Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Bratislava Open Air 2011

leto
leto 2011-08-02 13:11:33+02
Priatelia, fotonadšenci a fandovia dobrého svetla, pozývame Vás na najväčšie stretnutie užívateľov portálu ePhoto z názvom Bratislava Open Air 2011!
Druhý ročník stretávky pod modrou oblohou sa tak ako vlani uskutoční prvý augustový víkend a to 06.08. 2011 v Bratislavskej lokalite "pysky" (mestská časť Rača).
Stretneme sa o 15:00 hod na parkovisku nad Račou, tu zanecháme svoje povozy a na miesto určenia sa pôjde po vlastných. Aby sme sa vyhli blúdeniu ako pred rokom, celú lokalizáciu si zobral pod patronát pán brat z Račišdorfu Mrco! Ešte dnes sem pridá všetky potrebné technické informácie, ja pridávam pár dobrých rád, čo si vziať: fotovýbavu (ako inak), manžela/manželku, priateľa/ priateľku, deti(ak máte), psa(ak nie je agresor), stan, spacák (v prípade že bude chcieť prespať), teplé a nepremokavé oblečenie(ak by náhodou prišla búrka), jedlo a nápoje podľa vlastnej chuti (bude táborák, nebude tam rýchloobčerstvenie), dobrú náladu!
PROSÍM, NESPAMUJTE zbytočne toto vlákno, predídeme tým dezinformáciám!!!
V prípade NEPRIAZNIVÉHO POČASIA sa akcia uskutoční v podniku Omama (Sasinkova ul.) Podrobnosti v deň konania akcie.
Ak máte akékoľvek otázky, obrate sa buď na mňa, alebo Mrca, radi Vás usmerníme!
Tešíme sa na deň strávený v spoločnosti priateľov z nášho obľúbeného portálu a ich rodinky.
Leto, Mrco & spol.
 
leto
2011-08-05 23:28:57+02
verím že aspoň 20! sa nas tam stretne,,,
ci?
 
Marcel Rebro
2011-08-06 10:08:49+02
STANY : Prave som zistil ze okrem "utcneho" Pinguina mam doma dalsie dva stany
- 1 ks 3 miestny znacky "vodny stlpec 1000 mm"
- 1 ks dvojmiestny znacky "na dazd radsej zabudni"

Takze v pripade zaujmu su k dispozicii v BC Popolna (vzdialenost od ABC Potocna asi 850 metrov).
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-08-06 10:40:57+02
ma niekto cestu cez dolne hony ?
 
polal
2011-08-06 10:50:59+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
ma niekto cestu cez dolne hony ?
Berem Karola a po diaľnici je to kúsok. Ale idemem ešte najskôr do 3 zajkov. Chceli by sme tam byť okolo 14:00. Stíhaš?
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-08-06 11:00:16+02
príspevok od: polal
Berem Karola a po diaľnici je to kúsok. Ale idemem ešte najskôr do 3 zajkov. Chceli by sme tam byť okolo 14:00. Stíhaš?
stiham a vojde sa aj moja asistentka ?
 
polal
2011-08-06 11:11:06+02
Jasnačka. Zavolám keď budeme s Karolom nalodení a vyrazíme. Okolo 13:30
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-08-06 11:25:33+02
príspevok od: polal
Jasnačka. Zavolám keď budeme s Karolom nalodení a vyrazíme. Okolo 13:30
ok
 
brki
2011-08-06 11:44:53+02
prídeme 2 ks
 
Helen1
2011-08-06 11:49:33+02
my s Majom prajeme príjemú zábavu a budeme tichúčko závidieť ..véééééľmi som sa tešila, ale zmohla ma chrípka
 
brki
2011-08-06 12:01:12+02
príspevok od: Helen1
my s Majom prajeme príjemú zábavu a budeme tichúčko závidieť ..véééééľmi som sa tešila, ale zmohla ma chrípka
škoda
 
Helen1
2011-08-06 12:04:32+02
príspevok od: brki
škoda
to hej...mrzí ma to...ako sledujem vlákno, budete tam fakt super zostava...tak si to užite
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-06 12:19:35+02
príspevok od: Marcel Rebro
myslim ze to je tatok

www.ephoto.sk/komunita/skupiny/24/stretko-v-ba/

... skoda ... tesil som sa na milku
..nevadí...do budúceho roka dozrejem a budem aj oriešková
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-06 12:21:07+02
príspevok od: leto
tak túto omluvenku ti podpisem,,, hoc nerád, lebo, priznávam, patril si k minuloročným hviezdam n "oupenka" , vydržal si aj potom čo aj kapitán už lod dávno opustil,,,
tento rok ta teda oželieme, ale bude nutné ten žiaľ zapiť, preto sa bojím, že nás budeš mať tak či tak na svedomí,,, verím že na seba v krátkej dobe niekde narazíme, dovtedy pozdravuj pani Kómovú, nech si užije šábes,,,
pekné leto

p.s. tento rok nemáme žiaden harmonogram,,, spolieham sa na sponntánosť účastníkov zájazdu ,,,ale dáku open art možno zažiejeme,,,
Ale no.. to hádam nie, nie.......no tak teda dobre, dobre...priznávam... ale len taká malunkatá..zatúlaná, čo sem tam poblikávala....súčasť veľkého súhvezdia čo tam bolo do noci v hojnom počte rozprestreté a voľne pohodené
Ale ináč..s Michalom Grankovie sme boli hore až do svitania, len sme tak ležali vyvalený pri dohasínajúcom ohníku...veľký kmeňový papek a oblý kameň namiesto vankúšov pod hlavami....fakt tam bolo supiš vidieť hviezdy...pekne blikotali a postupne zhasínali ako sa noc do rána preklápala..
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-06 12:22:03+02
príspevok od: leto
ako učastník skupiny "stretká v BA"
pochop, kým som si nebol istý, (termín aj miesto sa mohli ešte zmeniť) nechcel som niečo dávať do fóra,,,
Tak dík za navigáciu...postavím si v blaváckom parku taký malý kollllátik....deti ma môžu chodiť očumovať, mestské služby ušetria a ušanujú kosačku..budem sa im tam o trávu starať...a budem načúvať aktuality v stretkovej skupinke
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-06 12:23:30+02
príspevok od: ONEHALF
To som nekomentoval ja ! to alkohol, ktorý sa do mňa dostal.....

Aladin hlási na sobotu noc "bez dažďa"
Ale nie, nie ..musím Ťa poopraviť aby si niekto nemyslel že sme tam len chľastali či čo....ak sa dobre pamätám, si bol tesne predtým dosť chorý...neviem či ešte aj deň pred tým si nemal dajakú vysokánsku horúčku ak sa rozpomínam....takže z Teba nehovoril alkohol, to niéééééé...Ty si sa iba intenzívne preliečoval, dopĺňal teplotou stratené telesné tekutiny....trovil vírusového červíka ......No ale teraz neviem....či si to bol Ty alebo ja ...až tak ,,preliečený,,.....že som Ti pri tom komentovaní fotiek čo tam viseli rozumel cca. tak každé druhé slovo.....myslím, že to bolo takéé.... súčinné a zhruba obojstranné
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-06 12:24:23+02
príspevok od: bear
Ano, planujeme prist.
Do prčic, to sa naozaj bez obáv nedá už nikam do lesa...ja to furt už dlhšiu dobu hovorím...medveďkovia macovci sú už všade
 
Koma
ocenenie redakciou 2011-08-06 12:26:28+02
príspevok od: sunajn
Šak to je makro za 21 7mičiek aspoň. Takú tu ešte nikto nedal

Jooj Jany, šak to som len tak v rýchlosti vytiahol, a oooobrovsky orezal jednu z mnohých čo mám určené že pôjdu..asi do koša ...No ale tak teda pripíjam na zdravie aj Tebe. Počúvaj ..ja mám kamoša , takého celoživotného ...a keď sme raz , ešte keď sme boli ,,malí,, ,..také postpubertálne odrastené štence ...si takto na zdravie pripíjali, tak on zrazu odkvecol...zostal nevládne sklátený na stoličke, ruky spustené dole popri tele, hlavu vyvrátenú dozadu....a tak nevládne potichúnky prosebne šepkal...chalani, chalani..vodu, vodu...chalani voduuu, prosím.....no tak sme mu načapovali pohárik čistej vody a priložili mu ho k ústam.....vieš čo?...on bol tak z toho pripíjania zdravotného ,,zmagorený,, že ju nepil - ale do pohára do vody začal fúkať
No tak Janko na zdravie aj Tebe pripíjam, ale už nesmiem viacej...čo chvíľa šoférujem...začínam sa cítiť jemne namazano a vidím kúlinček malunkatý rozdvojeno a rozmazano, netrafím sa čuleky do svojeho kalíška ..šak kukni
 
Marcel Rebro
2011-08-06 13:07:58+02
Prave vyrazam(e). Cakam(e) Vas na PYSKOCH
 
leto
2011-08-06 13:08:37+02
tak priatelia, podľa najcerestvejsich informácii bude technicky šéf podujatia už každú chvíľu na mieste, a chystá sa robiť gulás,,,
posádka Onehalf, Matka, Anit a Ja sm o 15-tej na parkovisku!
 
b.a.f.o.a.r.t.
 
Strana 5 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()