Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

AKY objektiv pre EOS 7

shade69
shade69 2010-03-12 09:44:30+01
poradte aky objektiv na eos 7 chcel by som nieco 18-250 do 1000€ alebo 70-25O a aky je medzi takymi objektivmi rozdiel pri foteniteraz mam canon efs 18-135 setovy..
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-03-12 13:18:03+01
príspevok od: javelin
Radšej nie....moc nízka clona....hladaj niečo od 5,6...toj e viac.....
bože čo mu radíš také kraviny. lepšie je pevné ohnisko, napr. tento Canon EF 800mm f/5.6L IS USM a má aj vyššiu clonu
 
compact
2010-03-12 13:18:06+01
ved sa informuje aby to neboli vyhodene peniaze. Myslim ze mu tu bola poradena dobra kombinacia skiel.... ale zjavne je aj trochu lenivy a radsej sa pyta ako hlada... niekedy je to rychlejsie :) Inak tiez som mal v tychto veciach zo zaciatku chaos... a nechci vediet ako som ostal vyvaleny ked som zistil ze s zrkadlom neviem fotit cez displej :) V tej dobe liveview nebol.
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-03-12 13:18:55+01
príspevok od: javelin
Nazdar žena čo pochopila....nedochádza ti že si z teba ušťáva....
čože by si zo mňa ušťával :-) však som mu poradil
 
javelin
2010-03-12 13:19:28+01
príspevok od: shade69
a ty by si sa ako rozhodol napr 28-250 alebo 70-200 pripadne viac
Tamron 18-200....môžeš fotiť v interiery aj divú zver.....je len trochen drahší ale má krásnu kresbu a bokeh...to robí ten viacnásobný zoom
Zoom. to je to že koolko ti to vysunie rúru do predu....
 
javelin
2010-03-12 13:21:29+01
príspevok od: Martin Brojo
bože čo mu radíš také kraviny. lepšie je pevné ohnisko, napr. tento Canon EF 800mm f/5.6L IS USM a má aj vyššiu clonu
ved som radil , len som to skrátil na 5,6 ...snáď si domyslel...
 
compact
2010-03-12 13:22:01+01
asi by bolo vhodne temu niekam presunut :D
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-03-12 13:22:55+01
príspevok od: javelin
ved som radil , len som to skrátil na 5,6 ...snáď si domyslel...
jaj, prepáč. ja som si nedomyslel. :-D
 
javelin
2010-03-12 13:22:56+01
príspevok od: compact
ved sa informuje aby to neboli vyhodene peniaze. Myslim ze mu tu bola poradena dobra kombinacia skiel.... ale zjavne je aj trochu lenivy a radsej sa pyta ako hlada... niekedy je to rychlejsie :) Inak tiez som mal v tychto veciach zo zaciatku chaos... a nechci vediet ako som ostal vyvaleny ked som zistil ze s zrkadlom neviem fotit cez displej :) V tej dobe liveview nebol.
Užmám z teba väčšiu srandu ako z neho...:))))
 
shade69
2010-03-12 13:23:09+01
príspevok od: compact
ved sa informuje aby to neboli vyhodene peniaze. Myslim ze mu tu bola poradena dobra kombinacia skiel.... ale zjavne je aj trochu lenivy a radsej sa pyta ako hlada... niekedy je to rychlejsie :) Inak tiez som mal v tychto veciach zo zaciatku chaos... a nechci vediet ako som ostal vyvaleny ked som zistil ze s zrkadlom neviem fotit cez displej :) V tej dobe liveview nebol.
presne tak ,ja mam to decko 3mesiac ale len setovy objektiv,ale pozical som si
sigmu 18-200 a pacilo sa mi snim fotit aj ked to bolo sklo za 270€ a fotky neboli bohvieake rozhodol som sa ze si kupim ale kvalitumtak sa na to pytam tu ale kazdy len mudruje
 
javelin
2010-03-12 13:24:10+01
príspevok od: compact
asi by bolo vhodne temu niekam presunut :D
Dobré ráno na obed.......som poprosil Admina do 14:00...dlho sa zas neozve, tak si to treba užt...:))
 
compact
2010-03-12 13:24:29+01
príspevok od: javelin
Užmám z teba väčšiu srandu ako z neho...:))))
rad som ta pobavil
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-03-12 13:25:33+01
bože však som ti poradil kvalitné profi sklo a dostal som sa medzi tých, čo mudrujú. tak ja už fakt neviem. a naviac by to bola ešte perfektná investícia.
 
shade69
2010-03-12 13:26:13+01
príspevok od: javelin
Tamron 18-200....môžeš fotiť v interiery aj divú zver.....je len trochen drahší ale má krásnu kresbu a bokeh...to robí ten viacnásobný zoom
Zoom. to je to že koolko ti to vysunie rúru do predu....
zase sa vyhybas odpovedi tak 18-250 alebo 70-200
vysvetli mi to tu niekto ???
alebo mam ist na sexzoznamku ?
 
javelin
2010-03-12 13:26:22+01
Dobre si sa rozhodol...ak fotky neboli bohvieake...treba ho kúpiť....skus ten Tamron....eštelepšie aj Tamron aj Sigmu...kúp nejaké lacnejšie náhradné telo a môžeš nosiť obidva..:))
 
javelin
2010-03-12 13:28:54+01
200 delene 70 je tri.....to ti len tri krát priblíííži....A teraz kontrólna otázka...kolko priblýýýži Tamron.....?...poprípade tá Sigma????
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2010-03-12 13:29:16+01
Ber radšej sigmu, alebo tamron tie sa dajú nahodiť aj na inú značku zrkadlovky - budeš tak mať univerzálny objektív. :-)
 
javelin
2010-03-12 13:29:34+01
Pravou alebo lavou..:)))
 
shade69
2010-03-12 13:36:14+01
príspevok od: javelin
Pravou alebo lavou..:)))
ty zrejme robis straznika na vysokej skole
nejaky si mudry
 
javelin
2010-03-12 13:41:33+01
Som sústružnik v ČKD...:)
 
shade69
2010-03-12 13:41:44+01
príspevok od: javelin
200 delene 70 je tri.....to ti len tri krát priblíííži....A teraz kontrólna otázka...kolko priblýýýži Tamron.....?...poprípade tá Sigma????
myslim ze aj laik chape rozdiel 18-200 a 70-200 ze menej priblizuje
preto sa pytam , co by ste poradili kompatibilitu priblizenia neberme v uvahu ale kvalitu zaberov
 
Strana 4 z 8
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()