tak aj mne sa stávajú preklepy ... však som len človek ... dnes už minimálne druhý ... v inom vlákne som napísal www.fotoroman.sk namiesto .cz :)))
a to dnes večer nepracujem, zdarne sa mi podarilo odovzdať klientovi projekt pre stavebné povolenie a len tak tento víkend idem oddychiovať a od pondelka začínam robiť na novom rodinnom dome
ked ma zmažú tak na odplatu za den založím tak 150-200 nickov a budem sa pýtať s ktorým sklom do 73 € sa dá fotiť wild, ktorá kompakt mám brat z aktuálneho tesco letáku, ako sa zapína D3s, aký batoh kde sa zmestí všetko do 10 € a čo je lepší canon alebo nikon...a toto budem kombinovať :)
offtopic 2 :o)
a to dnes večer nepracujem, zdarne sa mi podarilo odovzdať klientovi projekt pre stavebné povolenie a len tak tento víkend idem oddychiovať a od pondelka začínam robiť na novom rodinnom dome
ja som projektoval 2,5 roka a 2,5 roka som robil konstrukciu monolitov :o)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa