu...takže ja ako správny dobytok sa musím postarať o prácu až do sobotného obeda a o všetky ďalšie domáce zvierence, ktoré nemôžu zostať sami doma a v sobotu poobede , najneskôr v nedeľu skoro skoro ráno...odlietam na bosoácku slezinu do UH za ňou....idem pre gazdinú, nech sa má ako vrátiť...určite bude od piatka s kolegyňami nasávať....musím ísť pre ňu, stopro by sa niekde po ceste domov z metly vykotila...
P.s. ak som sa dobre začítal do riadkov tejto témy, neviem neviem či si nezabudol na jednu vec a informáciu pre ostatných čo tam minulý rok neboli....len na pripomenutie: či si aj tento rok môžu dať vytlačiť a priniesť zo sebou jednu fotku a zavesiť si ju na šnúru.....taký ten miestny malý openairácky fotopark čo tam bol......no, ak je tak a nič sa oproti minulému roku v tomto bode programu nezmenilo...hádam to nenapíšeš v piatok na fajront ...bolo to celkom fajn a aj poučné....ako tie fotky RadoOnehalf všetky okomentoval...
To som nekomentoval ja ! to alkohol, ktorý sa do mňa dostal.....

Aladin hlási na sobotu noc "bez dažďa"
 
leto
2011-08-04 21:12:09+02
príspevok od: Koma
Júúj priateľu moooj...hneď na úvod a prioritne - musím Ťa sklamať, veľmi nerád to robím...už dlhšiu dobu som sem do fóra nakukoval či sa tu nezjaví táto téma, asi som bol moc nedočkavý a trochu viacej sa na akciu tešil ako mal....a vtedy sa mi veci vždy poserkajú.....ako cépéečkár Ti musím oznámiť že sa mi nedá v tomto termíne prísť a nič už na tom nezmením....gazdiná pani Komová si pred týždňom dohodla také bosorácke stretnutie a zajtra ráno nasadá na metlu a odlieta na Moravu...takže ja ako správny dobytok sa musím postarať o prácu až do sobotného obeda a o všetky ďalšie domáce zvierence, ktoré nemôžu zostať sami doma a v sobotu poobede , najneskôr v nedeľu skoro skoro ráno...odlietam na bosoácku slezinu do UH za ňou....idem pre gazdinú, nech sa má ako vrátiť...určite bude od piatka s kolegyňami nasávať....musím ísť pre ňu, stopro by sa niekde po ceste domov z metly vykotila...
P.s. ak som sa dobre začítal do riadkov tejto témy, neviem neviem či si nezabudol na jednu vec a informáciu pre ostatných čo tam minulý rok neboli....len na pripomenutie: či si aj tento rok môžu dať vytlačiť a priniesť zo sebou jednu fotku a zavesiť si ju na šnúru.....taký ten miestny malý openairácky fotopark čo tam bol......no, ak je tak a nič sa oproti minulému roku v tomto bode programu nezmenilo...hádam to nenapíšeš v piatok na fajront ...bolo to celkom fajn a aj poučné....ako tie fotky RadoOnehalf všetky okomentoval...
tak túto omluvenku ti podpisem,,, hoc nerád, lebo, priznávam, patril si k minuloročným hviezdam n "oupenka" , vydržal si aj potom čo aj kapitán už lod dávno opustil,,,
tento rok ta teda oželieme, ale bude nutné ten žiaľ zapiť, preto sa bojím, že nás budeš mať tak či tak na svedomí,,, verím že na seba v krátkej dobe niekde narazíme, dovtedy pozdravuj pani Kómovú, nech si užije šábes,,,
pekné leto

p.s. tento rok nemáme žiaden harmonogram,,, spolieham sa na sponntánosť účastníkov zájazdu ,,,ale dáku open art možno zažiejeme,,,
 
leto
2011-08-04 21:18:42+02
príspevok od: Koma
Pán kolega, chcem sa spýtať...lebo ja som po svete necestovala, trčala som doma, záhradu som v dažďových výlukách spásala a asi som sa dopredku moc na túto akciu tešila a skoro celý júl keď som sem tak zhruba raz za tri dni nakukla ....nemala som čas na nič – ani fotečky iných si pokukať - len na to ..že som vyťukala neohrabano prednými nohami hore do toho malého okénečka s dajakou lupou - presne tieto slová: Bratislava Open Air 2011...a furt ništ....tak sa chcem spýtať, viete... tak do budúcna , nech sa dopredku zbytočne nevytešujem a srsť neupravujem, zvonec neglancujem.....do akého ministáda sa mám zaradiť aby som aj ja bola takto popredku informovaná....snáď nie do nejakého privilegovaného......no..ale keď sa to tak zoberie...dobre, dobre....necítim sa príliš vo svojej kravskej koži....keď som zrazená...
ako učastník skupiny "stretká v BA"
pochop, kým som si nebol istý, (termín aj miesto sa mohli ešte zmeniť) nechcel som niečo dávať do fóra,,,
 
leto
2011-08-04 21:24:52+02
príspevok od: Koma
Tak na Vaše zdravie som si cez obed v miestnom irišpube..takto na diaľku malým desiatkovoobedeným gambrinusom pripila....a nepomiešajte si kalíšky...a vôbec...nepomiešajte Tak hádam o rok sa mi podarí byť zrazená .. zatiaľ čavesko.
šak to vrávím nik nesosá tak ako Koma,,,
 
leto
2011-08-04 21:26:43+02
príspevok od: ONEHALF
To som nekomentoval ja ! to alkohol, ktorý sa do mňa dostal.....

Aladin hlási na sobotu noc "bez dažďa"
jasné, a dokonca aj noc by mala byť príjemne teplá,,,

uvidíme koľko toho do seba dostaneme tento rok
 
leto
2011-08-04 21:27:44+02
príspevok od: Marcel Rebro
myslim ze to je tatok

www.ephoto.sk/komunita/skupiny/24/stretko-v-ba/

... skoda ... tesil som sa na milku
to je pí jár!
 
Marcel Rebro
2011-08-04 21:28:59+02
príspevok od: leto
to je pí jár!
JAR nepijem ... o inych tekutinach mozeme diskutovat
 
Marcel Rebro
2011-08-04 21:30:54+02
príspevok od: leto
to je pí jár!
a ta Jar obecne nedela dobrotu a ani ftipna neni

www.ephoto.sk/uzivatel/strateny/fotografie/198064/vodopad-plny-jari/

 
sunajn
2011-08-04 21:41:24+02
príspevok od: Koma
Tak na Vaše zdravie som si cez obed v miestnom irišpube..takto na diaľku malým desiatkovoobedeným gambrinusom pripila....a nepomiešajte si kalíšky...a vôbec...nepomiešajte Tak hádam o rok sa mi podarí byť zrazená .. zatiaľ čavesko.
Šak to je makro za 21 7mičiek aspoň. Takú tu ešte nikto nedal
 
Strana 3 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()