najprv ma zasyp súkromnou poštou potom to dávaj do fóra :) taký je postup keby si nevedela...a už vydržte prosím to moderované fórum potom môžete zmazať moje príspevky hlava-nehlava nebudte nedočkaví. ja som len poukázať na to, že redakcia robí revolúciu :)
som myslela, ze pochopis moju vtipnu poznamku, ale vsak urcite si aj :)
offtopic 2 :o)
a chcela si povedať ´vtipne vyzerajúcu poznámku´ však? :)
chcela? sudis podla seba? :))
asi meter vysoký
asi meter široký
asi metrak vážim
a nedávam smajlíka, lebo je to žiaľ pravda
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa