Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
bebel
2009-12-16 22:07:03+01
príspevok od: conan7
najprv ma zasyp súkromnou poštou potom to dávaj do fóra :) taký je postup keby si nevedela...a už vydržte prosím to moderované fórum potom môžete zmazať moje príspevky hlava-nehlava nebudte nedočkaví. ja som len poukázať na to, že redakcia robí revolúciu :)
som myslela, ze pochopis moju vtipnu poznamku, ale vsak urcite si aj :)
 
conan7
2009-12-16 22:25:38+01
príspevok od: bebel
som myslela, ze pochopis moju vtipnu poznamku, ale vsak urcite si aj :)
ja už všetko beriem smrteľne vážne :) ;)
a chcela si povedať ´vtipne vyzerajúcu poznámku´ však? :)
 
Slavo Jancisin
2009-12-16 22:45:23+01
bebel, kedy nám ukážeš viac ako len kúsok nohy :))
 
2009-12-16 22:50:24+01
príspevok od: Slavo Jancisin
bebel, kedy nám ukážeš viac ako len kúsok nohy :))
musi ti stacit to, co vidis :o) zvysok je len pre vyvolenych ;o)
 
Slavo Jancisin
2009-12-16 22:53:20+01
aspoň nejaký kúsok z ruky ... by mohla :))
 
2009-12-16 22:56:28+01
príspevok od: Slavo Jancisin
aspoň nejaký kúsok z ruky ... by mohla :))
som myslel, ze druha noha...ale ty postupujes vyssie :o))
 
Slavo Jancisin
2009-12-16 22:58:21+01
príspevok od:
som myslel, ze druha noha...ale ty postupujes vyssie :o))
no a potom od radosti budeme rozhadzovať ručičkami a nožičkami ... ;)
 
2009-12-16 23:04:55+01
príspevok od: Slavo Jancisin
no a potom od radosti budeme rozhadzovať ručičkami a nožičkami ... ;)
:o))) ono ta noha vyzera super a zvysok...hmmm...aby som nenapisal viac, ako je vhodne, myslim, Slavo, ze my dvaja mame rovnaky vkus :o)
 
bebel
2009-12-16 23:51:38+01
no, az kam si sa to dopracoval :)
chcela? sudis podla seba? :))
 
bebel
2009-12-16 23:52:09+01
príspevok od: Slavo Jancisin
bebel, kedy nám ukážeš viac ako len kúsok nohy :))
slafco, kedy nam ukazes kusok nohy? :))
 
bebel
2009-12-16 23:52:39+01
príspevok od:
:o))) ono ta noha vyzera super a zvysok...hmmm...aby som nenapisal viac, ako je vhodne, myslim, Slavo, ze my dvaja mame rovnaky vkus :o)
fiha, tu mam hovorcu?
 
2009-12-17 00:19:06+01
príspevok od: bebel
fiha, tu mam hovorcu?
nie, nepisal som to v tvojom mene...
 
conan7
2009-12-17 00:22:59+01
no len prečítaj si pár príspevkov po sebe...
 
bebel
2009-12-17 07:50:03+01
príspevok od: conan7
no len prečítaj si pár príspevkov po sebe...
na rodziel od teba, ja to robim ;)
 
bebel
2009-12-17 07:53:20+01
príspevok od:
nie, nepisal som to v tvojom mene...
michal, zartovala som
 
Slavo Jancisin
2009-12-17 08:39:25+01
príspevok od: bebel
slafco, kedy nam ukazes kusok nohy? :))
moja noha je malá tučná chlpatá ... :))) ja som celý taky asimetrický:
asi meter vysoký
asi meter široký
asi metrak vážim

a nedávam smajlíka, lebo je to žiaľ pravda
 
maTTo_corp
2009-12-17 09:28:37+01
príspevok od: bebel
michal, zartovala som
zvláštny zmysel pre humor...ale neberiem ti ho..:) len ani ja som ťa nepochopil...:P
 
bebel
2009-12-17 09:30:06+01
príspevok od: maTTo_corp
zvláštny zmysel pre humor...ale neberiem ti ho..:) len ani ja som ťa nepochopil...:P
presne tak - nepoznas ma :) michal ma pozna - takze vie :), ale vdaka za mily koment :))
 
bebel
2009-12-17 09:30:44+01
mala, tucna, chlpata - no co viac si zena moze priat :))
 
2009-12-17 09:55:50+01
príspevok od: bebel
presne tak - nepoznas ma :) michal ma pozna - takze vie :), ale vdaka za mily koment :))
menej ako ty mna :o) vzdy som si myslel, ze som zo Zeme, ale niekedy mam pocit, ze z Mesiaca :o))
 
Strana 47 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()