Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
conan7
2009-12-12 12:57:24+01
no a čo sa týka fotiek :D :D :D pozrel som sa do tvojho profilu a tam to trápne sťažovanie sa že si musel fotky vymazať? ja som tvoje fotky nevidel, ale nejaký nevzdelanec si dovolil kritizovať tvoju svetovú tvorbu? no to muselo byť strašné...
 
2009-12-12 12:57:57+01
vyserte sa uz na to...kazdy ma svoj nazor, nema vyznam presviedcat o nom ostatnych...
Rolo, urobil si somarinu, ze si zverejnil sukromnu postu i ked tam bolo pisane, ze je len pre teba, ja som urobil tiez blbost, ze som na to reagoval a uz to islo dalej...nemozem tieto posledne prispevky zmazat, ale nerozvijajte to uz dalej...k nicomu to nevedie...
 
mato.draho
2009-12-12 12:58:11+01
príspevok od: conan7
áno Mišo aj ja som si to myslel, kým tí dvaja pápežskí internunciovia sem neprišli hlásať sväté písmo.
doteraz to bolo fakt veselé vlákno ale ked im ide o vyváranie konfliktov, tak nech sa radujú a prečo by som mal prikyvovať na ich bludy?
Jaaaj, chapem. Lebo to zverejnenie SS bol prejav dokonalej nekonfliktnosti ;)
 
2009-12-12 13:00:16+01
opravim ta, tym zverejnenim prispevku sa to zacalo...aj ked je to vlakno pre vsetkych, oni zacali pisat az na zaklade neho...vyser sa uz na to, iba co si vikend pokazis...
 
conan7
2009-12-12 13:00:26+01
príspevok od: mato.draho
Jaaaj, chapem. Lebo to zverejnenie SS bol prejav dokonalej nekonfliktnosti ;)
nevidím dôvod keď sa niekto do mňa pustí prečo by som nemal reagovať? a hlavne v tom prípade keď ten dotyčný nič pre mňa neznamená...
 
conan7
2009-12-12 13:02:32+01
príspevok od:
opravim ta, tym zverejnenim prispevku sa to zacalo...aj ked je to vlakno pre vsetkych, oni zacali pisat az na zaklade neho...vyser sa uz na to, iba co si vikend pokazis...
začiatok bola súkromná správa hned ráno. nech vidia všetci akí sú...ja hrám s otvorenými kartami tak nech sa neschovávvajú za súkromné správy.
 
mato.draho
2009-12-12 13:02:50+01
príspevok od: conan7
no a čo sa týka fotiek :D :D :D pozrel som sa do tvojho profilu a tam to trápne sťažovanie sa že si musel fotky vymazať? ja som tvoje fotky nevidel, ale nejaký nevzdelanec si dovolil kritizovať tvoju svetovú tvorbu? no to muselo byť strašné...
Vidno, ze nemas absolutne ziadny prehlad - inak by si tak kardinalne nezadrel, ako teraz ;)
 
conan7
2009-12-12 13:05:28+01
príspevok od: mato.draho
Vidno, ze nemas absolutne ziadny prehlad - inak by si tak kardinalne nezadrel, ako teraz ;)
a čo tak strašného ti mohli pod fotku napísať???? ked neznesieš kritiku na čo sa tu hráš potom?
 
2009-12-12 13:14:31+01
príspevok od: conan7
začiatok bola súkromná správa hned ráno. nech vidia všetci akí sú...ja hrám s otvorenými kartami tak nech sa neschovávvajú za súkromné správy.
opravim ta - tomu sa hovori ubohost zverejnovat sukromne spravy, nie hra s otvorenymi kartami. Nema to tu co hladat.
 
quaq
2009-12-12 13:16:10+01
príspevok od: conan7
a čo tak strašného ti mohli pod fotku napísať???? ked neznesieš kritiku na čo sa tu hráš potom?
ja uz viem prco sem tolko vypisujes tu je odpoved :
http://www.jur.sk/pages/kniha-navstev--vendegkoenyv.php
 
mato.draho
2009-12-12 13:20:18+01
príspevok od: conan7
a čo tak strašného ti mohli pod fotku napísať???? ked neznesieš kritiku na čo sa tu hráš potom?
Dobre, skratim to, lebo si uplne mimo misu. Moje fotky som nestiahol na zaklade nejakej kritiky. Bude to zniet velmi namyslene, ale inak to neviem napisat - okrem par podnetov okolo kompo pod tymi fotkami ziadna kritika nebola.
Vynimocne davam za pravdu Misovi - OVER&OUT. Idem si pozerat ozajstne svetove ´kunststucky´ zo zapasu Sikenica - Jur ;)
 
conan7
2009-12-12 13:33:53+01
loool vidíš v tom je ten rozdiel že ja si dokážem prijať kritiku a aj vidím kde robím chyby, čo sa týka aj fotiek a okrem teba nečakám svetové uznanie...
 
conan7
2009-12-12 13:38:27+01
no hej stránka bola nedostatočne chránená proti spamom z vonka teda aj knihu návštev + nejaké oznamy sme museli zablokovať, lebo to bolo dennodenne zaspamované. Prevádzkovateľ už vypracoval nový modul už len celý obsah bude treba prekopírovať + vytvoriť jazykovú mutáciu aby sa jazyky nemiešali na jednej strane.
ale ako s čím to súvisí (?), a keby si chcel nejaké osobné urážky napísať tak nepíš potom prosím ťa na obecný web, radšej daj sem do súkromnej správy.
 
leto
2009-12-12 16:23:55+01
Toto je vlákno ako na azete,,, :]]]]]]]
 
conan7
2009-12-13 01:01:09+01
Niekedy tuším maTTo sa sťažoval že nevidel ešte fotky z kvalitného teleobjektívu 650-1300 f8-16. No našiel som jedného reálneho používateľa toho objektívu a aj jednu wild fotku. nech sa páči :) :

http://foto.bazos.sk/inzerat/2708777/Objektiv-650-1300mm-vhodny-aj-ako-darcek.php
 
rakakalame
2009-12-13 19:30:08+01
http://www.youtube.com/watch?v=90mlK8ktV68&feature=related
kuken 1:40 aky krasny stromcek tam ma
 
conan7
2009-12-14 21:28:14+01
Asi ten cirkus predsa len nejaký význam mal, mažú sa zbytočné vlákna s nedostattočným názvom a nedostatočným popisom. Karol go go go!!! :)
 
bebel
2009-12-16 20:29:07+01
príspevok od: conan7
Asi ten cirkus predsa len nejaký význam mal, mažú sa zbytočné vlákna s nedostattočným názvom a nedostatočným popisom. Karol go go go!!! :)
ale tvoje komenty, tu stale su ;)
 
2009-12-16 20:51:14+01
príspevok od: bebel
ale tvoje komenty, tu stale su ;)
Canon sa neda vymazat :o) vyhodis ho dvermi, vrati sa oknom ;o)
 
conan7
2009-12-16 21:09:31+01
príspevok od: bebel
ale tvoje komenty, tu stale su ;)
najprv ma zasyp súkromnou poštou potom to dávaj do fóra :) taký je postup keby si nevedela...a už vydržte prosím to moderované fórum potom môžete zmazať moje príspevky hlava-nehlava nebudte nedočkaví. ja som len poukázať na to, že redakcia robí revolúciu :)
 
Strana 46 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()