Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
2009-12-10 21:01:31+01
130 online...to je brutal cislo, nepamatam si, ci niekedy take bolo...skoro ako idealna hodnota systolickeho tlaku :o))
 
conan7
2009-12-11 11:36:38+01
príspevok od:
130 online...to je brutal cislo, nepamatam si, ci niekedy take bolo...skoro ako idealna hodnota systolickeho tlaku :o))
;) no veď asi prečo? :) občianska vojna :D :D :D
 
2009-12-11 11:38:38+01
príspevok od: conan7
;) no veď asi prečo? :) občianska vojna :D :D :D
len trochu rozruch...
 
quintes
2009-12-11 15:45:34+01
kde je javelin.... ma urazil, chcem pismenkovy suboj...
 
conan7
2009-12-11 15:47:13+01
príspevok od: quintes
kde je javelin.... ma urazil, chcem pismenkovy suboj...
ponáhlajte sa do vianoc chceme mať 1000 príspevkov :) Mišo dostane odmenu od redakcie :)
 
quintes
2009-12-11 15:48:38+01
príspevok od: conan7
ponáhlajte sa do vianoc chceme mať 1000 príspevkov :) Mišo dostane odmenu od redakcie :)
to by tu musel byt pan ´ony´ :)
 
conan7
2009-12-11 18:48:25+01
mmmm mimochodom dobre vidím, že vlákno o Karolovi je zmazané?
 
bebel
2009-12-11 20:48:49+01
príspevok od: conan7
ponáhlajte sa do vianoc chceme mať 1000 príspevkov :) Mišo dostane odmenu od redakcie :)
..v akej forme? :)
 
2009-12-11 21:04:42+01
príspevok od: bebel
..v akej forme? :)
pekne vitam v offtopicu ;o)
dobra otazka...no mozno dostanem ku F-ku P-cko ako za pocet alebo T-cko ako tisic :o))
alebo mas iny napad? :o)
 
2009-12-11 21:05:19+01
príspevok od: conan7
mmmm mimochodom dobre vidím, že vlákno o Karolovi je zmazané?
ano, je zmazane, vsak o tom admin pisal...ale zaloha vzdy existuje :o)
 
conan7
2009-12-11 21:12:00+01
príspevok od: bebel
..v akej forme? :)
dostane takú individuálnu hodnosť do profilu a dostane k vianociam knihu, kde bude celé vlákno napísané, aby potom mali jeho vnúčence čo čítať :)
 
2009-12-11 21:19:56+01
príspevok od: conan7
dostane takú individuálnu hodnosť do profilu a dostane k vianociam knihu, kde bude celé vlákno napísané, aby potom mali jeho vnúčence čo čítať :)
si nieco nepreskocil? najskor deti a az potom vnucence...alebo stiahnem z netu cheat a hned vnucence :o)
 
bebel
2009-12-11 21:20:28+01
príspevok od: conan7
dostane takú individuálnu hodnosť do profilu a dostane k vianociam knihu, kde bude celé vlákno napísané, aby potom mali jeho vnúčence čo čítať :)
(cti)hodnost? :)

aj s tvojim ´chcu byt vtipnymi´ reakciami? ;) - tak to bude cely bez seba, ze sa mu roztopi granko :)
 
bebel
2009-12-11 21:21:26+01
vagon granka? :)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 21:24:47+01
alebo za odmenu vlákno zmažú ... lebo je celé OffTopic ;)
 
2009-12-11 21:27:28+01
príspevok od: bebel
vagon granka? :)
co by som s nim robil, mne staci kilo mesacne :o))
 
bebel
2009-12-11 21:29:24+01
príspevok od: Slavo Jancisin
alebo za odmenu vlákno zmažú ... lebo je celé OffTopic ;)
obcas mava odmena i ´trpku´ chut ;)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 21:31:16+01
no a potom Michal založí offtopic 3
 
2009-12-11 21:31:53+01
príspevok od: Slavo Jancisin
alebo za odmenu vlákno zmažú ... lebo je celé OffTopic ;)
nie je dovod....vsak ziadna ironia tu nie je, ziadne hadky, vlakno sa drzi stale temy, idealna kombinacia :o)
 
2009-12-11 21:33:03+01
príspevok od: Slavo Jancisin
no a potom Michal založí offtopic 3
presne tak :o) ale dovtedy bude i nova verzia, potom to mozno i samostatna sekcia :o)
 
Strana 37 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()