Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

Bratislava Open Air 2011

leto
leto 2011-08-02 13:11:33+02
Priatelia, fotonadšenci a fandovia dobrého svetla, pozývame Vás na najväčšie stretnutie užívateľov portálu ePhoto z názvom Bratislava Open Air 2011!
Druhý ročník stretávky pod modrou oblohou sa tak ako vlani uskutoční prvý augustový víkend a to 06.08. 2011 v Bratislavskej lokalite "pysky" (mestská časť Rača).
Stretneme sa o 15:00 hod na parkovisku nad Račou, tu zanecháme svoje povozy a na miesto určenia sa pôjde po vlastných. Aby sme sa vyhli blúdeniu ako pred rokom, celú lokalizáciu si zobral pod patronát pán brat z Račišdorfu Mrco! Ešte dnes sem pridá všetky potrebné technické informácie, ja pridávam pár dobrých rád, čo si vziať: fotovýbavu (ako inak), manžela/manželku, priateľa/ priateľku, deti(ak máte), psa(ak nie je agresor), stan, spacák (v prípade že bude chcieť prespať), teplé a nepremokavé oblečenie(ak by náhodou prišla búrka), jedlo a nápoje podľa vlastnej chuti (bude táborák, nebude tam rýchloobčerstvenie), dobrú náladu!
PROSÍM, NESPAMUJTE zbytočne toto vlákno, predídeme tým dezinformáciám!!!
V prípade NEPRIAZNIVÉHO POČASIA sa akcia uskutoční v podniku Omama (Sasinkova ul.) Podrobnosti v deň konania akcie.
Ak máte akékoľvek otázky, obrate sa buď na mňa, alebo Mrca, radi Vás usmerníme!
Tešíme sa na deň strávený v spoločnosti priateľov z nášho obľúbeného portálu a ich rodinky.
Leto, Mrco & spol.
 
sunajn
2011-08-07 02:09:39+02
príspevok od: Koma

Jooj Jany, šak to som len tak v rýchlosti vytiahol, a oooobrovsky orezal jednu z mnohých čo mám určené že pôjdu..asi do koša ...No ale tak teda pripíjam na zdravie aj Tebe. Počúvaj ..ja mám kamoša , takého celoživotného ...a keď sme raz , ešte keď sme boli ,,malí,, ,..také postpubertálne odrastené štence ...si takto na zdravie pripíjali, tak on zrazu odkvecol...zostal nevládne sklátený na stoličke, ruky spustené dole popri tele, hlavu vyvrátenú dozadu....a tak nevládne potichúnky prosebne šepkal...chalani, chalani..vodu, vodu...chalani voduuu, prosím.....no tak sme mu načapovali pohárik čistej vody a priložili mu ho k ústam.....vieš čo?...on bol tak z toho pripíjania zdravotného ,,zmagorený,, že ju nepil - ale do pohára do vody začal fúkať
No tak Janko na zdravie aj Tebe pripíjam, ale už nesmiem viacej...čo chvíľa šoférujem...začínam sa cítiť jemne namazano a vidím kúlinček malunkatý rozdvojeno a rozmazano, netrafím sa čuleky do svojeho kalíška ..šak kukni
Namazané_ ééé... rozmazané som chcel povedať , ale šumné
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-08-07 09:01:38+02
prijemne stretnutie
 
mortimer
2011-08-07 09:34:15+02
Kto prišiel, neľutoval. Dobrá pohoda, skvelá zábava, chutný guláš, opekačka, streľba na terč, fotenie, ... To všetko v osvedčenej zostave ephoto partie
 
brki
2011-08-07 09:40:13+02
potvrdzujem, príjemná atmosféra na príjemnom mieste s príjemnými ľuďmi...neľutujem, prídem rád znovu
 
leto
2011-08-07 10:39:56+02
plne súhlasím s tým čo povedali traja účastníci predo mnou, bola to veľmi vydarená akcia, veľa zábavy, športovo-kultúrno-gastronomické vyžitie v spoločnosti prijemnych ľudí,,, ďakujem Mrcovcom za technické zastrešenie akcie, a ich maminke Alenke za fajný guľáš,,,
teším sa na fotky, tie moje preberiem a určite ukážem,,,
 
IceDive1
2011-08-07 13:43:28+02
Pred chvilou som uspesne bez urazu domov dorazil. Klasika bolo super.
 
haplo602
2011-08-07 13:57:29+02
no ja lutujem ze som nedosiel. ohlasil sa kamarat co sa vratil z 5 tyzdnoveho vyletu cez rusko, mongolsko, cinu a vietnam ... tak som pozeral fotky a pocuval vyklad asi 3 hodiny

no nic ... mozno nabuduce ...
 
Marcel Rebro
2011-08-07 17:48:01+02
- co sa stanov tyka ... boli zbytocne. Spat pod Stanom zjavne nie je zabava. Pod Polalom sa tiez neda, lebo ruci, huci a fuci ... najma potme
- co sa Maca tyka ... dostal k 16tym narodkam grilovanu papriku. A prezil ...
- co sa smeti tyka ... upratovacia cata sa postarala o ich distribuciu do separovaneho odpadu ...
- co sa maminky Alenky tyka ... vsetkych pozdravuje a tesi sa, ze jej dialkovo vareny gulas chutil

Do sPyskovania o rok priatelia (aj ti ostatni) ...
 
mgeo
2011-08-07 17:58:46+02
Paradna akcia, snad uz o rok pridem aj ja. Velmi som chcel, aj so stanovanim, ale nikto nechcel so mnou. No a ja neviem ako by som sa citil medzi tolkymi neznamymi ludmi .

Inak, preco je stol taky prazdny? ziadna flaska na nom, len nejaka malinovka Dufam, ze vam z nej nebolo zle
 
Marcel Rebro
2011-08-07 18:00:03+02
... a este ... v BC Popolna pribudol :
- 1 ks stano znacky uplne zbytocny
- 1 ks parazol Lastolite aj s nohou
- 1 ks naberacka na gulas

Darcom dakujeme v mene Konta na dreve
 
IceDive1
2011-08-07 18:08:14+02
príspevok od: Marcel Rebro
... a este ... v BC Popolna pribudol :
- 1 ks stano znacky uplne zbytocny
- 1 ks parazol Lastolite aj s nohou
- 1 ks naberacka na gulas

Darcom dakujeme v mene Konta na dreve
A sakra keby si nepovedal ani mi to nechyba.
 
IceDive1
2011-08-07 18:14:31+02
príspevok od: mgeo
Paradna akcia, snad uz o rok pridem aj ja. Velmi som chcel, aj so stanovanim, ale nikto nechcel so mnou. No a ja neviem ako by som sa citil medzi tolkymi neznamymi ludmi .

Inak, preco je stol taky prazdny? ziadna flaska na nom, len nejaka malinovka Dufam, ze vam z nej nebolo zle
Vsetko sme poctivo vypili.
 
bacil2
2011-08-07 18:15:00+02
Bol som iba krátko, ale bolo fajn...
...a guláš bol úplne zúúúper!!!
vďaka
 
lu_boss
2011-08-07 18:57:57+02
... mna neucast tiez mrzi, no nedokazem sa roztrhnut
Staleusmiaty Riso + family tiez neboli ?
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-08-07 19:18:27+02
príspevok od: lu_boss
... mna neucast tiez mrzi, no nedokazem sa roztrhnut
Staleusmiaty Riso + family tiez neboli ?
boli
 
ivans
2011-08-07 20:37:33+02
Aj ja chcem poďakovať kolegom za príjemný podvečer pre mňa s mnohými prekvapeniami. Totiž okrem Marcela som nikoho osobne nepoznal a niektorých som si podľa nickov predstavoval a zaradil trocha inak....Aj tých pár hodín mi potvrdilo. že som na správnom mieste so správnymi ľuďmi.
 
staleusmiaty
2011-08-07 20:54:18+02
príspevok od: lu_boss
... mna neucast tiez mrzi, no nedokazem sa roztrhnut
Staleusmiaty Riso + family tiez neboli ?
Boli, boli, prišli sme až neskôr - malý poobede spal - zato sme myslím potiahli celkom dobre (na rodinu s dieťaťom - 20:30 odchod)
 
lu_boss
2011-08-07 22:05:52+02
príspevok od: staleusmiaty
Boli, boli, prišli sme až neskôr - malý poobede spal - zato sme myslím potiahli celkom dobre (na rodinu s dieťaťom - 20:30 odchod)
jo
Katka sa ma pytala. Na fotkach som vas nevidel, vo vlakne si nepisal, ze pojdete...
Boli by sme isli aj my vsetci traja, no nas program sa uz nedal odlozit a sklbit ho s pyskami by bolo trosku nasilne
 
lu_boss
2011-08-07 22:06:46+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
boli
jo
dik.
 
polal
2011-08-08 07:53:53+02
Pozerám že aj na gitare sa hralo. No to sú mi veci.
 
Strana 6 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()